Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie widziałem fotki

dobra zabawa

też pije maximusa :twisted: :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziek tylko ciebie tam brakowalo ale nadrobimy jak wrocisz :grin:

Murzyn pamietaj dzisiaj spot o 19 :mrgreen:

Opublikowano

lukas23, hehe, qrcze chcialbym :cool: duchem bede napewno

proponuje zabrac na spot jakiegos lapika z kamerka i umts'em i zrobic mi relacje na zywo :mrgreen:

Opublikowano

Bedziesz tam sam siedzial no chyba ze z zakazana to co innego ale ja tez możesz zabrać :grin:

Dzisiejszy spot bedzie nosil nazwe "Wspomnienia z mazur" czyli odtworzenia filmu co niektorym Dzikom :lol:

Opublikowano

Chciałbym, nieskromnie przypomnieć, że dzisiaj jest KRZYSZTOFA :!: :mrgreen:

Kichol, Murzynek wszystkiego dobrego a w zasadzie najlepszego Panowie, zdrówka, samych wyjazdów jak nasz ostatni i co najmniej 3.0TDi q pod maską

Opublikowano

No Murzyn ponoc dzisiaj nie

Ale Kichol i T-żółw Wszystkiego Najlepszego :!: :!: :!:

hmm czy to oznacza ze dzisiaj znowu krowki :mrgreen:

a i jeszcze niznik ma dzis urodziny nasz nowy klubiowicz ktory zapowiedzial ze sie pokaze

Opublikowano

Krzysztofa jest tylko raz w roku 25.07 :!:

inne daty się nie liczą :twisted:

Opublikowano
Chciałbym, nieskromnie przypomnieć, że dzisiaj jest KRZYSZTOFA
no to " happy nameday" bro :)
Opublikowano

dzięki bro :!:

"krówkę" zrobimy jak przyjedziesz :razz:

zaloguj sie do msn :!:

Opublikowano

do której będziecie na Torwarze? Bo nie wiem czy się z pracy wyrobię :)

Opublikowano

do której to nie wiadomo bo różnie bywa, czasami do 23 jestesmy ale reguły nie ma, możemy np wcześniej skończyć i pojechać do adamooo :razz:

Opublikowano

hmm... no nic... podjadę około 22 to zobaczę, czy kto jeszzcze będzie ;)

Opublikowano

Niznik jakby co to telefony dzialaja i mozna dzwonic i pytac sie co i jak :wink:

Opublikowano

Dzieki chlopaki i T-żółw, Kichol wszystkiego,wszystkiego...odemnie krowki wypasiemy w sierpniu :D... juz zaczne mrozic...jak zawsze wyborne :D

[ Dodano: 2006-07-25, 20:31 ]

:evil: no i gdzie ta relacja online :?: :evil:

Opublikowano

no co tu sie dzieje nikt nie dojechal

Lista obecnosci:

tomboy

lukas23

kichol

norbi

ono

tzołw

kunio

adamooo u tego to bylismy osobiscie w delegacji

a i Murzyn tez oczywiscie byl duchowo mial relacje telefoniczna :mrgreen:

ogolnie to byl pokaz zdjec z wyjazdu (tomboy zyjesz jeszcze czy z liscia dostales on zonki :mrgreen: )

Opublikowano

lukas23, tomboy przeslal mi 1 fote :lol: lisc

Opublikowano

Czyli cos czuje ze tomboya predko nie zobaczymy na spocie zonka pewnie mu lancuch zalozyla do nogi :mrgreen:

Opublikowano

hehe,biedny tomboy...moze nie jest az tak zle :mrgreen:

[ Dodano: 2006-07-25, 23:53 ]

ah te kobiety...przeciez tak naprawde wszyscy bylismy grzeczni i trzezwi, a zdjecia poprostu byly pozowane

i tej wersji bede sie trzymal :cool:

Opublikowano

dobrze ze ja nie mam takich zdjec jak tomboy bo tez bym byl juz pewnie po rozwodzie a tak jest git akcje z ono sie jakos da wytlumaczyc :mrgreen:

Opublikowano
tak jest git akcje z ono sie jakos da wytlumaczyc :mrgreen:
hahaha tak?? Jak sie da wytlumaczyc??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.