Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A reszta jest ? dawaj meila to ci wysylam :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

reszta jest :!: dzięki stary jeszcze raz :!:

nie odpalałem jeszcze bo już późnawo :smile:

email na PW wysyłam :wink:

Opublikowano

Jakieś foty ciekawe??

Opublikowano

poziek takiego spota jeszcze nie było , tyle mięsa co chodziło to sie w pale nie mieści hehe adamoo klate wipinał ale nic mu to nie dało :mrgreen:

Opublikowano
tyle mięsa co chodziło to sie w pale nie mieści hehe

where? :shock:

Opublikowano

poziek, fotki wrzucę jak Hugo , zrobi w albumie miejsce :smile:

he he to był spot spontan dla mnie i był jak zwykle za***isty :mrgreen:

tomboy się odezwal do mnie, w SMS napisał, że jest zimno i będzie niedługo i wtedy krowy pęknął :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2006-06-02, 22:48 ]

tyle mięsa co chodziło to sie w pale nie mieści hehe adamoo klate wipinał ale nic mu to nie dało

no faktycznie bo na torwarze była impereza pt wybieramy piosenkę na MŚ 2006 :smile:

były sztuki niezłe, np dwie laleczki 307 CC kręciły się po parkingu

adamooo chciał sie w poprzek alejki kłaść, żeby sie zatrzymały :mrgreen:

i fajny towarek uczyć sie parkować "L" :mrgreen: :razz:

[ Dodano: 2006-06-02, 22:49 ]

where?

tam gdzie Ciebie nie było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

fotki widziałem :)

Panowie a miesa nie widziałem :) gdzie wy ten aparat mieliście jak się te CC kręciło??:) :twisted:

dobrze widzieć, że się grupa trzyma :)

niech zgadne, Bartka nie było bo praca ?? :cool:

Opublikowano

Dokładnie..dzwoniliśmy, wysyłaliśmy sms-y i nic :cry: Bart =hardworker :oops:

Dziewczyny były tak piekne ze aparat Ono odmówił posłuszeństwa :-)

Poziek thx za pomoc w sprawie Lapka ale już kupiłem :grin: śmiga jak wściekły i w dodatku niesłyszalny :lol:

We wtorek jak coś to jestem bo mam wolne :oops: :mrgreen:

Bart ogarnij się szybciej z robotą i podjeżdzaj :cool:

Opublikowano
We wtorek jak coś to jestem bo mam wolne

to fajnie, ja też będę :wink:ono znajać życie rónwież :mrgreen:

Bartek jak nie wpadniesz to jedziemy do tego Auto GT :twisted:

Kolego Kamill jaby co, to zapraszamy we wtorek na 19 :smile:

Kolegę Kunio również :twisted: :mrgreen:

Opublikowano
Kolegę Kunio również

ale ja nie mam prawka :) ale jak będą te suczki co podobno były w srodę to przyjadę :D

Opublikowano

Przykro mi ale nie wpadne bo pracuje.

Opublikowano
nie wpadne bo pracuje.

takie życie :neutral:

ale ja nie mam prawka ale jak będą te suczki co podobno były w srodę to przyjadę

he he to widzę, ze masz silną motywację :mrgreen:

Uwaga wszyscy czekamy na kolegę RYSIEK z nowym RS4

:mrgreen: :razz: :wink::lol:

Opublikowano

No czekamy, czekamy... :mrgreen: mam nadzieje ze mnie przewiezie :oops: :roll:

Opublikowano

Mam urlop, będę we wtorek, gdzie was szukać???? żebym się nie zakręcił :razz:

Opublikowano
gdzie was szukać???? żebym się nie zakręcił

na pewno nas znajdziesz, będziemy na parkingu tam gdzie MZK ma pętle :wink:

wtorek ok godz 19 :smile:

Opublikowano

Krzysiek a masz może kogoś kto ma kabelek VAG ? Szukałem na allegro i taki na USB kosztuje 200zł :shock: ..byśmy sobie podłączyli ,i zchipowali auta :mrgreen:

Opublikowano

Adamoo a jak twój świstak?? GS powiedział, że wszystko gra?? Kurde może to tweetery za mocno świszczą?? :)

poważnie jakaś rska ma przyjechać??

Opublikowano

Nom ja we wtorek lece w polske ale chyba do 19 przyjade. Poziek w Newbie kolega RYSIEK pisał o RS i jest z wawy , poczytaj :P

Opublikowano

No jak zawsze sie postaram i pewnie sie uda :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.