Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal jak Cie zobacze w polo albo jakiejś skodzie to padne ze śmiechu. Takie auta wogóle nie pasują do Twojej brzydkiej mordy :decayed: :decayed:

Cześć maleńka, mam piękną skode a na wczasach pływam w triceratopsie :polew: :polew:

Opublikowano

i znając ciebie, cały czas latałbyś bez kasku - a wtedy musiałbyś cały czas czesać się "do tyłu" :polew:

jak jade do starych to wsiadam sobie na wujasa Jamaszke , robie 5-7km i zsiadam , wystarczy :good:

Moskal jak Cie zobacze w polo albo jakiejś skodzie to padne ze śmiechu. Takie auta wogóle nie pasują do Twojej brzydkiej mordy :decayed: :decayed:

toż to jest auto dla Pauliny a nie dla mnie :wink4:

Opublikowano

Moskal jak Cie zobacze w polo albo jakiejś skodzie to padne ze śmiechu. Takie auta wogóle nie pasują do Twojej brzydkiej mordy :decayed: :decayed:

Cześć maleńka, mam piękną skode a na wczasach pływam w triceratopsie :polew: :polew:

z żółtymi różkami :tongue4:

Opublikowano

toż to jest auto dla Pauliny a nie dla mnie :wink4:

to dobrze, bo już się o Ciebie zaczynałem bać :wink4:

Jakbym miał dla mojej wybierać to wolałbym zeby jeździła polo niż jakąś skodą. Skody mi się źle kojarzą, pasuje do nich emeryt z kapeluszem na głowie i we flanelowej kraciastej koszuli :decayed:

Opublikowano

Jakbym miał dla mojej wybierać to wolałbym zeby jeździła polo niż jakąś skodą.

:good:

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

chyba tymczasowo wciągnę S3 8L

dobry wybór :good: Szukaj jak chcesz być naprawde zadowolony eSki z końcówki produkcji 2002-2003 z silnikiem od TT (nie pamiętam oznaczenia). One miały 225 koni i już po programiku robi się ciekawiej :) I szukaj jakiegoś fajnego koloru (żółty, czerwony, niebieski) tak żeby się rzucać w oczy.

mam na oku dwa

http://otomoto.pl/audi-s3-s3-1-8t-224km-skora-recaro-qua-C14620839.html

http://otomoto.pl/audi-s3-C13319729.html

dzisiaj podjadę obejrzę czarne :kox:

żółta jest :good:

czarna fajna, taka cichociemna :gwizdanie: plus że na miejscu

masz już miernik lakieru?

Opublikowano

co wy gadacie, flanelowa koszula i kapelusz to typowy ubior kierowcow Toyoty Yaris.

Fabia RS ktos z was jezdzil?

Opublikowano

Warto dopłacić kilka $

Za co? Mam w rodzinie Polówkę z 2009 i Fabię z 2005. Nie ma żadnej różnicy.

Oba są tak samo plastikowe.

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

chyba tymczasowo wciągnę S3 8L

dobry wybór :good: Szukaj jak chcesz być naprawde zadowolony eSki z końcówki produkcji 2002-2003 z silnikiem od TT (nie pamiętam oznaczenia). One miały 225 koni i już po programiku robi się ciekawiej :) I szukaj jakiegoś fajnego koloru (żółty, czerwony, niebieski) tak żeby się rzucać w oczy.

mam na oku dwa

http://otomoto.pl/audi-s3-s3-1-8t-224km-skora-recaro-qua-C14620839.html

http://otomoto.pl/audi-s3-C13319729.html

dzisiaj podjadę obejrzę czarne :kox:

żółta jest :good:

czarna fajna, taka cichociemna :gwizdanie: plus że na miejscu

masz już miernik lakieru?

nie mam - dzwoniłem w sprawie żółtej - koleś nic nie wie o aucie (albo nie chce), sprowadził z włoch, cała malowana :kox:

Opublikowano

MOSKAL, pomysl jeszcze o Ibize 2002-2003. za 20k mozna juz wychaczyc 1.9tdi w ASZ motorze. Ponoc najlepszy do modow..

Opublikowano

Fabia RS ktos z was jezdzil?

Kumpel miał zrobioną na 240 kucy w klekocie i zbierała się ładnie ale to dalej skoda.

Opublikowano

Kto może mi pomóc ze sprawdzeniem VIN'u Audi?

Opublikowano

SDI przecie to nie jeździ :) pedał wpodłoge i... nic xD + plastiki jak w resorakach :) (skoda fabia)

Opublikowano

wiadomo, marka nie to co Audi ale wolalbym Skode Fabie albo Ibize od Polo z prozaicznego powodu: silnik 1.9tdi 131 koni.

W polo wstawiali tylko kondona 101 o ile dobrze pamietam.. Sam wczesniej jezdzilem Ibiza z tym motorem i powiem szczerze ze do 20k nie kupilbym nic innego bo to najlepszy wybor. Wykonanie takiej Ibizy nie ustepuje niczym Polo, a po lekkim sofcie to zapier... jak maly pocisk i pali nie wiecej niz 7-8 litrow w cyklu mieszanym przy palowaniu...naprawde z czystym sumieniem moge polecic...

Opublikowano

Siemanko mordeczki :hi:

chyba tymczasowo wciągnę S3 8L

dobry wybór :good: Szukaj jak chcesz być naprawde zadowolony eSki z końcówki produkcji 2002-2003 z silnikiem od TT (nie pamiętam oznaczenia). One miały 225 koni i już po programiku robi się ciekawiej :) I szukaj jakiegoś fajnego koloru (żółty, czerwony, niebieski) tak żeby się rzucać w oczy.

mam na oku dwa

http://otomoto.pl/audi-s3-s3-1-8t-224km-skora-recaro-qua-C14620839.html

http://otomoto.pl/audi-s3-C13319729.html

dzisiaj podjadę obejrzę czarne :kox:

żółta jest :good:

czarna fajna, taka cichociemna :gwizdanie: plus że na miejscu

masz już miernik lakieru?

nie mam - dzwoniłem w sprawie żółtej - koleś nic nie wie o aucie (albo nie chce), sprowadził z włoch, cała malowana :kox:

ja mam taki: http://www.elmarco.net.pl/lak002.html jak chcesz to możesz pożyczyć, mieszkam na Kabatach także masz rzut beretem od tej czarnej, możemy nawet razem podjechać przetestować ją na Puławskiej (w korkach :polew:)

Opublikowano

Fabia RS ktos z was jezdzil?

Kumpel miał zrobioną na 240 kucy w klekocie i zbierała się ładnie ale to dalej skoda.

Nie ma sensu robić więcej niż 200ps w jakiejkolwiek przednionapędówce. No chyba, że komuś nie szkoda opon.

Opublikowano

SDI przecie to nie jeździ :) pedał wpodłoge i... nic xD + plastiki jak w resorakach :) (skoda fabia)

takie same plastki siedzą w Polo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.