Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nie wiem, czytalem opinie o blue i sa podzielone, jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja, musze poszukac

Chodzi Ci o zakład blue lpg z legionowa? Czy o jakiś inny?

Tak o Blue LPG..ja u nich robiłem Civica :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

p1040989d.jpg

p1040994e.jpg

Obniżona bardziej niż moja :cool1:

Na osiedle do mnie tym już nie wjedziesz :kox:

I na Promce przy zjeździe z II Piętra zawsze będziesz przycierał :tongue4::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyma za***iście ale chyba pojdzie na sprzedaz bo w zime nigdzie nie wyjade a nie chce urwac zderzkow :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi oryginalne sprężyny z mojej eSy. :gwizdanie:

I jestem otwarty na rozmaite propozycje :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 00:58_________________________________________________Ma się rozumieć - te finansowe :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi oryginalne sprężyny z mojej eSy. :gwizdanie:

na ori zawieszeniu stoi jak koza :thumbdown:

ja po zimie zaraz wstawiam gwint , bo teraz to nie wygląda jak auto 250KM tylko jak dorożka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tą zime ostro sie wieszałem przez zawias -35 , koleś organizuje mi pneumatyczne zawieszenie , regulacja twardości ,wysokości +/- 7 cm , całkiem sporo , zobaczymy ile siana bo temat kox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tą zime ostro sie wieszałem przez zawias -35 , koleś organizuje mi pneumatyczne zawieszenie , regulacja twardości ,wysokości +/- 7 cm , całkiem sporo , zobaczymy ile siana bo temat kox.

No to zapodaj jak się zorientujesz i wycyganisz zniżkę dla klubu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyma za***iście ale chyba pojdzie na sprzedaz bo w zime nigdzie nie wyjade a nie chce urwac zderzkow :disgust:

Wyjściem jest gwint, albo jakieś wyższe springi na podmiankę w sezonie zimowy :wink4:

Ja jeszcze z dwa tygodnie i ładuje seryjne springi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem, czytalem opinie o blue i sa podzielone, jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja, musze poszukac

Chodzi Ci o zakład blue lpg z legionowa? Czy o jakiś inny?

Jęsli chodzi o ten zakład to polecam jak najbardziej cenowo.

Jeżeli chodzi o słownosc to najpierw wstawili mi reduktor zavoli n mimo, że umawiałem sie na zavoli s (z zewnątrz są identyczne i bardzo trudno rozróżnić je - praktycznie niemożliwe).

Późmniej mi wymienili na scorpiona i ogólnie po wstępnej regulacji auto przerywało i oczywiście kazali wymienić świece, ten zabieg nic nie pomógł.

Ogólnie auto śmiga nieźle jakby nie problemy z reduktorem to powiem, że było by idealnie.

Piotrek zatrudnia 2 gości jeden w miare ogarnia całe instalacje a drugi to raczej tylko cybanty dokręca i tyle, ale może sie wyrobił do tej pory gwizdanie

Ogólnie powiem, że w tej cenie jestem super zadowolony z ich roboty oczywiście można by było to zrobić troche lepiej no ale.... zawsze można pobawić sie samemu w domu z dopieszczeniem.

jeszcze nie wiem, czytalem opinie o blue i sa podzielone, jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja, musze poszukac

Chodzi Ci o zakład blue lpg z legionowa? Czy o jakiś inny?

Tak o Blue LPG..ja u nich robiłem Civica :wink4:

Tak o Blue LPG..ja u nich robiłem Civica :wink4:

Jęsli chodzi o ten zakład to polecam jak najbardziej cenowo.

Jeżeli chodzi o słownosc to najpierw wstawili mi reduktor zavoli n mimo, że umawiałem sie na zavoli s (z zewnątrz są identyczne i bardzo trudno rozróżnić je - praktycznie niemożliwe).

Późmniej mi wymienili na scorpiona i ogólnie po wstępnej regulacji auto przerywało i oczywiście kazali wymienić świece, ten zabieg nic nie pomógł.

Ogólnie auto śmiga nieźle jakby nie problemy z reduktorem to powiem, że było by idealnie.

Piotrek zatrudnia 2 gości jeden w miare ogarnia całe instalacje a drugi to raczej tylko cybanty dokręca i tyle, ale może sie wyrobił do tej pory gwizdanie

Ogólnie powiem, że w tej cenie jestem super zadowolony z ich roboty oczywiście można by było to zrobić troche lepiej no ale.... zawsze można pobawić sie samemu w domu z dopieszczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mława Mława tylko Mława :good:

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

trzyma za***iście ale chyba pojdzie na sprzedaz bo w zime nigdzie nie wyjade a nie chce urwac zderzkow :disgust:

Wyjściem jest gwint, albo jakieś wyższe springi na podmiankę w sezonie zimowy :wink4:

a myslisz ze co jest? KW siedzi tylko narazie nie rozpracowalem ktory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

Ostro :blink:

a myslisz ze co jest? KW siedzi tylko narazie nie rozpracowalem ktory

Jak gwint to masz jeden zakup z głowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

Ostro :blink:

a myslisz ze co jest? KW siedzi tylko narazie nie rozpracowalem ktory

Jak gwint to masz jeden zakup z głowy :naughty:

koles nawet nie wiedzial ze ma wsadzony gwint :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mława Mława tylko Mława :good:

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

trzyma za***iście ale chyba pojdzie na sprzedaz bo w zime nigdzie nie wyjade a nie chce urwac zderzkow :disgust:

Wyjściem jest gwint, albo jakieś wyższe springi na podmiankę w sezonie zimowy :wink4:

a myslisz ze co jest? KW siedzi tylko narazie nie rozpracowalem ktory

A jakie graty do lpg wkładasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dokladnie nie wiem, w blue chyba powiedzieli 2x magic i wtryski tez magic ale ja nie ogarniam tego ustrojstwa. powiedzieli ze do 320KM wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dokladnie nie wiem, w blue chyba powiedzieli 2x magic i wtryski tez magic ale ja nie ogarniam tego ustrojstwa. powiedzieli ze do 320KM wystarczy

Spokojnie 2xmagic III (reduktor) wystarczy są to najbardziej popularne reduktory i maja technologię tłokową.

A co do wtryskiwaczy to też mam magic jet i wytrzymały jak narazie 30kkm bez ruszania więc też mogą być choć nie sa za bardzo polecane.

Zapytaj czy mają wtryski hana lub med. Jak masz kasę to kehiny.

http://moto.allegro.pl/hana-wtryskiwacz-gazu-h2000-i1258750545.html

Podobno za***iste i mega trwałe, niewymagające czyszczenia.

Można wiedzieć ile chcą za taką instalkę?

Swoją drogą to jak chciałem sie umówić na regulację to wiecznie mają zajęte więc się rozwijają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mlawie 5tysi krzyknal za to samo :thumbdown:

a czemu nie gadasz z nosbem ????

rozmawialem, olał mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mława się obsrała.. Chyba im się już popierdoliło w głowkach od tego rozgłosu.. :thumbdown: :thumbdown:

Łaskę robią, że hajs zarobią - kilka razy z nimi gadałem - dziękuję, wolę znaleźć kogoś bliżej z lepszym podejściem do klienta.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...