Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra - kto zna jakiegoś rzeczoznawce w Liberty ? ktoś mi zajebał z drzwi i spierdolił ... trzeba AC odkurzyć i dokładki polakierować :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie wlasnie waham, czy malowac swoje - mam lekko zarysowane - ale przy jasnej perle [tez taka masz chyba] moze byc troch cieniowania :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie wlasnie waham, czy malowac swoje - mam lekko zarysowane - ale przy jasnej perle [tez taka masz chyba] moze byc troch cieniowania :gwizdanie:

walnij se w róż

Opublikowano

walne se czerwone z B7 :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
52de4909b61f42a7677eb15fa12d6102.jpg?ref=nf
Opublikowano

ty mnie nie wkurwiaj Lubartowski specu od skór :kox: :kox:

:giveheart::pleasantry:

chyba od przyciskow :kox:

:wtf::ssij:

Opublikowano

Witam. Mógł dostać od was info kto na spotach miał vaga?

Opublikowano

Witam. Mógł dostać od was info kto na spotach miał vaga?

Poziek

Opublikowano
  • Autor

Witam. Mógł dostać od was info kto na spotach miał vaga?

Poziek

wczoraj nawet vagował Safrane :naughty:

Opublikowano

Witam. Mógł dostać od was info kto na spotach miał vaga?

Poziek

wczoraj nawet vagował Safrane :naughty:

Sprawdzał czy przeszczep na 1,9 w te-de-iku się udał. Ekonomika jazdy przede wszystkim :naughty:

Opublikowano

Siedzi on kiedyś na gg?:)

Opublikowano

Siedzi on kiedyś na gg?:)

Czego potrzebujesz :?:

Opublikowano

kogoś z vagiem, mogę zaplacić za diagnozę

Opublikowano

Siedzi on kiedyś na gg?:)

778449

Wal jak w dym, zawsze pomaga :good:

Opublikowano

Siedzi on kiedyś na gg?:)

778449

Wal jak w dym, zawsze pomaga :good:

to już nawet nie jest zabawne...

_________________________________________________

kogoś z vagiem, mogę zaplacić za diagnozę

Wystarczy wpadać na spoty..

Jak tak bardzo chcesz płacić - to jedź do mechanika.. :gwizdanie: 50zł i masz zvagowane auto..

Opublikowano

Ponurak ....

:kox: :kox:

:rose::pociesz:

Opublikowano

ale wy się spotujecie we wtorki a ja mieszkam 80 km od wawy więc pasuje mi tylko niedziela. Dlatego pomyślałem że omówię się z nim indywidualnie. Oczywiście jak będzie chciał

Opublikowano

ale wy się spotujecie we wtorki a ja mieszkam 80 km od wawy więc pasuje mi tylko niedziela. Dlatego pomyślałem że omówię się z nim indywidualnie. Oczywiście jak będzie chciał

Nie "z nim", bo to napewno nie Poziek.. :cool1:

Jak masz 80km to leć do jakiegoś mechanika, pewnie masz kogoś w okolicy :mysli:

Chyba będzie trochę łatwiej..

Masz jakieś dziwne objawy? Czy coś ?[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 20:58_________________________________________________

Ponurak ....

:kox: :kox:

:rose::pociesz:

:wink4::cool1:

Opublikowano

ale wy się spotujecie we wtorki a ja mieszkam 80 km od wawy więc pasuje mi tylko niedziela. Dlatego pomyślałem że omówię się z nim indywidualnie. Oczywiście jak będzie chciał

nie słuchaj ich , mieszkasz blisko Garwolina , napisz do usera Krzyniek , on mieszka koło Garwolina i ogarnia vaga.na bank ci pomoze :good:

poważnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.