Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie Nosfer poruszył temat, idzie zima i ciekawy jestem bo jak odpalam grzani w kabinie wskaźnik temp pokazuje niedogrzany silnik, termostat do zmiany co bardziej prawdopodobne? Czy jakiś innych bajer w postaci czujników? Fis nic nie krzyczał :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142869.0

Nie pier**l - szukaj mi czujnika :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czukundur widzę, że za to Ty wiesz :D

Może to coś pomoże:

termostat.th.jpg

Opublikowano

Czukundur widzę, że za to Ty wiesz :D

Może to coś pomoże:

termostat.th.jpg

Nr 5 - to jest zasilanie regulatora/ On jest mechaniczno-elektryczny..

Opublikowano

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

Opublikowano

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

To nie był czujnik.. Tylko podłącze do Termostatu.. / czy tam regulatora, zwał jak zwał..

_________________________________________________

Dobra.. Mam :hi:

ikiGA.jpg

Opublikowano

Czujnika temperatury cieczy - G2

a nie G62 - termostat

Opublikowano

Czujnika temperatury cieczy - G2

a nie G62 - termostat

G2

Opublikowano

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

Pokręciło mi się z termostatem.

11106950.th.jpg

Opublikowano

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

To nie był czujnik.. Tylko podłącze do Termostatu.. / czy tam regulatora, zwał jak zwał..

_________________________________________________

Dobra.. Mam :hi:

ikiGA.jpg

dokładnie

to masz: http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/ECTsensor.html&category=5[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:10_________________________________________________

Ukasz jesteś pewien, że to chodzi o ten czujnik ?

A nie czasem o ten na dole po prawej stronie przy chłodnicy ?

Pokręciło mi się z termostatem.

no dobry chłopak z ciebie ale czasami to gafy sadzisz :tongue4::polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Full service :wink4: - dzięki

Opublikowano

Pany gdzie jest jakis dobry wuklanizator zeby gumy wymienic, mokotow, ochota i nie bedzie krzyczal 150zl za 4szt :disgust:

Opublikowano
  • Autor

dzwoń do PIXIeja :wink4:

Opublikowano

on zmienia gumy?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

on zmienia gumy?? :gwizdanie:

na bank, przecież nie używa jednej :tongue4:

mieszka tam pół życia to będzie kojarzył gdzie co jest...

Opublikowano

bajk co z tym 1.9 w koncu??

Opublikowano

http://www.agat.waw.pl/ - grójecka 210

z innej beczki - zastanawiam się nad kwestią ubezpieczenia samochodu - orientuje się, czy jest możliwość spisania umowy użyczenia samochodu np. dla starszego i ubezpieczenia przez niego z jego zniżkami? :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:38_________________________________________________

bajk co z tym 1.9 w koncu??

Jak się nic nie zmieni to jutro będzie..

Opublikowano

miales sie dzisiaj pochwalic co to za szrot :decayed:

Opublikowano

Jest taka opcja. Ja mam na tej zasadzie eSke. Jest na mame a ja jestem dopisany jako kierowca/użytkownik - wyszło troche drożej niż jakby mnie nie było ale w momencie jak coś rozpieprze to wypłacają normalnie. Tak samo jest Ac auta mojego ojca, tez jestem wpisany i też moge nim jexdzić na codzień i w momencie wypoadku czy czegokolwiek wypłacają normalnie.

Opublikowano

miales sie dzisiaj pochwalic co to za szrot :decayed:

Flyer już napisał - czerwone B7 2.0TQ full s-line z przebiegiem 40k[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 11:42_________________________________________________

Jest taka opcja. Ja mam na tej zasadzie eSke. Jest na mame a ja jestem dopisany jako kierowca/użytkownik - wyszło troche drożej niż jakby mnie nie było ale w momencie jak coś rozpieprze to wypłacają normalnie. Tak samo jest Ac auta mojego ojca, tez jestem wpisany i też moge nim jexdzić na codzień i w momencie wypoadku czy czegokolwiek wypłacają normalnie.

No tak, ale to inna opcja - tutaj ja bym był właścicielem, a tylko użyczał samochód starszemu, który by zawarł ubezpieczenie.

Opublikowano

no to pieknie, czerwony jest miodzio, a liczyles z ilu anglikow zlozony?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.