Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

U mnie hula :wink4:(mozilla)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli wychodzi na to, że tylko pod fajerfoxie chodzi :evil:

A jak możecie to kliknijcie w pozostałe moje aukcje i zobaczcie czy chodzą ..

Opublikowano

ragga... jak nie znasz dobrze html/css to nie baw sie w takie eksperymenty - poza tym trzeba zawsze testowac pod kazda przegladarka ;)

jak chcesz, to dam Ci namiar na kumpla - zrobi Ci za niewielka kase tak szablon aukcji, ze bedzie smigal pod wszystkimi.

albo za obszycie kiery :polew:

Opublikowano

ragga... jak nie znasz dobrze html/css to nie baw sie w takie eksperymenty - poza tym trzeba zawsze testowac pod kazda przegladarka ;)

jak chcesz, to dam Ci namiar na kumpla - zrobi Ci za niewielka kase tak szablon aukcji, ze bedzie smigal pod wszystkimi.

albo za obszycie kiery :polew:

Pff.. znajomy poprawi i będzie dobrze :wink4:

Opublikowano

znajomy zrobil Ci to tak jak sie robilo w 1999 [i nie mowie tego z jakas zlosliwoscia] :)

Opublikowano

Pany rzucę szybkie hasło, wertuję forum i różnie piszą.....

D1S - gdzie, jaka barwa i za ile?

pzr

Opublikowano

Siema wszystkim.

Raga mi pod IE śmiga.

Opublikowano

znajomy zrobil Ci to tak jak sie robilo w 1999 [i nie mowie tego z jakas zlosliwoscia] :)

Więc poprawi :wink4:

Nie interesują mnie uprzejmości koleżeńskie za 130 zł :tongue4:

Siema wszystkim.

Raga mi pod IE śmiga.

Bo już wywaliłem szablon :wink4:

Opublikowano

zdjęcia nr 4 i nr 11 bym wywalił bo widać jak wszystko jest "równo spasowane", a jak człowiek przyjeżdża do Lubartowa to to już mniej przeszkadza :wink4:

Opublikowano

Nie interesują mnie uprzejmości koleżeńskie za 130 zł :tongue4:

:mysli:

niczego takiego Ci nie oferowalem, on by to zrobil za rownowartosc zwyklej flaszki :gwizdanie:

Opublikowano

Korzeń dzięki za info, a sprawdzałeś sprzedawcę na sobie bądź znajomym?

Czy ktoś rozkładał palnik tak jak na zdjęciu?

2010422163316240.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

zdjęcia nr 4 i nr 11 bym wywalił bo widać jak wszystko jest "równo spasowane", a jak człowiek przyjeżdża do Lubartowa to to już mniej przeszkadza :wink4:

Zią..ale ja nie mam co ukrywac faktu, że auto miało delikatną przygodę przodem :wink4: Pas przedni jest wspawywany w tym modelku..a ten był nie wymieniany ( badanie czujnikiem w ASO ) :wink4:

Nie interesują mnie uprzejmości koleżeńskie za 130 zł :tongue4:

:mysli:

niczego takiego Ci nie oferowalem, on by to zrobil za rownowartosc zwyklej flaszki :gwizdanie:

Luzuj :tongue4: Jak facet, który to robił nie ogarnie poprawnie to się zgłoszę :hi:

Opublikowano

chodzilo mi tylko o to zebys sobie zrobil poprawny szablon zią... bo tak mogles juz stracic paru klientow - sporo ludzi w PL niestety korzysta z IE i to nawet starszych :thumbdown:

poprostu kod szablonow i kod Twojej strony jest mocno archaiczny.

to tak jakbys robil rozrzad na uzywanych gratach :decayed:

pogadam z kumplem, moze poprawilby to za friko, w wolnej chwili

Opublikowano

Ja to se mogłem zrobic :wink4: Pacjent zrobił mi szablon i testował na różnych przeglądarkach bo pytałem się parę minut temu.

Poprawic to musze bo wystawianie aukcji w ten sposób nie ma najmniejszego sensu :evil:

Dzięx Mike :wink4:

Opublikowano

Korzeń dzięki za info, a sprawdzałeś sprzedawcę na sobie bądź znajomym?

Czy ktoś rozkładał palnik tak jak na zdjęciu?

2010422163316240.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Przewertuj forum, kolo sprzedaje palniki do warszawskich ASO.

Opublikowano

luzik :afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.