Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byli :

adamooo

ono

T-zółw

lukas23

sierota

janek

Oizdog

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chlopaki, mieliscie zdradzic, o co chodzi z tym RYSKIEM, bo mowiliscie ze byl na spocie , ale chyba nie RS4 ?? Czekamy na wyjasnienia !! :twisted:

Opublikowano
Chlopaki, mieliscie zdradzic, o co chodzi z tym RYSKIEM, bo mowiliscie ze byl na spocie , ale chyba nie RS4 ?? Czekamy na wyjasnienia !! :twisted:

:twisted: dokladnie :twisted:

cos czuje ze tajemnica dopiero po mazurski zlocie bedzie jasna :roll:

Opublikowano
cos czuje ze tajemnica dopiero po mazurski zlocie bedzie jasna

Lepiej nie, bo na zlot mazurski nie uda mi sie wybrac, w przyszlym roku chcialbym na 100 % wpasc na jakis zlot wspolny, ale teraz nie da rady, wiec piszcie tu co i jak !! :twisted:

Opublikowano

oj panowie nie bylo mnie jak rysiek przyjechal wiem ze nie rsem i ten kolega to juz kiedys zdaje mi sie ze byl na forum pod innym nikiem ale szybko wylecial :wink:

Opublikowano

T-żółw wie napewno wie :mrgreen: I proponuje skasowac go z listy klubowiczow - usunac, bo po co nam jakis kretacz ?? :twisted:

Opublikowano

T-żółw wie wszytko...jest jak Oracle :mrgreen: :razz: :mrgreen:

wojtas-audi, mnie chcesz skasować :?: :shock: :mrgreen:

cużem ja bedny zawinił :?: :?:

Opublikowano

Panowie zdjecia wrzuce jutro dzisiaj juz nie mam sily mam nadzieje ze sie nie pogniewacie :wink:

Opublikowano

dobra Lukas23 niech będzie..przeżyjemy...a gdzie ono :?:

moze laptok znowu mu padł :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

ono NIE rozbieraj znowu kompa podepnij ladoware :lol:

Opublikowano
Panowie zdjecia wrzuce jutro dzisiaj juz nie mam sily mam nadzieje ze sie nie pogniewacie :wink:
no i slicznie :D
Opublikowano

No i wodza nie ma to nie zrobi mi dzisiaj nowej zakladki to nie mam gdzie tego zaladowac :razz:

Opublikowano
wojtas-audi, mnie chcesz skasować

cużem ja bedny zawinił

Hehe, tak zabrzmialo, oczywiscie ze nie Ciebie, tylko Lukas pisze o RYSKU ze sie 2 konta mial itd, o niego mi chodzi, to napisz prawde , niech sie wyda i wywalamy ... go ;)

:mrgreen:

Opublikowano

E tam wojtas spokojnie chlopak nie unosi sie to nie ma go za co wywalac a kazdy by chcial miec RSa pod nikiem on ma :mrgreen:

Opublikowano
E tam wojtas spokojnie chlopak nie unosi sie to nie ma go za co wywalac a kazdy by chcial miec RSa pod nikiem on ma :mrgreen:

Psss, kazdy moze sobie zrobic drugie konto i posciemniac, ale po co ?? :roll: I tak trzeba to jakos udowodnic, a po co samemu sie podniecac ?? ehhh co za ludzie, dobra, koniec OT . :twisted:

Opublikowano
Byli :

adamooo

ono

T-zółw

lukas23

sierota

janek

i jeszcze jeden Kolega ale nika nie znam :roll:

Mój nick klubowy to Oizdog,

pzdr :wink:

Opublikowano

Juz poprawiona lista obecnosci :wink:

Opublikowano

Witam Wszystkich! Sorki, że wczoraj tak szybko się urwałem, ale dom mnie wzywał :). Fajnie, że udało mi się Was poznań i czekam na kolejne spotkanko. Szkoda tylko, że nie dam rady pojechac z wami na mazury :(. Jeśli mogę mieć proźbę to podajcie mi proszę jeszcze raz nick goscia, który zakladał duża navi.

dzieki i pzdr////>>>

Opublikowano

No milo ze sie pojawiles nawet na chwile :wink: a ten kolega od navi to mike68 on rezal do swojego autka

Opublikowano

Łukasz kiedy zapodasz cos do albumu :?:

tomboy dzwonił, będzie we wtorek na spocie

Chłopaki przypominam, ze jakby co to "lody u T-żółwia" w sobotę aktualne :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.