Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

joł marne dziewice :):kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

siema alfonsie :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yoł :afro:

_________________________________________________

wstydź się wstydź jak mogłeś, ja hakerska kombinację emotów użyłem i kropa

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102572.msg1940345#msg1940345

ale nie przyznaję się do winy :polew:

Odezwał się.. - ADHD ze spustem na emotikonach..

Przykład:

"Byłem dzisiaj w pracy :decayed: :decayed: :decayed::naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox::evil: :evil: :notworthy: :notworthy: :notworthy:"

:doh1:

musiałem być pod wpływem :hi: :hi: :hi: :hi: :hi::polew:

Opublikowano

:hi:

Dostałem na mail'a:

Subject: roześlijcie to do jak największejliczby osób z wa-wy

"Mam wielką prośbęroześlijcie to do jak największej liczby osób z wa-wy - potem oni dojak największej liczby itd. Może znacie kogoś w jakiejś redakcji gazety,TV gdziekolwiek, bo policja strasznie kręci w tej sprawie. W takim miejscuo t.........akiej godzinie oni nie znaleźli świadków.Takie sprawy oglądałemdotychczas w Uwadze lub innych podobnych programach. Teraz dotyka to mniebezpośrednio...Wypadek na Płaskowickiej/Cynamonowej w dniu 26.10.2010- szukam świadków! W dniu 26.10.2010 ok. godz.18:00, na przejściu dlapieszych na ulicy Płaskowickiej została potrącona moja żona. Żonajest w stanie krytycznym i nadal leży w śpiączce w szpitalu na Szaserów.Mamy 2 małych dzieci 3 i 5 latek.

Wszystkich mogących pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszę o kontaktpod numerami 501161804; 513034001 lub mailem na adres [email protected]-- Pozdrawiam, Piotr Kulpanowski "

Opublikowano

Dziń dobry :hi:

Demn ale mi się trafiło wklejać linka po takim poście jak u Parafa...

Opublikowano

wracając do weekendowych zmagań powstała taka oto klasyfikacja :drunk: :drunk:

0.1 l - demo

0.25 l - trial version

0.5 l - personal edition

0.7 l - professional edition

1.0 l - network edition

1.75 l - enterprise

3 l - for small business

5 l - corporate edition

:polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Dostałem na mail'a:

Subject: roześlijcie to do jak największejliczby osób z wa-wy

"Mam wielką prośbęroześlijcie to do jak największej liczby osób z wa-wy - potem oni dojak największej liczby itd. Może znacie kogoś w jakiejś redakcji gazety,TV gdziekolwiek, bo policja strasznie kręci w tej sprawie. W takim miejscuo t.........akiej godzinie oni nie znaleźli świadków.Takie sprawy oglądałemdotychczas w Uwadze lub innych podobnych programach. Teraz dotyka to mniebezpośrednio...Wypadek na Płaskowickiej/Cynamonowej w dniu 26.10.2010- szukam świadków! W dniu 26.10.2010 ok. godz.18:00, na przejściu dlapieszych na ulicy Płaskowickiej została potrącona moja żona. Żonajest w stanie krytycznym i nadal leży w śpiączce w szpitalu na Szaserów.Mamy 2 małych dzieci 3 i 5 latek.

Wszystkich mogących pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszę o kontaktpod numerami 501161804; 513034001 lub mailem na adres [email protected]-- Pozdrawiam, Piotr Kulpanowski "

rozeslales??

Opublikowano

A sprawdziliscie czy to prawda?

Bo może to jakiś koszmarny łańcuszek?

Opublikowano

Bo może to jakiś koszmarny łańcuszek?

Zadzwon pod powyzszy nr, a sie przekonasz :gwizdanie:

Opublikowano

siema :hi:

Przykra sprawa, człowiek robi co może by nie być bezradnym :kwasny:

Opublikowano

Myślałem, że se coś poczytam..że Łukasz zmiXXXuje jakieś dobre foto ..a tu ni chu ja..ten wątek stacza się :tongue4::decayed: :decayed:

Opublikowano

Myślałem, że se coś poczytam..że Łukasz zmiXXXuje jakieś dobre foto ..a tu ni chu ja..ten wątek stacza się :tongue4::decayed: :decayed:

Masz na dobranoc zestaw: pokaźny cyc, ładna wisienka i jędrny poślad :naughty: :naughty: :naughty:

W1XG4eYizjpb641qzkqgTZw2o1_500.jpg

W1XG4eYizlqfj2efbDNIcE2Bo1_500.jpg

W1XG4eYizkjiodb8x0mdvFvBo1_500.jpg

Opublikowano

Poślad moich marzeń :bicz3: :thumbup: :drool: :bicz2::giveheart:

:kox:

..ale wiśnią i cycem by nie pogardził :naughty: :naughty:

Opublikowano

A teraz możesz iść grzecznie zbałamucić żonkę i spać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

A teraz możesz iść grzecznie zbałamucić żonkę i spać :kox: :kox: :kox:

prawicę raczej, bo żonka kilkaset kilometrów od niego :gwizdanie:

Opublikowano

widzieli :blink::D:polew:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

ale w wykonaniu kobiet taka gadka zawsze będzie dziwnie wyglądała, to tak jakby kolesie gadali o malowaniu paznokci :blink:

Opublikowano

Nie przekonały mnie...

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.