Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dla amatora trudne :decayed:

trzeba miec podzielnosc uwagi :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty: :naughty: :naughty:

teraz to sa roboty drogowe, korki i dziury. wszystkie pouciekaly bo za duzo kurzu :decayed:

Przeniosły się na trasę jak się leci od Wawra w stronę Nowego Dworu :naughty::kox::cool1:

Fajne sztuki :D

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dla amatora trudne :decayed:

trzeba miec podzielnosc uwagi :gwizdanie:

A czym zmieniasz biegi jak jedną ręką kiera a prawą targasz za włosy ? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dla amatora trudne :decayed:

trzeba miec podzielnosc uwagi :gwizdanie:

A czym zmieniasz biegi jak jedną ręką kiera a prawą targasz za włosy ? :cool1: :gwizdanie:

Ale laska jedną ręką trzyma za faje, a drugą za lewara :naughty::decayed:

Opublikowano

Ale laska jedną ręką trzyma za faje, a drugą za lewara :naughty::decayed:

A to nie trzyma w :dziura::blink: :blink: Jakieś słabe te laski macie :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

Ale laska jedną ręką trzyma za faje, a drugą za lewara :naughty::decayed:

A to nie trzyma w :dziura::blink: :blink: Jakieś słabe te laski macie :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

j**any :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jest na to sposob.

Lewą noge zginasz tak zeby kolano opieralo sie na kierownicy, jak auto nie sciaga to bedzie git. tym sposobem masz jedna reke wolna. Mozesz lewa targac za wlosy a prawa zmieniac biegi. Aczkolwiek najlepiej jest na jakies prostej drodze zeby sie zrelaksowac i ta lewa reke polozyc za glowa i sie delektowac :decayed:

Opublikowano

W stronę Warszawy właśnie nadlatuje RS4 B5 z Norbiakiem na pokładzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Czyli wrócił do tego, co dobre :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::thumbup: :thumbup: :thumbup:

[br]Dopisany: 07 Październik 2010, 14:36_________________________________________________

To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty: :naughty: :naughty:

teraz to sa roboty drogowe, korki i dziury. wszystkie pouciekaly bo za duzo kurzu :decayed:

Przeniosły się na trasę jak się leci od Wawra w stronę Nowego Dworu :naughty::kox::cool1:

Fajne sztuki :D

Zawsze tam były :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Lewą noge zginasz tak zeby kolano opieralo sie na kierownicy, jak auto nie sciaga to bedzie git. tym sposobem masz jedna reke wolna. Mozesz lewa targac za wlosy a prawa zmieniac biegi. Aczkolwiek najlepiej jest na jakies prostej drodze zeby sie zrelaksowac i ta lewa reke polozyc za glowa i sie delektowac :decayed:

Po 1 - to pod glowa masz zaglowek, wystarczy go odpowiednio ustawic

Po 2 - prawa reka chwytasz cyca :kox:

Opublikowano

Widziałem RSa.

Kurfa nie ma się do czego przyczepić. Naprawdę fajna sztuka :good:

Opublikowano

No i git :good:

Opublikowano

dajcie foty jakieś. Chociaz z telefonu czy cóś. :)

Opublikowano

i faktycznie ten lakier na rs4 b5 wygląda spoko...zupełnie inaczej niż na jakiejś padlinie B6 2,7BiT :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

z Radomia :thumbdown::polew:

Opublikowano

i faktycznie ten lakier na rs4 b5 wygląda spoko...zupełnie inaczej niż na jakiejś padlinie B6 2,7BiT :naughty: :naughty: :naughty:

zazdroscisz :kox:

Opublikowano

zazdroscisz :kox:

:blink::shocked::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mysle ze norbi by padliny nie kupil :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.