Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisać!!! Bo nie zdążymy!!

Jak dobrze, że Kaśka nie czyta postów :)

Czytam, ale jakbym się miała obrażać za to co piszecie to już dawno bym z wami nie gadała - Wieśniaki :)

Ja nie jestem wieśniakiem - powiedziałem "szeroko" :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja nie jestem wieśniakiem - powiedziałem "szeroko" :D

Mieszkasz na Pradze więc jesteś - tak samo jak Malik :D.

Opublikowano

Macie prezenty? Ja ani jednego poki co, ostro...

Opublikowano

Macie prezenty? Ja ani jednego poki co, ostro...

Chociaż dla mnie coś kup :wink4:

Opublikowano

Wawiaki - spamiaki...

Brrrrr.... :decayed:

Że też ja Wam pomagam :D

BTW: Łukaszu Rrrrrr - Wszystkiego Naj Naj Naj :afro:

Opublikowano

Wawiaki - spamiaki...

Brrrrr.... :decayed:

Że też ja Wam pomagam :D

BTW: Łukaszu Rrrrrr - Wszystkiego Naj Naj Naj :afro:

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękowac za pomoc :)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 15:45 _________________________________________________Solenizant a co z jakąś imprezką?

Opublikowano

Dzsiaj o 00:00 wchodzimy do strefy strefy shengen :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dzsiaj o 00:00 wchodzimy do strefy strefy shengen :gwizdanie: :gwizdanie:

No to macie zadanie bojowe :

Jeszcze przed tą wiekopomną chwilą minimum 990 stron :>

U're up to the challenge :decayed: ?

Opublikowano

BTW: Łukaszu Rrrrrr - Wszystkiego Naj Naj Naj :afro:

A dziękuję dziękuję :hi:

Solenizant a co z jakąś imprezką?

A chcesz coś zorganizować ??? :tongue4::wink4:

Dzsiaj o 00:00 wchodzimy do strefy strefy shengen :gwizdanie: :gwizdanie:

I co w związku z tym ???

Chcesz żeby Ci zrobić zdjęcie ???

Opublikowano

Solenizant a co z jakąś imprezką?

A chcesz coś zorganizować ??? :tongue4::wink4:

Organizować to nie, ale chciałabym wziąć udział :)

Opublikowano

Ja nie jestem wieśniakiem - powiedziałem "szeroko" :D

Mieszkasz na Pradze więc jesteś - tak samo jak Malik :D.

Bycie niewieśniakiem, to respektowanie pewnych zasad.

A ja powiedziałem "szeroko" wiec jestem niewieśniakiem :wallbash:

(Jak to w Miś'u było "...ale ja przyniosłem podwawelską..."

Opublikowano

Organizować to nie, ale chciałabym wziąć udział :)

No tak, najłatwiej na wkręta :D

Bycie niewieśniakiem, to respektowanie pewnych zasad.

A ja powiedziałem "szeroko" wiec jestem niewieśniakiem :wallbash:

(Jak to w Miś'u było "...ale ja przyniosłem podwawelską..."

O kurde, aleś walnął wywód - temat do napisania pracy doktorskiej :tongue4:

Opublikowano

Bycie niewieśniakiem, to respektowanie pewnych zasad.

A ja powiedziałem "szeroko" wiec jestem niewieśniakiem :wallbash:

(Jak to w Miś'u było "...ale ja przyniosłem podwawelską..."

O kurde, aleś walnął wywód - temat do napisania pracy doktorskiej :tongue4:

Bycie niewieśniakiem oraz ksywa zobowiązuje :D

Głodny jestem

Opublikowano

Bycie niewieśniakiem, to respektowanie pewnych zasad.

A ja powiedziałem "szeroko" wiec jestem niewieśniakiem :wallbash:

(Jak to w Miś'u było "...ale ja przyniosłem podwawelską..."

O kurde, aleś walnął wywód - temat do napisania pracy doktorskiej :tongue4:

Bycie niewieśniakiem oraz ksywa zobowiązuje :D

Głodny jestem

A ja myslałam, że bycie VIpem zobowiązuje :D

Opublikowano

Głodny jestem

Ja też.

A ja myslałam, że bycie VIpem zobowiązuje :D

Przecież w regulaminie nie ma wzmianki, że niewieśniak nie może być VIP'em :polew:

Opublikowano

Głodny jestem

A ja myslałam, że bycie VIpem zobowiązuje :D

No, co Ty :blink:, status VIPa nie znaczy, że mam nie jeść :D

Opublikowano

Dobry wieczór :hi:

Opublikowano

Chcesz żeby Ci zrobić zdjęcie ???

Tobie już zrobili i nie tylko zdjęcie ale i filmik :polew: :polew:

Opublikowano

Nadal sie nie czuję

Opublikowano

Nadal sie nie czuję

oooo to widzę że było bardzo szeroko :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.