Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a która tam godzina u Ciebie teraz

6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a która tam godzina u Ciebie teraz

6 lub 7 do tyłu niechce mi sie sprawdzac w zegarku :D

Houston mamy problem :lol: - 6 godzin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: bo zapomnialem wkoncu gdzie on polecial wiem ze tam gdzie ja bede to 6 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: bo zapomnialem wkoncu gdzie on polecial wiem ze tam gdzie ja bede to 6 :mrgreen:

Cholera myślałem , że już tam jesteś i będe mógł prześcignąć Cię w postach , ale widze , że musze poczekać jeszcze tydzień :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :grin: Hugo bylem w zamosciu a tam nie mam netu dalatego czasem w weekend sie nie odzywam a tak pozatym za kazdym razem jak przelatuje przez Lublin to ja sie dziwie jak ten Hugo tu jezdzi :shock: a co do wylotu to w niedziele o 9:35 a wiec sie szykuj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas23, ja za jakiś miesiąc będę ok. 1'200 mil od Ciebie w stronę północy (bliżej jez. Michigan) :P Może reflektujesz na spota "Made in USA" ? hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze to bylby juz Poziek Ja i Traviz tylko ze ja to mam napiety harmonogram bo tylko 3 tyg tam bede :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze ja to mam napiety harmonogram

w sumie ja będę tam trochę ponad 4 miesiące (17-18 tygodni), pracy będzie 60 godzin tygodniowo, a nie wiadomo jeszcze jak z dodatkowymi godzinami, ale weekendy raczej wolne i będę mógł śmiało pozwiedzać ;) Będę w stanie Wisconsin w okolicach Milwaukee :)

Obiecuję wrzucać ulotki A4-Klubu za wycieraczki napotkanym A-czwórkom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartte, z tym zlotem na mazurach bo niby adamooo sie zadeklarowal z chata ze bedzie zalatwiona tylko teraz termin by sie przydal taki juz naprawde a moze bys skonczyl troche wczesniej urlop i z morza przyjechal 21 lipca juz do nas no bo jak nie to plany trzeba zrobic na 28,29,30 lipiec tylko adamooo zeby lokum mial wtedy juz wolne co wy panowie na to wiem ze ono i T-zołw adamooo i ja sa chetni tylko brakuje Bartka a bez niego to nie bedzie to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przelatuje przez Lublin to ja sie dziwie jak ten Hugo tu jezdzi :shock:

Tam gdzie ja jeźdze powstają nowe , ładne nawierzchnie :lol: Do pracy własnnie kończą mi budować nową 3-pasmową ulicę :twisted: , więc mój dojazd do pracy skroci się do jakichś 5 minut :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze tak bo jak ja przelatuje przez obwodnice to malo mi glowa nie odpadnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zasadniczo to 21 lipca już by mi wmiare pasowało, jesli nie da się inaczej to skróce pobyt o te 3 dni i jeszcze jedno Panowie , ja przyjade z drugą połówka swoją , nie da się inaczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary spoko jak sie podzielisz to mozesz z druga polowa zawitac :mrgreen: ŻARTOWAŁEM :razz:

musze do adamooo przedzwonic i sie dowiedziec jak z chata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem elastyczny bede kiedy trzeba :) Bartt ja zabieram na zlot pare litrów nie wiem czemu ty tylko połówke , słabą głowe masz chopie hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartt ja zabieram na zlot pare litrów nie wiem czemu ty tylko połówke

:lol: Bartek pewnie chce pozniej jeszcze samochodem wracac dlatego tylko pół :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh chłopaki wróciłem z roboty i pierwsze co to wszedłem na forum :):lol::lol:

rozbawiliście mnie do łez :) leże na podłodze i kwicze jak świnia :):)

no Bartek ja już twoją połówke widziałem :) Panowie moge śmiało powiedzieć, że to dobra połówka jest :D:D:D ma pełne prawo siedzieć z przodu na fotelu pasażera w każdej z naszych A4 :cool: czy za kierownicą to już zależy kto jaką ma głowe:) ja swoją A4 daje swojej połówce czy według nomenklatury Ono (starej) dopiero po litrze :D:D

heheheheh ale mi się post udał D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Barta kobitki nie widzialem ale twoja Poziek wydaje sie spoko taka normalna NIE PLASTIKOWA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to swoja polówke woże w bagazniku wiem ze mam sedana ale jakos sie miesci :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...