Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eS

Masz to podlinkowane z jakiegoś ogłoszenia ? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr sorry przeoczyłem link, mea culpa

Fakt jest taki, że nie mogę się doszukać a wychodzi na to że w starterze siedzi palnik d2s a tego nie mogę się doszukać u nas na forum.

Jak by to nie było kupując komplet, bo nie zamierzam wymieniać jednej mogę oszczędzić stówkę. Pytanie czy startery maja taką żywotność jak palniki, moim zdaniem nie ale....

pzr

Opublikowano

mało widać, jakieś audi zasłania.

Opublikowano
:D
Opublikowano

mało widać, jakieś audi zasłania.

A zwróciłeś uwagę, że to jakiś ulep? :shocked:

Z jednej strony ma inny dach a z drugiej inny? :blink::wtf:

Może dlatego zasłonili tym audi? :mysli:

Opublikowano

slaba fela - kiepskie wrazenie

widzialem lepsze foty - looks good :good:

lakier podobno bardzo ladny i nie malowana - kolkov ponoc sprawdzal co pare cm kazda blache :decayed:

Opublikowano

Oj juz przestańcie wybrzydzać panowie w swoich wypicowanych damskich B6 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .

Stańcie z nim na kresce i ulica zweryfikuje , jednocześnie oddzielając chłoptasiów od właścicieli esek

Opublikowano

Oj juz przestańcie wybrzydzać panowie w swoich wypicowanych damskich B6 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .

Stańcie z nim na kresce i ulica zweryfikuje , jednocześnie oddzielając chłoptasiów od właścicieli esek

Zapomnial wol jak cieleciem byl :naughty:

Opublikowano

Oj juz przestańcie wybrzydzać panowie w swoich wypicowanych damskich B6 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: .

Stańcie z nim na kresce i ulica zweryfikuje , jednocześnie oddzielając chłoptasiów od właścicieli esek

Zapomnial wol jak cieleciem byl :naughty:

nigdy nie miałem i nie bede miał B6 bo to kibel wiec o co ci chodzi ????

Opublikowano

ło nic :kox:

Stańcie z nim na kresce i ulica zweryfikuje , jednocześnie oddzielając chłoptasiów od właścicieli esek

tego nie rozumi... kto tu kogo ma oddzielac? :kox:

Opublikowano

ło nic :kox:

Stańcie z nim na kresce i ulica zweryfikuje , jednocześnie oddzielając chłoptasiów od właścicieli esek

tego nie rozumi... kto tu kogo ma oddzielac? :kox:

jego od ciebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Uwazaj, bo jeszcze Cie jakies B6 objedzie. Bedzie trauma na cale zycie :kox:

Opublikowano

Uwazaj, bo jeszcze Cie jakies B6 objedzie. Bedzie trauma na cale zycie :kox:

moze objeżdzać :wink4:

traumy nie bedzie :wink4:

wez ten sterowanik ABS na gokarty we wtorek , oka ????

Opublikowano

Uwazaj, bo jeszcze Cie jakies B6 objedzie. Bedzie trauma na cale zycie :kox:

moze objeżdzać :wink4:

traumy nie bedzie :wink4:

wez ten sterowanik ABS na gokarty we wtorek , oka ????

spoko :good:

dokladnie to pompa :)

Opublikowano

ale 2x 2.7 BiT on board :naughty:

Taaaa :gwizdanie:

Pany banan na gebie jak c**j :kox: :kox: :kox: :kox: :drool: :drool: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

Piekna sprawa jak jedno 2.7biT mruczy pod maska a drugie w bagazniku :evil:

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

Pany banan na gebie jak ch***j :kox: :kox: :kox: :kox: :drool: :drool: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

Piekna sprawa jak jedno 2.7biT mruczy pod maska a drugie w bagazniku

Czas na zmianę opisu.

Opublikowano

Taaaa :gwizdanie:

Pany banan na gebie jak ch***j :kox: :kox: :kox: :kox: :drool: :drool: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

Piekna sprawa jak jedno 2.7biT mruczy pod maska a drugie w bagazniku :evil:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.