Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na trasie to nie my jestesmy generalnym wiec loooz , nie daja nam frontu robót bo sie inni opierdalają :wink4:

nie zapuszczam sie na tą gorszą strone warszawy :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na trasie to nie my jestesmy generalnym wiec loooz , nie daja nam frontu robót bo sie inni opierdalają :wink4:

nie zapuszczam sie na tą gorszą strone warszawy :wink4:

Tarcho to sielana..tam babeczki organizują sobie sprinty wózkami z podziałem na klasy :P

Opublikowano

orły , chciałbym sobie dorobic pilota do bramy , gdzie to mozna zrobić ??? ma ktoś jakis kontakt ????

Opublikowano

do administracji Twojego osiedla uderz / firmy montujacej brame

Opublikowano

W stronę Warszawy właśnie nadlatuje RS4 B5 z Norbiakiem na pokładzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W stronę Warszawy właśnie nadlatuje RS4 B5 z Norbiakiem na pokładzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W stronę Warszawy właśnie nadlatuje RS4 B5 z Norbiakiem na pokładzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Skubańczyk - pewnie ma banana na gębie :kox: :kox:

Opublikowano

W stronę Warszawy właśnie nadlatuje RS4 B5 z Norbiakiem na pokładzie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ladna sztuke wyrwal. :good:

Opublikowano

Skubańczyk - pewnie ma banana na gębie :kox: :kox:

za pół godziny będzie u mnie

przez telefon słyszałem tylko piszczenia 17 letniej dziewki, sapanie i rżenie :decayed:

Opublikowano

Skubańczyk - pewnie ma banana na gębie :kox: :kox:

za pół godziny będzie u mnie

przez telefon słyszałem tylko piszczenia 17 letniej dziewki, sapanie i rżenie :decayed:

łooooo kkkkuuurrrrwaaaaa...

A takie "yyyyyhhhhhrrrggg, yyyyyyyhhhhhhrrrgggg" też ? :polew: :polew:

Opublikowano

Norbiak pewnie włączył nawiew na nogi i osusza nogawkę :naughty:

Opublikowano

przez telefon słyszałem tylko piszczenia 17 letniej dziewki, sapanie i rżenie :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

niezle :kox:

macie jakies foty co kupil??

Opublikowano

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty: :naughty: :naughty:

teraz to sa roboty drogowe, korki i dziury. wszystkie pouciekaly bo za duzo kurzu :decayed:

Opublikowano

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To w Twoich rejonach na katowickiej są TIR'ówki ? :naughty: :naughty: :naughty:

Słyszałem, że regularnie je odwiedzasz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

skoro mi odpisal na smsa, to znaczy, ze gdzies STANĄŁ :kox::naughty:

A dałeś kiedyś dzidę do obrobienia w trakcie jazdy ? wiesz jakie to trudne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dla amatora trudne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.