Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu wątek z innego forum na temat tego RSa

http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=405

No chyba nie myślisz, że Norbi nie poznał tego samochodu przed zakupem :decayed:

- właśnie odjechał ode mnie - No w miarę to to.. :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tu wątek z innego forum na temat tego RSa

http://www.sportaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=405

aaaa , to ten eres , czytałem czytałem :kox:

Opublikowano

a ja nie mówie, ze padlina tylko wrzuciłem do poczytania :)

Moim marzeniem też jest RS i ciesze się, ze ktoś z moich znajomych, kto ma takie samo, spełnił je i będzie teraz codziennie miał banana na gebie :):good:

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Bułgarkę do obiegu wewnątrz spotowego ? :naughty::kox:

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Bułgarkę do obiegu wewnątrz spotowego ? :naughty::kox:

To co jest u nas to ostatni sort :decayed: Na miejscu wyglada to zupelnie inaczej. Zmienilem calkowicie zdanie o Bulgarkach :kox:

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Bułgarkę do obiegu wewnątrz spotowego ? :naughty::kox:

To co jest u nas to ostatni sort :decayed: Na miejscu wyglada to zupelnie inaczej. Zmienilem calkowicie zdanie o Bulgarkach :kox:

Tomek.. jak się chwalimy to musimy poprzec to jakimiś foootami :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Masz co ? :cool1:

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Co Ty pier**lisz Sofie zamkneli :>

Opublikowano

Pozdrowienia z Sofii obrzynki tartaczne :kox: BTW. Ktos cos potrzebuje z Bulgarii? jestem tu od 2 tygodni i jeszcze posiedze :hi:

Co Ty pier**lisz Sofie zamkneli :>

znowu otwarta od jakiegos czasu... nie jestes na biezaco

To jak cipeczki robimy spota na Modularnej we wtorek ????

jak tak to zapisywać się na listę w temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123625.msg1870871#new

:hi:

bede :)

Opublikowano

Ajtam po przeniesieniu to juz nie ta Sofia. :cool1:

Opublikowano

To jak cipeczki robimy spota na Modularnej we wtorek ????

jak tak to zapisywać się na listę w temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123625.msg1870871#new

:hi:

bede :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::lazy:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

kurfa, ranne ptaszki :naughty:

Opublikowano

Si

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.