Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedziałbym Poziek, że za kare powinieneś mi wycieraczki zrobić ale wole nie ryzykować bo jeszcze po włączeniu wycieraczek będa mi isę szyby odsuwały albo drzwi otwierały :P

przyjedź, wyrezamy i te butelkę Jacka DanielsA wypijemy przy okazji :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemanko :hi:

elektryka w eSce ogarnięta, padł przekaźnik pod kierownicą nr 370. Myślałem, że będzie gorzej.

Także jest nawet szansa, że pojawię się na spocie dzisiaj na troche.

Musze jeszcze ogarnąć zastałe wycieraczki, ten mechanizm czy coś, jakies tulejki trzeba tam wybijać, przetrzeć papierem ściernym i nasmarować i bedzie wszystko cacy :)

AAAAAAAAAAAAAAAAA :kox:

No co ty Kuwa.. pół roku przekaźnika szukałeś :kox:

Opublikowano

Z wyjęciem tych trzpieni jest padaka już 2 mechanizmy przerabiałem i zawsze kończyło się uszkodzeniem mechanizmu. To działa jak są trochę zapieczone jak staną to na Twoim miejscu rozejrzałbym się za drugim mechanizmem.

no nie do konca u mnie u adasia i oniaka udało się wyjąć nasmarować i ładnie chodzi wszystko :tongue4:

Opublikowano

Z wyjęciem tych trzpieni jest padaka już 2 mechanizmy przerabiałem i zawsze kończyło się uszkodzeniem mechanizmu. To działa jak są trochę zapieczone jak staną to na Twoim miejscu rozejrzałbym się za drugim mechanizmem.

no nie do konca u mnie u adasia i oniaka udało się wyjąć nasmarować i ładnie chodzi wszystko :tongue4:

Wy jesteście z JUCT wiec u was wszystki działa luksusowo :naughty:

Opublikowano

rozejrzałbym się za drugim mechanizmem.

popatrz popatrz a ja mam :tongue4::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

niech ktos sie dzisiaj pojawi z vagina,cos mi wskaznik temperatury swiruje,nie wiem czy termostat nie jest padniety

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

Opublikowano

ktoś ma jutro wolne i się opierdala i chce przejechać się w luksusie ? :cool1::kox:

jesli z Toba to juz nie moze byc w luksusie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2010, 17:44_________________________________________________zreszta podagamy dzisiaj na torwarze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pozdro Łodzi :kox:

Opublikowano

Pozdro Łodzi :kox:

o tym gadaliśmy:

http://compsport.pl/kontakt.php

:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pozdro Łodzi :kox:

o tym gadaliśmy:

http://compsport.pl/kontakt.php

:naughty:

danke :) wracamy na spota :decayed:

Opublikowano

ja czasami mam jedno/dwa gluche pukniecia (w sumie bardziej cos strzela/przeskakuje niz puka) jak ruszam z miejsca albo hamuje... na pewno to nie hamulce - bo zmienialem niedawno kompletne przod i tyl. oczywisci sluszalne w okolicach silnika/magla, u dolu.

ktos ma pomysl ?

jest to dosc nieregularny efekt, raz jest, raz go nie ma, w dzien pod odbirze auta ze swapa byl dosc czesto... potem coraz rzadziej.

czasem tez puknie jak szybciej wjade na male rondo osiedlowe i szybko skrece kola.

drazki ? przeguby ?

na 90% wahacz dolny tzw banan..

Opublikowano

Oficjalne podziękowanie dla Kokosa za udostępnienie swojego furaka w ramach Arkadia A4 PitStop :)

Mam nadzieję, że dobrze dokręciłem śruby :gwizdanie:

Dzięki.

JaroD

Opublikowano

dojechalem :naughty:

Opublikowano

:> :>

Opublikowano

kurde

nikt jutro nie ma wolnego dnia ?

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

Opublikowano

kurde

nikt jutro nie ma wolnego dnia ?

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

ja mam :naughty:
Opublikowano

kurde

nikt jutro nie ma wolnego dnia ?

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

ja nie mam... jutro wielki dzien w zyciu moich rodzicow :kox:

Opublikowano

kurde

nikt jutro nie ma wolnego dnia ?

bo będę musiał pojechać z d*pą :disgust:

ja mam :naughty:

ciebie to wsadziłbym na wóz pełen gnoju, żebyś się dobrze czuł i wywiózł na Kielc :decayed:

Opublikowano

na Kielc? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.