Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebna pomoc. Dzisiaj odmówiła posłuszeństwa turbina(bardzo dużo bialego dymu i lekki spadek mocy + widoczny ubytek oleju po przejechaniu 5km). Zostawilem fure na dolnym mokotowie, gdyż istnialo ryzyka przepalenia calego oleju. Teraz musze go jakos zaholowac do warsztatu. Lukaszr z ktorym rozmawialem bezposrednio po zdarzeniu sie zdeklarowal, ale dzisiaj sa jego urodziny i nie chcialbym mu popsuć imprezy.

Whoah... niezle, ciekawe jakie przyczyny...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już po 2 drinkach więc nie pomogę. Mogę w charakterze kibica jakby co :)

Nie dość, że wszędzie widzi d*py to jeszcze z niego chlor :polew:

k**wa urlop mam nie? To co mam robić :) Sącze winko i napierdzielam kosmitów :D

Opublikowano

Whoah... niezle, ciekawe jakie przyczyny...

Tak jak napisałem. Najprawdopodobniej popuściła turbina.

P.S. Jakby co to to jest aktualna mapa fotoradarów STACJONARNYCH w Warszawie.

I one na pewno są.

fotoradary.JPG

Opublikowano

Ja już po 2 drinkach więc nie pomogę. Mogę w charakterze kibica jakby co :)

Nie dość, że wszędzie widzi d*py to jeszcze z niego chlor :polew:

k**wa urlop mam nie? To co mam robić :) Sącze winko i napierdzielam kosmitów :D

Popieram ja też na urlopie i mimo iż choroba ustępuję to piję Jacka Daniels'a

Malik :drunk: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 19:32 _________________________________________________

Whoah... niezle, ciekawe jakie przyczyny...

Tak jak napisałem. Najprawdopodobniej popuściła turbina.

Ale gasnie czy nie ?

Opublikowano

Ale gasnie czy nie ?

A co to ma wspólnego ???

Opublikowano

P.S. Jakby co to to jest aktualna mapa fotoradarów STACJONARNYCH w Warszawie.

I one na pewno są.

Spoko, po mojej stronie Wisły prawie nic nie ma. Widać piracą tylko po tej gorszej stronie. Np. na takim Wale Miedzeszyńskim :polew:

Opublikowano

Ale gasnie czy nie ?

Nie gasnie, plynu chlodniczego nie ubywa, tylko bialy dym i mniejsza moc.

Opublikowano

Otwieram 976! Zajebićie.. jeszcze tylko 24 stronki,

Opublikowano

Jazda!

Opublikowano

Ale k**wa treściwe te nasze posty! Kopalnia wiedzy rormalnie :polew:

Opublikowano

Ale k**wa treściwe te nasze posty! Kopalnia wiedzy rormalnie :polew:

Przecież w tych postach nie chodzi o sens, ale o ilość - sami tak napisaliście :tongue4::wink4:

Opublikowano

Bez sensu

Opublikowano

hej

nie było mnie od poniedziałku na forum i tyle napstrykaliście że się nie chce czytać.

sorrka że nie byłem na spocie-nie zdążyłem wrócic z Hamburga. :kwasny:

Opublikowano

... tyle napstrykaliście że się nie chce czytać.

możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz :)

Opublikowano

... tyle napstrykaliście że się nie chce czytać.

możesz sobie spokojnie odpuścić, za wiele nie stracisz :)

nom widzę w poście wyżej komentarz "bez sensu" więc chyba przychylę się do Twojej rady ;)

Opublikowano

nie było mnie od poniedziałku na forum i tyle napstrykaliście że się nie chce czytać.

sorrka że nie byłem na spocie-nie zdążyłem wrócic z Hamburga. :kwasny:

LOL, a Ty w ogole bywasz na spotach? widzialem Cie moze raz, czy dwa :)

Opublikowano
Mam jurto wigilię w pracy- i mam dylemat w co się ubrać mysli

Nie ubieraj sie będzie najfajniej :P

Możesz wklejać foty z twoimi kreacjami zrobimy ankiete :D

Opublikowano

nie było mnie od poniedziałku na forum i tyle napstrykaliście że się nie chce czytać.

sorrka że nie byłem na spocie-nie zdążyłem wrócic z Hamburga. :kwasny:

LOL, a Ty w ogole bywasz na spotach? widzialem Cie moze raz, czy dwa :)

ha ha dobre, mogę to samo powiedzieć o Tobie :P

Opublikowano

Nie ubieraj sie będzie najfajniej

niezły pomysł :kox:

...ale z nas krejzole :polew:

Opublikowano

Dzisiaj znalazłem lukassa fote gdzieś w necie , troche przypakował przed świętami :D

screenhunter01dec202024qd0.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.