Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do Kielc :przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko nie tam... mam tam cala rodzine :cool1:

Opublikowano

kurde

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

f*ck! już miałem zgłosić nadużycie, ale dobrze, że przeczytałem drugi raz i dojrzałem 'z'

Poziek: "bo będę musiał pojechać z d*pą"

Czasami trzeba :cool1:

JaroD

Opublikowano

Czasami trzeba :cool1:

:dziura::banan::guma:

Opublikowano
  • Autor

wrócili, ale nie obeszło się bez przygód :kox: co prawda już u mnie pod robotą, ale przygoda to przygoda :decayed:

oto Riczard i zmiana koła na dwa lewarki....

dsc00605yr.jpg

By mrkolkov at 2010-10-05

Opublikowano

wrócili, ale nie obeszło się bez przygód :kox: co prawda już u mnie pod robotą, ale przygoda to przygoda :decayed:

oto Riczard i zmiana koła na dwa lewarki....

dsc00605yr.jpg

By mrkolkov at 2010-10-05

kolkov a na ursynowie darmowa wódka była trzeba było lepiej zawitać niż na żarcie do Łodzi jechać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pochwa orły :hi:

Opublikowano

kurde

nikt jutro nie ma wolnego dnia ?

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

ja mam :naughty:

ciebie to wsadziłbym na wóz pełen gnoju, żebyś się dobrze czuł i wywiózł na Kielc :decayed:

:D

ja nie mam... jutro wielki dzien w zyciu moich rodzicow :kox:

Biorą ślub ? :decayed:

Tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

Biorą ślub ? :decayed:

rozwód ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: :hi:

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

no i polecieli - zrobiłem im rano fotke :decayed: toś se kompana znalazł

z7339057X,Skecz--Kesslers-Knigge--Fot--za-TouTube-com-djcypher80.jpg

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

no i polecieli - zrobiłem im rano fotke :decayed: toś se kompana znalazł

z7339057X,Skecz--Kesslers-Knigge--Fot--za-TouTube-com-djcypher80.jpg

6:14

w korku?

:> :>

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

no i polecieli - zrobiłem im rano fotke :decayed: toś se kompana znalazł

z7339057X,Skecz--Kesslers-Knigge--Fot--za-TouTube-com-djcypher80.jpg

:D

Ja to dziś ujrzę nową zdobycz Poźkowego :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

no i polecieli - zrobiłem im rano fotke :decayed: toś se kompana znalazł

z7339057X,Skecz--Kesslers-Knigge--Fot--za-TouTube-com-djcypher80.jpg

:D

Ja to dziś ujrzę nową zdobycz Poźkowego :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox:

o czy ty pleciesz ?? :blink::naughty:

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

no i polecieli - zrobiłem im rano fotke :decayed: toś se kompana znalazł

z7339057X,Skecz--Kesslers-Knigge--Fot--za-TouTube-com-djcypher80.jpg

:D

Ja to dziś ujrzę nową zdobycz Poźkowego :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox:

o czy ty pleciesz ?? :blink::naughty:

a o czym ja mam mówić..przecie, że o samochodzie :punish::kawa::blink:

Jak zobacze Cię w tej furze to chyba popuszcze ze śmiechu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zobaczysz jak się oddalam w luksusie :kox:

Opublikowano

Zobaczysz jak się oddalam w luksusie :kox:

Kurfa...doczekać się nie mogę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Biorą ślub ? :decayed:

rozwód ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

tja, pi**doli sie w glowach na stare lata :sick3:

Opublikowano

Raguś, zrób mu tylko fotkę :kox:

Opublikowano

ku***a.. jadę dzisiaj do pracy.. z nawiewów ziąb – zero stopni.. myślę OCHO !! Zaraz coś jebnie..

Za 5 kilometrów „Coolant !!” - podnoszę machę, wszysko bulgocze, wodę wy***rdala spod zbiorniczka.. :disgust:

Dobrze, że miałem w bagażniku bańkę z G12. :thumbdown:

Po drodze 2 przystanki i dojechałem do roboty..

1) Zacięty termostat przez co się nie otwiera?

2) Zapowietrzona/zatkana nagrzewnica (brak ciepłego powietrza)?

3) Korek od zbiorniczka wyrównawczego ?

4) Zapowietrzony układ ?

5) Pompa wody ? (ma przejechane 5 tyś. km.)

6) Przytkany układ chłodniczy ?

Czujnik z deski nie pokazuje mi w zasadzie nic, bo jest zjebany – fruwa od lewej do prawej jak mu się podoba, więc nie ma co na niego zwracać uwagi.

Termostat do tej pory był sprawny – w poniedziałek sprawdzałem, nie było błędów. (po południu sprawdzę Vagiem jeszcze raz).

Objawy - auto się gotuje i wywala płyn przez upusty w zbiorniczku. Nie leci ciepłe powietrze. (przez chwilę puściło trochę letniego, ale to ch*j )

ja pier**le teraz wymyśl..

Uszczelka opd głowicą ? - nie sądze..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.