Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany banan na gebie jak ch***j :kox: :kox: :kox: :kox: :drool: :drool: :sesese: :sesese: :sesese: :sesese:

Piekna sprawa jak jedno 2.7biT mruczy pod maska a drugie w bagazniku

Czas na zmianę opisu.

1.8T jeszcze stoi pod blokiem i czeka az ja w koncu zabierze :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Buba

Będzie elpeże ? :naughty:

Opublikowano

Buba

Będzie elpeże ? :naughty:

siur siur :cool1:

Opublikowano

Buba

Będzie elpeże ? :naughty:

siur siur :cool1:

dzie instaluje ? :)

Opublikowano

jeszcze nie wiem, czytalem opinie o blue i sa podzielone, jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja, musze poszukac

Opublikowano

jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja

Pewnie dlatego, że biorą pare set złotych mniej jak połowa tego złodziejstwa pseudo zajmującego się instalacjami :wink4:

A jak tam Nosferczak..zadowolony z LPG ? :) Bo nic się nie chwalił .

Opublikowano

jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja

Pewnie dlatego, że biorą pare set złotych mniej jak połowa tego złodziejstwa pseudo zajmującego się instalacjami :wink4:

A jak tam Nosferczak..zadowolony z LPG ? :) Bo nic się nie chwalił .

nie wiem, a tez tam teraz zakladal??

Opublikowano

A jak tam Nosferczak..zadowolony z LPG ? :) Bo nic się nie chwalił .

z tego co mowił to oprócz spalania wszystko git :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

NA BIEGU POTRZEBUJĘ RYSUNKU Z ETKI :notworthy: :notworthy: :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163031.new#new

jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja

Pewnie dlatego, że biorą pare set złotych mniej jak połowa tego złodziejstwa pseudo zajmującego się instalacjami :wink4:

A jak tam Nosferczak..zadowolony z LPG ? :) Bo nic się nie chwalił .

Jak do niego pojadę w tygodniu i mu nie jebę to będę zadowolony :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie o to chodzi, że na tych fotach wygląda naprawdę słabo ale....

p1040977s.jpg

p1040989d.jpg

p1040994e.jpg

na tych wygląda o niebo lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

Jak do niego pojadę w tygodniu i mu nie jebę to będę zadowolony :kox: :kox:

Łaj ? :naughty:

no właśnie o to chodzi, że na tych fotach wygląda naprawdę słabo ale....

p1040977s.jpg

p1040989d.jpg

p1040994e.jpg

na tych wygląda o niebo lepiej :gwizdanie:

Brak węgla :thumbdown::decayed:

Opublikowano
Brak węgla thumbdown decayed

Faktycznie , ale hujnia :polew:

Opublikowano

kórwa , jakbyś 3 dni temu mówił ze esa bez węgla to bym zostawił a tak , to pojechał wczoraj do żyda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

chu*** z tym węglem...

Opublikowano

Brak węgla thumbdown decayed

Faktycznie , ale hujnia :polew:

Esa bez węgla jest jak dymanko bez orgazmu :decayed:

kórwa , jakbyś 3 dni temu mówił ze esa bez węgla to bym zostawił a tak , to pojechał wczoraj do żyda :decayed:

Co za ciul będzie ujeżdżał majne carbone ? :decayed:

Ciekawe czy przejdzie pech na nową furmankę :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

chu*** z tym węglem...

Ty nie masz syndromu górnika ? :D

Opublikowano
  • Autor

Ty nie masz syndromu górnika ? :D

jakoś mnie nie kręci i jest jako jeden z ostatnich modów na mojej liście :wink4:

Opublikowano

Co za ciul będzie ujeżdżał majne carbone ? :decayed:

popłynęła na Irlandie :wink4:

Opublikowano

no ładnie ładnie, grono eSowiczów się powieksza :) Niedługo na spotach beda same S i RS :)

Gratki Buba! :kox:

Opublikowano

kórwa , jakbyś 3 dni temu mówił ze esa bez węgla to bym zostawił a tak , to pojechał wczoraj do żyda :decayed:

twoj wegiel powinien do czestochowy powinien pojsc najpierw :naughty:

Opublikowano

jeszcze nie wiem, czytalem opinie o blue i sa podzielone, jedni zachwycaja inni ze wala w c**ja, musze poszukac

Chodzi Ci o zakład blue lpg z legionowa? Czy o jakiś inny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.