Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no jak jak bylismy pod wplywem alkocholu beer.gif i raczej to wole Kobiety no i panna zna ono :grin:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bylismy pod wplywem alkocholu

nie pamietam nic takiego :lol:

Opublikowano

hehe hamować bajere cyce :D Spot jak zawsze git , foty niesamowite :)

Opublikowano
foty niesamowite :)
tzn jak zobacze wszystkie to bede w :shock: :?:

lukas23, na kiedy planujesz zmontowanie plytki?? Wogole odemnie juz dostales??

Opublikowano

jutro idzie stary do ciebie przesylka specjalna ze zdjeciami moimi i zolwia a film od jutra rezam juz dzisiaj zaczalem wlasnie sie zgrywa spot dzisiejszy

Opublikowano

slicznie :) to ja w takim razie wypale jeszcze Karolince, bo tez chciala widziec

Opublikowano

:roll: eh murzyn ty to musisz sie przeprowadzic do wawy z nami dzikami bedzie ci lepiej :lol:

Wyslalbym i jej ale nie znam adresu i lepiej mi go nie dawaj :mrgreen: mam nadzieje ze jutro dojdzie ta twoja do mnie

Opublikowano
:evil: nie doszlo?? przeciez wczoraj wyslalem priorytetem :evil: ehh ta poszta polska...szybciej by bylo gdybym sam to Ci przywiozl :twisted:
Opublikowano
no co tu sie dzieje nikt nie dojechal

Lista obecnosci:

tomboy

lukas23

kichol

norbi

ono

tzołw

kunio

adamooo u tego to bylismy osobiscie w delegacji

a i Murzyn tez oczywiscie byl duchowo mial relacje telefoniczna :mrgreen:

ogolnie to byl pokaz zdjec z wyjazdu (tomboy zyjesz jeszcze czy z liscia dostales on zonki :mrgreen: )

buahahhahahhahaaaa Żyje, film z zona ogladalismy i dopiero teraz sie pojawilem, ale na next party z zona jade:)

[ Dodano: 2006-07-26, 01:04 ]

a na fotach nie bylo przeciez nic zlego...a zreszta pozowane były:)

i jeszcze wariatki jestescie!!!

Opublikowano
hehe hamować bajere cyce Spot jak zawsze git , foty niesamowite

cytuje....z lenistwa, bo zmęczony jestem :mrgreen: ,

ono pieknie podsumował dzisiejszego spota :razz:

Opublikowano

no ja juz cos modze z tym dzisiejszym filmem ono ladnie pocinales na tym zakrecie koleczka piszcza az milo posluchac

Opublikowano

Daje rade :D Norbi dzisiaj karpia zrobił z ESP haha :D

Opublikowano

Panowie zdjatka wrzuce jutro w pracy teraz film tylko zgralem i zaczalem rezac.

Murzyn plyta dla Ciebie nagrana jutro poczta :wink:

Opublikowano

Rezaj rezaj , fajnie że tobie chce sie to robić :)

Opublikowano
ono ladnie pocinales na tym zakrecie koleczka piszcza az milo posluchac

a ja myśłałem, że quattro nie piszczy :mrgreen:

Opublikowano

a no posiedzie kilka nocy nad tym bo sporo z tym zabawy ale warto to wyrezac

No widzisz Zółw a jednak Quattro piszczy tylko zalezy od kierowcy :mrgreen:

Opublikowano

Panowie nie zapomnijcie o mnie , też chciałbym płytkę :roll:

lukas23 nie wiem czy masz mój adres, wysyłam Ci na pw

W piątek rano robię wypad za Odrę :wink:

Opublikowano

Witam wszystkich :)

JA wczoraj dopiero wrociłem z wizyty u naszych nielubianych zachodnich sąsiadów, myślałem że załapię sie jeszcze na spota ale po 1 wróciłem do chałupy dopiero.

Widzę, że zabawa jak zawsze świetna :), żałuje jak diabli że spocik na mazurach mi nie wypalił, niestety "żona" uparła się by rodzinke w niemczech odwiedzić i nie było mocnych. Na następny łapie się na 100%. Kiedy teraz spotkanko jakieś? musze aż do przyszłego wtorku czekać ? :(

Ono coś ty zrobił, że quattróweczka zapiszczała :D

Opublikowano

piurko zaraz plytke wysylam expresem to moze dojdzie do piatku :roll:

Opublikowano

To nie ja ,to 450 Nm.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.