Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

tylko płyn czy jakaś maź ????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

padło straszne znaczy ? :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 09:40_________________________________________________

ku***a.. jadę dzisiaj do pracy.. z nawiewów ziąb – zero stopni.. myślę OCHO !! Zaraz coś jebnie..

Za 5 kilometrów „Coolant !!” - podnoszę machę, wszysko bulgocze, wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

Dobrze, że miałem w bagażniku bańkę z G12. :thumbdown:

Po drodze 2 przystanki i dojechałem do roboty..

1) Zacięty termostat przez co się nie otwiera?

2) Zapowietrzona/zatkana nagrzewnica (brak ciepłego powietrza)?

3) Korek od zbiorniczka wyrównawczego ?

4) Zapowietrzony układ ?

5) Pompa wody ? (ma przejechane 5 tyś. km.)

6) Przytkany układ chłodniczy ?

Czujnik z deski nie pokazuje mi w zasadzie nic, bo jest zjebany – fruwa od lewej do prawej jak mu się podoba, więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

Termostat do tej pory był sprawny – w poniedziałek sprawdzałem, nie było błędów. (po południu sprawdzę Vagiem jeszcze raz).

Objawy - auto się gotuje i wywala płyn przez upusty w zbiorniczku. Nie leci ciepłe powietrze. (przez chwilę puściło trochę letniego, ale to ch*j )

ja pier***e teraz wymyśl..

Uszczelka opd głowicą ? - nie sądze..

mógłbym ci pomóc ale musiałbyś otworzyć oddzielny temat i ładnie poprosić :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

tylko płyn czy jakaś maź ????

Sam płyn.. i to w niezłym tempie..

Gotuje się po prostu..

padło straszne znaczy ? :decayed:

No mam nadzieje, że tak źle nie będzie..

ku***a.. jadę dzisiaj do pracy.. z nawiewów ziąb – zero stopni.. myślę OCHO !! Zaraz coś jebnie..

Za 5 kilometrów „Coolant !!” - podnoszę machę, wszysko bulgocze, wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

Dobrze, że miałem w bagażniku bańkę z G12. :thumbdown:

Po drodze 2 przystanki i dojechałem do roboty..

1) Zacięty termostat przez co się nie otwiera?

2) Zapowietrzona/zatkana nagrzewnica (brak ciepłego powietrza)?

3) Korek od zbiorniczka wyrównawczego ?

4) Zapowietrzony układ ?

5) Pompa wody ? (ma przejechane 5 tyś. km.)

6) Przytkany układ chłodniczy ?

Czujnik z deski nie pokazuje mi w zasadzie nic, bo jest zjebany – fruwa od lewej do prawej jak mu się podoba, więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

Termostat do tej pory był sprawny – w poniedziałek sprawdzałem, nie było błędów. (po południu sprawdzę Vagiem jeszcze raz).

Objawy - auto się gotuje i wywala płyn przez upusty w zbiorniczku. Nie leci ciepłe powietrze. (przez chwilę puściło trochę letniego, ale to ch*j )

ja pier***e teraz wymyśl..

Uszczelka opd głowicą ? - nie sądze..

mógłbym ci pomóc ale musiałbyś otworzyć oddzielny temat i ładnie poprosić :gwizdanie: : :szukaj:kox: :kox: :kox:

Dzięki !!! :wink4:

Opublikowano

Raguś, zrób mu tylko fotkę :kox:

Obowiązkowo :kox:

Opublikowano

Raguś, zrób mu tylko fotkę :kox:

Obowiązkowo :kox:

Pewnie szybciej fotka tu wyląduje niż kurfa ja dojade do wawy :przebiegly::disgust::kox:

Opublikowano

Raguś, zrób mu tylko fotkę :kox:

Obowiązkowo :kox:

Pewnie szybciej fotka tu wyląduje niż kurfa ja dojade do wawy :przebiegly::disgust::kox:

na bank :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli idealne auto dla Ciebie :naughty:

Opublikowano

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Ja słyszałem że nie fiut a fjut :decayed:

Opublikowano

Raguś, zrób mu tylko fotkę :kox:

Obowiązkowo :kox:

Pewnie szybciej fotka tu wyląduje niż kurfa ja dojade do wawy :przebiegly::disgust::kox:

Nie będę cham...poczekam aż dojedziesz do domu :decayed:

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Serio ? Właśnie nie mogłem tego odczytać :D

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli idealne auto dla Ciebie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko maluchy :hi:

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko maluchy :hi:

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

Milcz gówniarzu :sesese::pierdzioch:

Dorośli rozmawiają :D:decayed:

Opublikowano

Siemanko maluchy :hi:

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

Milcz gówniarzu :sesese::pierdzioch:

Dorośli rozmawiają :D:decayed:

A Ty bananowcu uporałeś się już z wirusami. Napisałem do Ciebie ale widocznie dalej dusisz kitę przed monitorem

Opublikowano

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli idealne auto dla Ciebie :naughty:

Jak się przejedziesz w tym luksusie, to sprzedasz swoje wychuchane padło i sam sobie kupisz :kox:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:30_________________________________________________

A z bonusów to ta safranka ma na masce wygrawerowane "fiut" :evil: :evil: :evil::polew: :polew: :polew: :polew:

Ja słyszałem że nie fiut a fjut :decayed:

na fjut to ja to przerobię :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2010, 10:30_________________________________________________

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

plus rezacz TT :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Siemanko maluchy :hi:

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

Milcz gówniarzu :sesese::pierdzioch:

Dorośli rozmawiają :D:decayed:

A Ty bananowcu uporałeś się już z wirusami. Napisałem do Ciebie ale widocznie dalej dusisz kitę przed monitorem

Z wirusami prawie..zainstalowałem Comodo..ale pierdolnął lajfboks i nie mam neta..dzwoniłem na info zdzirnie tepsy i wy***ałem za to 60 zł i żaden konsultant jego jebny w dupe mać nie raczył odebrać :evil: :evil:

Idę narobię burdelu w punkcie obsługi klienta..to zawsze skutkuje :decayed::naughty:

Opublikowano

Siemanko maluchy :hi:

safranka z fijutem na masce plus księgowy - idealnie :polew: :polew:

Milcz gówniarzu :sesese::pierdzioch:

Dorośli rozmawiają :D:decayed:

To ja Ci kasuje konto na ftp. Jak coś to wiesz gdzie mnie szukać.

A Ty bananowcu uporałeś się już z wirusami. Napisałem do Ciebie ale widocznie dalej dusisz kitę przed monitorem

Z wirusami prawie..zainstalowałem Comodo..ale pierdolnął lajfboks i nie mam neta..dzwoniłem na info zdzirnie tepsy i wy***ałem za to 60 zł i żaden konsultant jego jebny w dupe mać nie raczył odebrać :evil: :evil:

Idę narobię burdelu w punkcie obsługi klienta..to zawsze skutkuje :decayed::naughty:

To ja Ci kasuje konto na ftp. Jak coś to wiesz gdzie mnie szukać.

Opublikowano
:good: :good:
Opublikowano

Zobaczcie od 5, a potem od 8 minuty :naughty:

Dailymotion.pl

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.