Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

adamoooo kołuj koleżanki siostry i ognia :twisted: :mrgreen: :razz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to co chłopaki..kołować jakieś misie na wyjazd ?:> będą z Tomboyem jechać :razz: :mrgreen:

Tomboy w pełni akceptuje propozycje...

Siostra moze jechac ze mna:)

Adamoo - szkoda ze nie jedziesz swoim...bysmy sie scigneli na trasie:)

Opublikowano

panowie i panie zdjecia zaladowane podziwiac :mrgreen:

Opublikowano
Szkoda ze nie mozna jakiegos PKS skołowac bysmy wiecej ludu zmiescili ciekawe co powie pani Hania z osrodka jak jej powiem ze potrzebuje 20 dostawek

luzik mnie sa conajmniej 2 miejsca wolne:D tylko nie wiem jak jeszcze w 2 strone bo cos mnie morze kusi na kilka dni :mrgreen: ...jutro z rana bede wiedzial

Opublikowano

Murzyn tak jak ustalalismy miedzy 18:00 - 18:30 wylatujemy z Torwaru w kierunku Kobyłochy :wink:

Opublikowano

lukas23, wiem, w wawce bede pewnie wczesniej coby sie zrelaxowac, kawke jakas wypic, moze lazienki zobaczyc...i ruszamy

Opublikowano

Dobra panowie kto ma kontakt z Bartkiem bo ja mu sie nagralem i tylo nie wiem czy jedzie czy nie :roll:

Opublikowano

Panowie mozecie wrzucic linka do tego osrodka w Kobylosze, przelecialem kilka stroniczek i nie znalazlem.

Opublikowano

jest w 1 poscie w temacie zlotu na mazurach

Opublikowano

a ja już mam blachy! No i będę 25 lipca na spociku na torwarze:)

Opublikowano

A co tu taka cisza nastala :lol: warszawa rzadzila na mazurach i nie bylo prowadydierow :mrgreen:

niznik 25.07.06 widze cie na spocie musimy rosnac w sile bo nas malo

Opublikowano

he he szufla chłopaki...zaraz wrzucę jakąś fotkę ze zlociku mazurskiego....

lukas23 nie marudź, że mało, bo sami konkretni ludzie są :!: :razz: :mrgreen:

ale każdy nowy wariat MILE widziany :!: :cool::wink:

Opublikowano

Mam pytanko.Czy ekipa warszawska wybiera się na zlot AKP do Torunia 2-3 września??

Opublikowano

Z tego co ustalilismy na mazurach warszawa nie wybiera sie na taka impreze my to jedziemy jeszcze raz na mazury no nie chlopaki i dziewczyny :mrgreen:

Opublikowano

Warszawa sie (chyba :)) dobrze bawiła - Nie pamietam:P.

Nie no było SUPER.

A gdzie pani Hania była:)??

Opublikowano

Tomboy ty to chyba jeszcze nie wytrzezwiales :mrgreen: nie ten watek w tym to tylko o jutrzejszym spocie

Opublikowano
Tomboy ty to chyba jeszcze nie wytrzezwiales :mrgreen: nie ten watek w tym to tylko o jutrzejszym spocie

upsss pardones...

Opublikowano

Chlopaki mam dla Was 1 informacje: zarowno dobra jak i zla :cool: Przyjezdzam do wawki na dlugi weekend w sierpniu ( 11-15.08) ...musze odbyc 1 spotkanko i pozniej bede mial duzoooo duzooo czasu i ochoty na wypasanie :mrgreen:

Opublikowano

No to prze....ne mamy :D hahah

Opublikowano

Dobrze ono powiedziane znowu bedzie sie dzialo i to juz niedlugo :lol: tylko zebysmy w trans nie popadli i to bedzie jeszcze długi weekend

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.