Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

a czemu nie gadasz z nosbem ????

rozmawialem, olał mnie :decayed:

to bana mu trzeba za***ać , nauczy sie gówniarz porządku :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

a czemu nie gadasz z nosbem ????

rozmawialem, olał mnie :decayed:

to bana mu trzeba za***ać , nauczy sie gówniarz porządku :good:

jeszcze nie bo mam kilka interesow do niego a jak dostanie bana to na pw nie bedzie mogl odpisywac :decayed:

za instalke powiedzieli 3tysie. Musze pojechac i dokladnie sie dowiedziec co proponuja i co mozna lepszego wsadzic zeby ogarnialo po sofcie

Opublikowano

Chyba se kupie eSe i przerobie ją na gzzzzzzzzzzzz :naughty: :gwizdanie:

A ta naprawdę - nie rozumie Was , benzyna / benzyna / a i tak żeby było taniej LPG :polew:

Opublikowano

Chyba se kupie eSe i przerobie ją na gzzzzzzzzzzzz :naughty: :gwizdanie:

A ta naprawdę - nie rozumie Was , benzyna / benzyna / a i tak żeby było taniej LPG :polew:

o tej godzinie telefon powinien dzwonic i dawac przypomnienie: WEZ TABLETKE, WEZ TABLETKE :przebiegly:

Opublikowano

:polew:

WEZ PIGUŁKE , WEZ PIGUŁKE :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 23:33_________________________________________________Musti oczko wszystkiego Naj :hi:

Opublikowano

Chyba se kupie eSe i przerobie ją na gzzzzzzzzzzzz :naughty: :gwizdanie:

A ta naprawdę - nie rozumie Was , benzyna / benzyna / a i tak żeby było taniej LPG :polew:

o tej godzinie telefon powinien dzwonic i dawac przypomnienie: WEZ TABLETKE, WEZ TABLETKE :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano

A ta naprawdę - nie rozumie Was , benzyna / benzyna / a i tak żeby było taniej LPG :polew:

to musiałeś być słaby z matmy w szkole skoro nie rozróżniasz :

15Pb/100 = 4,80*15= 72pln

16lpg/100 = 2,15*16= 34,4pln

widzisz różnice ???? a najlepsze jest w tym wszystkim to ,ze zakładasz i zapominasz , 2 razy do roku wymienisz filtry , no i osiągi auta Pb/lpg sa na tym samym poziomie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

I co ??? nie fajnie mieć 300-konne auto którego koszt utrzymania jest w granicach 40pln ????? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

spytaj tez o dwie zimówki 225/45 17" jak bedziesz dzwonił oka ???

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

spytaj tez o dwie zimówki 225/45 17" jak bedziesz dzwonił oka ???

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

nie moge nazwy tej firmy sobie przypomniec, szablex?

Opublikowano

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

chyba niekoniecznie

Opublikowano

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

chyba niekoniecznie

ciekawe, musze poszukac info bo nie wiem czy teraz moge zalozyc na przod inne a na tyl inne na lato :mysli:

Opublikowano

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

chyba niekoniecznie

Koniecznie, innaczej będzie różna trakcja na osiach..

Opublikowano

widzisz różnice ???? a najlepsze jest w tym wszystkim to ,ze zakładasz i zapominasz , 2 razy do roku wymienisz filtry , no i osiągi auta Pb/lpg sa na tym samym poziomie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Filtry średnio co 17 tys. km. u mnie są dwa :decayed:

Opublikowano

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

chyba niekoniecznie

koniecznie, chyba, ze chcesz zmieniac dyfer za jakis czas :gwizdanie:

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

spytaj tez o dwie zimówki 225/45 17" jak bedziesz dzwonił oka ???

moskal ja mam komplet zimówek 17" pirelli :)

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

spytaj tez o dwie zimówki 225/45 17" jak bedziesz dzwonił oka ???

moskal ja mam komplet zimówek 17" pirelli :)

pisalem zebys cene podal i foty

Opublikowano

Pany ktos tutaj kiedys pisal gdzie mozna opony kupic w jozefowie chyba. dajcie jakies namiary

spytaj tez o dwie zimówki 225/45 17" jak bedziesz dzwonił oka ???

moskal ja mam komplet zimówek 17" pirelli :)

biore

daj na PW kwote i jaki ich stan

Opublikowano

ale jakie bo do Q musisz miec wszystkie takei same

Swobodnie mozesz. Rozmiary muszą być identyczne choć w stanach wychodziły z tyłu szersze opony niż z przodu.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na forum.

chyba niekoniecznie

ciekawe, musze poszukac info bo nie wiem czy teraz moge zalozyc na przod inne a na tyl inne na lato :mysli:

Opublikowano

:doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:

A mnie wszyscy chcieli za***ać na spocie, jak wspomniałem o gazie w eSie :bicz3: :bicz3:

Jak was nie stać na :PB98: to nie trzeba było sobie ku.rwa eS kupować :evil2: :evil2:

Co to się porobiło :no: :no: :wallbash: :wallbash: :bag: :bag:

PS. A tak wogóle to 2.7 BiT w przeciwieństwie kiepsko funkcjonuje z gazem panowie :gwizdanie: I nie chodzi o wydajność parowników, tylko o trwałość podzespołów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.