Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co do zlotu to trzeba scignac piurko2 z ta lokalizacja i zajac miejsca na pewne osoby a reszta pod namioty

Co do lodow to ja odpadam lece na zamosc :wink:

To ścigajcie , ścigajcie drania niech się nie opindala :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:mrgreen: tak zrobimy we wtorek wszystko sie ustali i przedzwonimy do Ciebie :wink: najgorsze to jest to ze nie wiadomo ile osob by chcialo pojechac :roll:

Opublikowano

Panowie ja dziś za jakieś 5 godz śmigam do Władka :), ciekawe czy pobije rekord dojazdu w 2.5h :), jak wiecie gdzie na trasie są jakieś kamerowe niespodzianki nieoznakowane zwłaszcza to dajcie znać :)

Opublikowano

miłego urlopowania stary :!: i mam nadzieję, że się zobaczymy na letnim wypadzie :razz:

Opublikowano

Panowie pisalem juz w sprezyny sportowe, napisze tutaj, jest okazja dla Was z Warszawy - wymiana oryginalnego zawieszenia za zawieche sportowa - amorki + sprezyny za free !! Babka stwierdzila ze chce podniesc autko itp, pokrywa koszty wymiany, mozna najpierw sprawdzic, przejechac sie jej autkiem. Dla chetnych podam nr telefonu gdzie sie umowicie na domowienie, wymiane . Okazja naprawde, ja gdybym mial blizej to bym juz teraz jechal :twisted:

Opublikowano

wojtas-audi, 1.6 niewiele pali ;)

Opublikowano

kto jutro sie stawi :?:

Dodam ze obecnosc obowiazkowa bo trzeba wyjasnic temat mazur :!:

Opublikowano

obowiazkowa a mnie nie ma :razz:

już wspominałem, że jest półfinał 20:00 :!:

chyba, że ok 17 macie czas to zrobimy wcześniej tak do 19:45 :roll: , jak nie to do następnego razu chłopaki :!: :cool:

Opublikowano
obowiazkowa a mnie nie ma :razz:

już wspominałem, że jest półfinał 20:00 :!:

chyba, że ok 17 macie czas to zrobimy wcześniej tak do 19:45 :roll: , jak nie to do następnego razu chłopaki :!: :cool:

Zgadzam sie z T-żółwiem. :mrgreen:
Opublikowano

Jest spocik dzisiaj czy nie????? bo nie wiem jak planować dzień?????

Opublikowano

jak widać sezon ogórkowy górą, nawet na naszych spocikach :razz:

Opublikowano

no niestety tylko chcialbym zauważyc ze 23 lipiec juz niedlugo a my jestesmy w lesie i parafia warszawska daje ciala bo to nie byl tylko moj pomysl z wyjazdem :roll:

Opublikowano

nie chcę krakać ale cienko to widzę...wyjazd mam na myśli :evil: a kolega piurko2 zabukował już coś i kobieta czeka na wpłatę :oops:

spadam oglać meczyk :!: :cool:

Opublikowano

no wlasnie tak samo mysle dlatego mysle ze temat umarl i pora go zamknac a szkoda moglo byc fajnie

Opublikowano

Panowie dzwoniłem do ONO zadeklarował się wpłacić całość zaliczki na konko Piurko jutro najpóźniej za dwa dni gdyż jest teraz w Bydgoszczy i nie ma dostępu do neta.

Rozliczymy się z ONO na spocie.

PIURKO:---WYJAZD AKTUALNY CZEKAJ NA KASę I NIC NIE ODMAWIAJ, JEDZIEMY I KONIEC

Opublikowano

Panowie nie ma problemu ja moge sie rozliczyc z ono ale co z innymi za niektorych to gwarantuje ze wplaca i pojada ale nie znam jeszcze wszystkich :roll: takze pozniej zeby nas ten wyjazd nie wyniosl 5 razy wiecej :???: no ale ok jedziem i tylo

Opublikowano

Panowie no zwierajcie poślady i na wyjazd !!

i tylko mi tu piękne fotki robić i wklejać do albumu :)

pozdro

Opublikowano

jej.... coś zakręcony jestem.... Kiedy będzie najbliższy spot w Warszawie?

Opublikowano

w najblizszy wtorek :mrgreen: o 19

Opublikowano

dzięki wielkie lukas ;) jak załatwię sprawę z rejestracją autka to będę... a jak nie... to pewnie tez będę na germańskich tablicach ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.