Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rsa

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

Bogi bawił się w stiga ? :decayed:

Nie wiedziałeś że on to STIG?

Domyślałem się :naughty:

nosfer ty jestes jednak mega glab do kwadratu...

Zapakuj to swoje padlo i zawiez na przasnyska do adama grzybka...

Albo daj znac to cie zatargam safranem na haku...

Matole

Nie można było tak:

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta to mogłeś podjechać do Adama Grzybka na Przasnyską. Jeśli nie masz jak to mogę podholować cię moim nowym autem ( :lol1: ).

Nie martw się przyjacielu. "

:decayed:

Dziś mam dzień dobroci.. ale nie poszło mi bo jakaś łajza zarzygana postawiła jakieś truchło centralnie przed bramą u rodziców..nic tylko wyjść i wy***ać mu 4 gumy :evil: Podsumowałem chamana i jeszcze dostałem za to zjeby od żony i foch z przytupem :zyzol: I jeszcze nakruszyła mi na fotel... normalnie baba powinna mieć swój samochód..bo po co to dbać jak to tylko auto :angry:

..ale ogólnie rzecz biorąc to wcisnąłem przycisk " ignore " i już mi lepiej :kox: :kox:

:hi:

Opublikowano

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta

ja juz sie wyleczyłem z naprawiania auta na własna ręke , zwłaszcza gdy nie wiem co jest grane.

mam dzieki temu tylko kupe niepotrzebnych nowych czesci do AEB :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie można było tak:

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta to mogłeś podjechać do Adama Grzybka na Przasnyską. Jeśli nie masz jak to mogę podholować cię moim nowym autem ( :lol1: ).

Nie martw się przyjacielu. "

Ale czego Ty od niego wymagasz ? Przecież to prosty człowiek ze wsi :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ale czego Ty od niego wymagasz ? Przecież to prosty człowiek ze wsi :kox: :kox: :kox:

Słyszałem właśnie, że dzierży w c**j hektarów :naughty: :naughty: :decayed:

Tylko podobno małorolny :D

Opublikowano

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta

ja juz sie wyleczyłem z naprawiania auta na własna ręke , zwłaszcza gdy nie wiem co jest grane.

mam dzieki temu tylko kupe niepotrzebnych nowych czesci do AEB :kox: :kox: :kox: :kox:

bo ty wszystko od tyłu zaczynasz :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta

ja juz sie wyleczyłem z naprawiania auta na własna ręke , zwłaszcza gdy nie wiem co jest grane.

mam dzieki temu tylko kupe niepotrzebnych nowych czesci do AEB :kox: :kox: :kox: :kox:

bo ty wszystko od tyłu zaczynasz :decayed:

ale za to B5 rozbieram i skladam z zamknietymi oczyma :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

" Przemku..zamiast podmieniać części na własną rękę i generować koszta

ja juz sie wyleczyłem z naprawiania auta na własna ręke , zwłaszcza gdy nie wiem co jest grane.

mam dzieki temu tylko kupe niepotrzebnych nowych czesci do AEB :kox: :kox: :kox: :kox:

bo ty wszystko od tyłu zaczynasz :decayed:

ale za to B5 rozbieram i skladam z zamknietymi oczyma :kox: :kox: :kox:

to tak jak ja :decayed: teraz proobuje ogarnac do czego te wszystkie przewody pod maska :gwizdanie:

Opublikowano

Do c**ja :disgust: Pompa paliwa mi padła :angry:

Opublikowano

Do c**ja :disgust: Pompa paliwa mi padła :angry:

w lymuuuuuuzynie ze wschodu ?

Opublikowano

zachodu piczko :tongue4:

Opublikowano

teraz proobuje ogarnac do czego te wszystkie przewody pod maska :gwizdanie:

na razie sie nie zagłębiałem , za dużo tego :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

zachodu piczko :tongue4:

weź ogarnij ten fotel :D

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Do c**ja :disgust: Pompa paliwa mi padła :angry:

toć to tanie jest :tongue4:

zachodu piczko :tongue4:

weź ogarnij ten fotel :D

a co widziałeś jak poziek prowadzi z pozycji skulonej :D ?

Opublikowano

ty mnie nie wkurwiaj Lubartowski specu od skór :kox: :kox:

Opublikowano

chyba od przyciskow :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.