Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ono robiłeś jakiegoś sofcika,ze masz 233 kuce? wydawałomi się,ze masz nieco mniej...

........ sprawdz na stronie audi ... to jest seryjna moc ...

a nawiazujac do tematu znalazlem na necie 3.0 TDI 204 kuce .... ale w ofercie Audi nie ma takiego silnika ...

Dokładnie o takiej mocy myślałem i nawet nie wiem ,czy sam Ono tak nie mówił o swojej Audiczce.
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No gadaliśmy na spocie . Dość dziwna jest sprawa tych koni bo w A4 jest 233 a w A6 225 :P

Opublikowano

Jojo panowie wrocilem z integracji :mrgreen: z pasymia nawet fajnie tam jest a ile alkocholu :lol: tylko ze glos stracilem ale moze wroci :grin:

Opublikowano

a pytałeś o ceny :?:

Opublikowano
www.kalwa.pl wiesz ze nie mialem czasu ale jesli juz to popytam w pracy ile my placilismy tylko watpie czy zejda z ceny tej co jest w necie :roll: ale naprawde duuuuzy osrodek z reszta widac na zalaczonym adresie
Opublikowano

wiem jaki to ośrodek bo z na firmowym wyjeżdzie byłem 2,3 lata temu :razz:

prywatnie też tam byłem..jak na Grunwald jechaliśmy :razz:

Opublikowano
wiem jaki to ośrodek bo z na firmowym wyjeżdzie byłem 2,3 lata temu :razz:

prywatnie też tam byłem..jak na Grunwald jechaliśmy :razz:

w 1410 byles?????:)

Opublikowano

hahaha

Opublikowano

Prawdopodobnie bede mial mieszek do a4 do sprzedania, bo zamowielem zanim jeszcze zdecydowalem sie sprzedać a4, ale doszedl dopiero kilka dni temu.

W poniedzialek ma przyjechać koleś z gotowką po auto (narazie dał 1000 zaliczki bo mu sie lokata w poniedzialek w banku konczy) i jak mu coś nie odbije (i nie chce stracic tysiaka) to bede miał do sprzedania nowy mieszek, przywioze na spota to sobie zobaczycie, w rozliczeniu moge przyjąć kilka piwek :wink:

Opublikowano

przodkowie T-żółwia ranili śmiertelnie Urlika... nie wiedzieliście?? :twisted: :twisted:

Opublikowano

Kurde mam bryke w serwisie więc jutro raczej nie wpadne :(

Opublikowano
Kurde mam bryke w serwisie więc jutro raczej nie wpadne :(

to audi nie dało zastepczej:)???

qrde, ja mam czas tak naprawde jutro do 20,50...

bo po 21 musze byc na wałbrzyskiej - wazne spotkanie.

tak więc koleś od padającej 2,5 TDI umówmy się wczesniej albo skontaktuj sie ze mna...

tak dawno nie byłem na spocie ze juz nie pamietam...na 19 czy 20.00 ???????

Opublikowano

no mnie jutro tyz nie ma znowu brak auta i czasu :neutral:

Opublikowano
Kurde mam bryke w serwisie więc jutro raczej nie wpadne :(

to audi nie dało zastepczej:)???

qrde, ja mam czas tak naprawde jutro do 20,50...

bo po 21 musze byc na wałbrzyskiej - wazne spotkanie.

tak więc koleś od padającej 2,5 TDI umówmy się wczesniej albo skontaktuj sie ze mna...

tak dawno nie byłem na spocie ze juz nie pamietam...na 19 czy 20.00 ???????

Chyba nie taka padajaca, tylko ja jestem przewrazliwiony i nie lubie zachwalac tego co moje. Wole podziwiac to co inni posiadaja. Dzis mialem killa z kolesiem w A6 2.5TDI 163kuce no i bylo po rowno. Z tym ,ze on byl sam a u mnie troje. Tak wiec jezeli juz to padalo nam obu, albo te V6-tki tak hu.... chodza. :???: ze wskazaniem na to drugie....
Opublikowano

Może kolega Kunio mnie jutro podwiezie to będe :)

Opublikowano

Wyglada na to,ze nikogo nie bedzie, to do d*py.

Opublikowano

Będziemy spoko :)

Opublikowano
Będziemy spoko :)

we dwóch? :cool:

Opublikowano

Jak wcześniej wspominałem, mnie wyjątkowo jutro nie ma Panowie :cry:

football się jeszcze nie skończył :razz:

widzę, że i tak reszta zajęta i w rozjazdach więc oficjalnie spota jutro nie ma

:mrgreen:

to powiedziałem ja T-żółw :!: :mrgreen: :lol::cool:

Opublikowano
widzę, że i tak reszta zajęta i w rozjazdach więc oficjalnie spota jutro nie ma

łoma :neutral: to co ono robimy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.