Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobranoc.....

Poszaleli :D

Proponuję pisać jak siku idziecie,będzie szybciej. :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do ŁukaszaR

Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, byś się śmiał i dobry humor miał. Dużo mlodości i mało złości. :afro:

Opublikowano

lukaszr

Wszystkiego naj naj z okazji urodzin :hi:

Opublikowano

Powiedzcie dlaczego a4 assistance nie działa i dlaczego moja liczba wiadomości stoi w miejscu?

Opublikowano

Powiedzcie dlaczego a4 assistance nie działa i dlaczego moja liczba wiadomości stoi w miejscu?

Mi tez licznik postów sie nie rusza :przebiegly:

Opublikowano

Powiedzcie dlaczego a4 assistance nie działa i dlaczego moja liczba wiadomości stoi w miejscu?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany

Opublikowano

Powiedzcie dlaczego a4 assistance nie działa i dlaczego moja liczba wiadomości stoi w miejscu?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany

uchyl rąbka tajemnicy... :angry:

Opublikowano

w tym watku licznik postow po prostu nie dziala i juz :P

Opublikowano

Łukaszu Wszystkiego Najlepszego :notworthy:

Opublikowano

Najlepszego nasz wodzu "R"

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego dla aktora R :P

Opublikowano

Witam

nowy dzień i nowa szansa na zredukowanie dziennej statystyki postów :>

34 left[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 07:36 _________________________________________________

Dzień Dobry - czemu jescze śpicie????

ja już w firmie ale fakt ..jeszcze z godzinkę się kimnę :D

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim i najlepsze życzenia dla ŁukaszaR[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 08:11 _________________________________________________zostaly 34 strony, 11 dni, 3.09 strony na dzień!

Opublikowano

Ludziska, nie będę każdemu z Was dziękował oddzielnie tylko podziękuję ogólnie wszystkim.

DZIĘKUJĘ bardzo wszystkim za życzonka - na pewno się przydadzą :dance:.

Niestety to moje ostatnie urodzinki z "dwójką" na początku :wink4:.

Teraz to już będzie przerąbane - ale jeszcze do Wicia i Malika mi duuuuuuuuuuuuużo brakuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łukaszur, w takim razie wszystkiego najlepszego. Krótko, zwięźle i na temat :)

Opublikowano

Uuuuu Lukasz czyli 29 , stary to najgorsze urodziny w życiu ...... i to wcale nie jest śmieszne.

Zgadnijcie czemu ? :gwizdanie:

Wszystkiego naj naj naj :th:

Opublikowano

No młodzieży poczujcie się w mojej sytuacji :polew: :polew: :polew: :polew:

A tak a pro po to myślę, że jak dziadek (czyli ja) przyjedzie na spocik to należy powitać go z szacunkiem :polew: :polew: :polew: i oddać należne honory :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

... ale jeszcze do Wicia i Malika mi duuuuuuuuuuuuużo brakuje :polew: :polew: :polew:

No rzeczywiście, 3 lata młodszy raptem. A poza tym to nie ważne ile lat się ma ale na ile lat się czuje :tongue4:

Opublikowano

Uuuuu Lukasz czyli 29 , stary to najgorsze urodziny w życiu ...... i to wcale nie jest śmieszne.

Zgadnijcie czemu ? :gwizdanie:

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :kwasny:

Wszystkiego naj naj naj :th:

Dziękuję. Będzie co opić za niedługo :wink4:

Opublikowano

Dziękuję. Będzie co opić za niedługo :wink4:

Noooo... to rozumiem, że zapraszasz dzisiaj wszystkich na wódkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.