Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i c**j nastepny post za pol roku :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i ch***j nastepny post za pol roku :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale mam dobre wino, teściowa zrobila :decayed:

Opublikowano

dobrą masz teściową :decayed:

Opublikowano

dobrą masz teściową :decayed:

niom :decayed:

Opublikowano

Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności :patrzy: i stwierdzam, że nic się nie zmieniło :decayed:

W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star :beach:

Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: :nabijasie:

:papa: Ludziska :>

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:S U L I ?

ale mam dobre wino, teściowa zrobila :decayed:

NIE RYZYKUJ!!!!! :polew:

Opublikowano

Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności :patrzy: i stwierdzam, że nic się nie zmieniło :decayed:

W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star :beach:

Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: :nabijasie:

:papa: Ludziska :>

Łojej. Co z naszymi Autostradami????

Opublikowano

Suli... Ty żyjesz!!

Żyję Specu, ale co to za życie :confused4:

szukasz nastepnej eSy?? :decayed:

'

Nie, raczej klekota :ON::quattro::tongue4:

PS. do Korzenia

- autostrady będą - po Euro :polew: :polew:

Opublikowano

Siema Blejku Karingtonie

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

Kłaniam się nisko po same piź....ko :kox:

Opublikowano
:siema::sex::boobs:
Opublikowano

Zaglądam tutaj po dłuższej nieobecności :patrzy: i stwierdzam, że nic się nie zmieniło :decayed:

W dalszym ciągu brylują Poziek z Moskalem i Ragusiem i Łukaszem w roli guest star :beach:

Zupełnie jak w Modzie na sukces :nabijasie: :nabijasie:

:papa: Ludziska :>

Siema Suliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzieś Ty był brachu ? :)

Poziek dojechałeś ? :naughty:

Opublikowano

Ta dojechał :kox:

Norbi go szuka od wczoraj.. Dzisiaj o 8.00 rano u mnie byłem i mówi "k**wa nie mogę dodzwonić się do tego nadarzyńskiego warchlaka, miał ze mną jechać a od wczoraj nie odbiera :angry:"

:polew: :polew:

Classic..

Opublikowano

Classic..

No nie tak do końca bo wczoraj mieliśmy przygodę życia, a zarazem chwilę grozy i prawdy z citroenem :wink4:

Ja go usprawiedliwiam bo wczoraj to czeski film normalnie :tongue4:

Opublikowano

Wyjątek od reguły :kox:

Opublikowano

Classic..

No nie tak do końca bo wczoraj mieliśmy przygodę życia, a zarazem chwilę grozy i prawdy z citroenem :wink4:

Ja go usprawiedliwiam bo wczoraj to czeski film normalnie :tongue4:

opowiadaj :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Classic..

No nie tak do końca bo wczoraj mieliśmy przygodę życia, a zarazem chwilę grozy i prawdy z citroenem :wink4:

Ja go usprawiedliwiam bo wczoraj to czeski film normalnie :tongue4:

opowiadaj :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Do tego to trzeba usiąść przy kuflu :decayed::naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Siema Blejku Karingtonie

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

SIEMA MOSKAL :siema:

Nie chlać tyle :drunk: i do roboty :bicz2: :bicz3: bo już półroczną obsuwę na MOŚCIE PÓŁNOCNYM wyłapałeś :bicz3: :wink4::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.