Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka!

Czy na spociku pojawia się może ktoś z Vagiem, dzisiaj mrugnęła mi kontrolka od świec żarowych podczas jazdy chciałbym to sprawdzić. Polecacie może serwis audi na Połczyńskiej?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hejka!

Czy na spociku pojawia się może ktoś z Vagiem, dzisiaj mrugnęła mi kontrolka od świec żarowych podczas jazdy chciałbym to sprawdzić. Polecacie może serwis audi na Połczyńskiej?

pisz do Poźka, on ma koncowke pasujaca do kazdej :good:

Opublikowano

wygląda na to, że jednak nie trzeba będzie mnie usuwać z klubu - jutro więcej szczegółów :kox:

Opublikowano

wygląda na to, że jednak nie trzeba będzie mnie usuwać z klubu - jutro więcej szczegółów :kox:

:gwizdanie: , jestem ciekaw :naughty:

Opublikowano

wygląda na to, że jednak nie trzeba będzie mnie usuwać z klubu - jutro więcej szczegółów :kox:

:gwizdanie: , jestem ciekaw :naughty:

a ja nie, obstawiam ze jakies 1.9 :thumbdown:

Opublikowano
:decayed: :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed:

esa B5 ? B6 ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i powrócili z lubelszczyzny :kox:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

esa B5 ? B6 ? :decayed:

Poczekajmy do jutra - sfinalizuję transakcję to się pochwalę :cool1:

Opublikowano
  • Autor

MAMY NA JUTRO ZAREZERWOWANY TOR NA 20:00 NA MODULARNEJ ! ! !

Opublikowano
:good: Będe obowiązkowo :)
Opublikowano

:decayed: :decayed:

esa B5 ? B6 ? :decayed:

Poczekajmy do jutra - sfinalizuję transakcję to się pochwalę :cool1:

powiem tak... to bedzie fajny rodzynek :kox:

kolor koksik :naughty: ...i przebieg smiesznie niski.

a jak wnetrze? dalo rade?

Opublikowano

a jak wnetrze? dalo rade?

czarniutkooooo :decayed: trochę trzeba będzie jednak podrezać

Opublikowano
  • Autor

a jak wnetrze? dalo rade?

czarniutkooooo :decayed: trochę trzeba będzie jednak podrezać

możecie w końcu przestać się podniecać i pokazać to coś, albo chociaż napisać co to kur... jest :!:

:bag:

Opublikowano

a ja nie, obstawiam ze jakies 1.9 :thumbdown:

to sie kwalifikuje do :

trzeba będzie mnie usuwać z klubu

:kox: :kox: :kox:

czarniutkooooo

S lub RS :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

czyli jutrao nie bedzei arkadii, lipa troche :disgust:

Opublikowano

Dobra bajk, albo piszesz co to (nawet mi na PW) albo za chwilę leci banik na 3 miesiące :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:
Opublikowano

Dobra bajk, albo piszesz co to (nawet mi na PW) albo za chwilę leci banik na 3 miesiące :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

zajeb mu kropa , niech se gówniarz nie myśli. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a jak wnetrze? dalo rade?

czarniutkooooo :decayed: trochę trzeba będzie jednak podrezać

możecie w końcu przestać się podniecać i pokazać to coś, albo chociaż napisać co to kur... jest

No właśnie..a nie bijecie gruchę we dwóch po kryjomu :cygaro::jerk:

Dobra bajk, albo piszesz co to (nawet mi na PW) albo za chwilę leci banik na 3 miesiące :naughty: :naughty: :naughty:

Po blokuj mu strony porno :lol1:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kox:

Wróciłeś piczo ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.