Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie siedze w Arkadii a obok zakładają mi Neuspeedy -38mm...

Wpadam na spocik sie pochwalić :)

Malikuś dryndam koło 15 :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Właśnie siedze w Arkadii a obok zakładają mi Neuspeedy -38mm...

Ja niedawno wróciłem z Arkadii wwrrrrr byłem przelotem na spotkaniu ze znajomym.

Malik Ty mnie tu pucuj co i jak z tymi negocjacjami .....

Opublikowano

Jakimi negocjacjami?? Jakiś biznesik kręcicie?? I'm in :):polew:

Opublikowano

Jakimi negocjacjami?? Jakiś biznesik kręcicie?? I'm in :):polew:

Tak tak , amfetamina - produkcja, dystrybucja,masturbacja, gwałty na zlecenie i bez zlecenia też :)

Opublikowano

siora na farmacji więc produkcje rusz juz niedługo, obecnie możecie powierzyć mi dystrybucje :) to co zarobim możesz Horneciak inwestować na rynku kapitałowym :)

Opublikowano

siora na farmacji więc produkcje rusz juz niedługo, obecnie możecie powierzyć mi dystrybucje :) to co zarobim możesz Horneciak inwestować na rynku kapitałowym :)

Malik zajmie się masturbacją :polew: :polew: :polew: :polew: i gwałtami na zlecenie i bez zlecenia

Opublikowano

Malikuś dryndam koło 15 :)

Spoko, ustawimy się na foty na pół godzinki przed zachodem słońca na parkingu Wola Park. Nawet jak będzie pochmurnie to i tak powinno być dobre światło. Byle tylko nie lało.

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=wola+park&loc=warszawa&Submit.x=0&Submit.y=0&long=20.928623&lat=52.2420364&type=2&scale=1

Opublikowano

Rozumiem że dzisiaj mam niebieską strzałą podjechać do Promki ??

Opublikowano

Malik zajmie się masturbacją :polew: :polew: :polew: :polew: i gwałtami na zlecenie i bez zlecenia

Kuba rozpruwacz! Hehehe

Opublikowano

Kuba rozpruwacz! Hehehe

:dance: :dance: Potrzebujemy tylko jeszcze lokum i możemy działać :evil:

Opublikowano

Dla Nowych i Starych

SPOT dzisiaj w Promenadzie godzina 19:00

Dziekuje :hi:

Opublikowano

pewnie jak zwykle będę wcześniej bo mnie z firmy wygonią.....

Opublikowano

Ok w takim razie o 19 w Promce. Z mojej strony liczba osób 2 :gwizdanie:

Opublikowano

Ok w takim razie o 19 w Promce. Z mojej strony liczba osób 2 :gwizdanie:

K. pewnie ma ochotę zwiedzić sklepy w Promce :) - znowu będziesz miał uszczuplony portfel po spocie :polew: :polew:

Kosztowne są dla Ciebie te spociki.

Opublikowano

luz

Opublikowano

godzina 1600 startuje z ostrowa - dla chcacych sprawdzic w nawigacji podczas warszawkich korkow - ostrów wielkopolski - 300 km - powinnienem byc o 2000 - pogonie softa i zagrzeje CB - juz sie ciesze na spotaknie z wami!! :decayed:

Opublikowano

Zapraszamy :) Dasz radę - 75 km/h średnia to spoko, tylko ta Wawa.... to jedyny problem, wawa obniża średnią do 30 kim/h co mnie osobiście doprowadza czasami do białej gorączki

Opublikowano

marinero to Ty taki fanatyk, ze dymasz specjalnie z Ostrowa na spota w wawie? :)

Opublikowano

marinero to Ty taki fanatyk, ze dymasz specjalnie z Ostrowa na spota w wawie? :)

Jade na ryby na mazury - wiec po drodze wpadam!! a fanatyk swoja droga!!

Opublikowano

Jade na ryby na mazury - wiec po drodze wpadam!! a fanatyk swoja droga!!

Dobrze, ze nie na Wisle :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.