Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bo to byl pierwszy dzien :P ale 3,5 kilo sie utrzymuje a hamburgera zjadlem tylko jednego a monster naprawde niezly trzeba bylo uwazac z przepustnica bo deba stawala ale to zwykla lodeczka wedkarska :lol:

buahahahahaha...zwykła łódeczka....dzieki za zmiane humoru lukas23:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

LukaszPhotos001.jpg

Opublikowano
hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

Obrazek

Płaywałes tą łódeczką wedkarską:)??

a tak nawiasem mówiąc szukam silnika od a8 4,2 - do łodzi:)

Opublikowano
hehe no powiem inaczej lodeczka wedkarska ze sporym silnikiem i sporym systemem naglosnieniowym :mrgreen: a wedki widac u gory :razz:

Takim to dobrze :wink:

Opublikowano

Tak prowadzilem 50 mil na godzine :mrgreen:

LukaszPhotos003.jpg

LukaszPhotos004.jpg

LukaszPhotos014.jpg

Opublikowano

A ja sobie dzisiaj cisne z Płocka a tu na mnie trąbi kolega Norbi :) Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2 :P a szkoda bo chciałem mu pokazać że wybrał złą marke :)

Opublikowano
Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2

chcesz zeby Ci prawko zabrali? :D ja swoje wlasnie odbralem, jade na maraton, CU :D

Opublikowano

A wiec stało sie, na następnego spota aczwórką juz na pewno nie przyjadę bo sie właśnie sprzedała. Jak mod odblokuje wątek w dziale sprzedam to napisze wszystko co i jak aby utrzeć nos niedowiarkom i zazdrośnikom :mrgreen: .

Mam juz pewien nabytek na oku z rodziny VAG, ale jak nie wypali to może będę szukal A3 TDI. Pod koniec przyszłego tygodnia juz powinienem wiedzieć co i jak to sie na pewno pochwale jak cos kupie.

Opublikowano
A wiec stało sie, na następnego spota aczwórką juz na pewno nie przyjadę bo sie właśnie sprzedała. Jak mod odblokuje wątek w dziale sprzedam to napisze wszystko co i jak aby utrzeć nos niedowiarkom i zazdrośnikom :mrgreen: .

Mam juz pewien nabytek na oku z rodziny VAG, ale jak nie wypali to może będę szukal A3 TDI. Pod koniec przyszłego tygodnia juz powinienem wiedzieć co i jak to sie na pewno pochwale jak cos kupie.

gratulacje

czekamy na jakies nowe Audi ... oczywiscie w TDI ... :twisted:

Opublikowano
Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM.

heh ja z KR to moge nie wiedziec co to jest kill?? Czyzby chodzilo o EVO Killera czyli impreze GT??

Opublikowano

nie no Murzyn, to jakaś wkręta :?: :grin:

kill = chodzi o ściganko na trasie/mieście itp. itd :razz:

Opublikowano

ahh rozmuniem takie kopanie lezacego :P

Opublikowano

Ono pewnie trafiłeś na dzidka w kapeluszu:P:P

a na poważnie to było znęcanie się nad słabszym :)

Opublikowano

Dziadek nie ale taki koło 40 dawał rade na trasie , słabszy malutko bo 200 KM miał :)

Opublikowano

Ono robiłeś jakiegoś sofcika,ze masz 233 kuce? wydawałomi się,ze masz nieco mniej...

Opublikowano
Ono robiłeś jakiegoś sofcika,ze masz 233 kuce? wydawałomi się,ze masz nieco mniej...

........ sprawdz na stronie audi ... to jest seryjna moc ...

a nawiazujac do tematu znalazlem na necie 3.0 TDI 204 kuce .... ale w ofercie Audi nie ma takiego silnika ...

Opublikowano

Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm , silniki są identyczne tylko sofcik inny.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest. Spanky na stronie Audi nie było też 3.0 TDI manual. :P

Opublikowano
Ja mam 204 Km i 450 Nm . Dopiero od 2006 roku jest 233Km i 450 Nm.W profilu mam 233 bo nie mogłem innego wybrać tylko taki jest.

czyli masz tzw. Virtual Tuning ..... :twisted:

Opublikowano

No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe

Opublikowano
No już sobie zmieniłem w profilu , teraz mam gicio hehe

w takiej konfigurcji to chyba odpychasz sie noga ruszajac spod swiatel ..... ? :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.