Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no prosze to i pan Kowicz zaopatrzyl sie w A4 :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj tak wyjątkowo bo wiozłem dla żółwia płyty komp mu padł totalnie dlatego o 13 .Taki szybki mini spocik :)Był Kunio,Kichol(z rodzinką),Żółw i ja.

zdj281cie0037pf.th.jpg

Opublikowano
no prosze to i pan Kowicz zaopatrzyl sie w A4 :grin:

A4 to już dawno miałem w rodzinie (ojciec ma 1,9 AFN oczywiście quattro) tylko nikt mi wcześniej nie powiedział że jest forum A4 :???:

Opublikowano

No ale dobrze ze wkońcu trafiłeś na odpowiednią strone :P

Opublikowano
kurcze co wy takie jakies dziwne godziny ustalacie .....

eee tam dziwne, mamy z ono blisko na lody to i z rana spota walneliśmy :mrgreen:

wczoraj i dzisiaj mieliśmy spota na lodach :razz: to były lokalne spontaniczne spoty :smile: stała ekipa ma tel do siebie to o każdej porze mozna spota machnąć :cool:

normalne spoty są we wtorki ok 19 na Torwarze

Opublikowano

A swoją drogą to spanky ma liścia w spojler za ten przelot z okrzykiem : "nie mam czasu" :P

Opublikowano

:mrgreen: i z obcasa w reflektor :razz:

Opublikowano
...normalne spoty są we wtorki ok 19 na Torwarze

Ponawiam pytanie: Czemu spoty A4 nie są razem ze spotami AKP :?:

Ja we wtorki o 19 mam piłkę :???:

Opublikowano
A swoją drogą to spanky ma liścia w spojler za ten przelot z okrzykiem : "nie mam czasu" :P

he he he ... ale naprawde nie mialem czasu ..... :neutral: :wink:

BTW ... moze takie spontany robicz z wieczorka ... chlodniej i przyjemniej i czas bedzie .... ?

Opublikowano

Chłopaki - wróciłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pora na spoty z moim udziałem. Pozdrawiam serdecznie stałą ekipę!!!!Do zobaczenia

Opublikowano

extra tomboy :?: :grin: , mam nadzieję, że do zobaczenia we wtorek tam gdzie zwykle :?:

Opublikowano

Nooo nareszcie sie znalazł po wygnaniu :P

Kowicz jakoś tak sie utarło od początku.Klub A4 to nie AKP więc moze dlatego.

Opublikowano
Kowicz jakoś tak sie utarło od początku.Klub A4 to nie AKP więc moze dlatego.

dokładnie jak ono napisał klub A4 to nie AKP :razz:

nie jestem duchowo zwiazany z tym klubem...przepraszam ramki AKP mam :razz:

A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury :wink::cool:

Opublikowano

Ostatnio mieliśmy spota w środe i gadaliśmy z chłopakami z AKP . Napewno jeszcze sie spotkamy na wspólnym spocie.

Opublikowano
Ostatnio mieliśmy spota w środe i gadaliśmy z chłopakami z AKP . Napewno jeszcze sie spotkamy na wspólnym spocie.

a na ogolny zlot AKP sie wybieracie ...... ?

[ Dodano: 2006-06-18, 12:34 ]

Kowicz jakoś tak sie utarło od początku.Klub A4 to nie AKP więc moze dlatego.

A4 klub bardziej mi pasuje pod kątem mojej obecnej fury :wink::cool:

ktos kiedys na AKP napisal fajne zdanie :

AKP to nie samochody,to ludzie .... ;-)

moze warto sie nad tym zastanowic ,zrobic pierwzy krok i polaczyc sily ..... nie powinno byc zle :cool:

Opublikowano
ktos kiedys na AKP napisal fajne zdanie :

AKP to nie samochody,to ludzie .... ;-)

moze warto sie nad tym zastanowic ,zrobic pierwzy krok i polaczyc sily ..... nie powinno byc zle :cool:

Dokładnie.Chłopaki róbcie wspólnego spocika z ludzikami z AKP.To super ludzie , piłem z nimi wódke nie raz , bawiliśmy się zawszed super , więc nie będziecie zawiedzeni.Pozdro

Opublikowano

Chłopaki róbcie wspólnego spocika z ludzikami z AKP.To super ludzie , piłem z nimi wódke nie raz , bawiliśmy się zawszed super , więc nie będziecie zawiedzeni.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

JA wkońcu w ten wtorek będę i spotkam sie ze wszystkimi :D

Opublikowano

fiu fiu, to ze stałgo skłądu tylko poźka brakuje do kompletu :twisted:

bartte już się martwiliśmy o Ciebie :wink:

Opublikowano

Jak przyjezdza sporo osob to i ja pewnie wpadne ale vitarką, bo a4 na wymianie wachaczy stoi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.