Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ble ble ble

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry wieczór....

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

Taaak, dzisiaj tam nie jedzcie.

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

Sajgon to dopeiro będzie w piątek.

Opublikowano

po cholere do galeri kotów?

Opublikowano

Musialem - spot z moimi ludzmi[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 19:37:30_________________________________________________Spadam na bibe.

Opublikowano

Smacznego

Opublikowano

Musialem - spot z moimi ludzmi[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 19:37:30_________________________________________________Spadam na bibe.

no to widac dla kogo Wit ma czas a dla kogo nie ma :P

nic trudno :tongue4::naughty:

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

Ja tak samo, bo tam obok pracuję.

Dzisiaj to było ostro.

Opublikowano

JA pier**le!!!

Opublikowano

Tak naprościej- a posty to niech inni nabijają :foch:

Witek wyłożył na nas laskę i tyle. Poszedł sam na imprezę i tylko powiedział, że idzie, a nikogo nie zaprosił ... staruch jeden :D

JA pier**le!!!

Kogo znowu ???

Opublikowano

nikogo.... nabijam :polew:

Opublikowano

Nie mów ,,ostro"- bo Cię zaraz Malik od wieśnaików zwyzywa

Coś Ty, on przecież sam ze wsi jest to przecież nie będzie tak gadał :polew:

nikogo.... nabijam :polew:

A już myślałem, że coś się święci :naughty:

Opublikowano

Nie mów ,,ostro"- bo Cię zaraz Malik od wieśnaików zwyzywa

Coś Ty, on przecież sam ze wsi jest to przecież nie będzie tak gadał :polew:

nikogo.... nabijam :polew:

A już myślałem, że coś się święci :naughty:

Właśnie dlatego tak gada[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 20:23 _________________________________________________ale ŁukaszkuR masz racje ciachnął by coś :tongue4:
Opublikowano

ale ŁukaszkuR masz racje ciachnął by coś :tongue4:

Hmmm, chciałbym powiedzieć, że ja nie, ale bym skłamał :D

Tylko mówię od razu - ja nie biorę byle czego - u mnie musi to być wyselekcjonowane z olbrzymiej ilości egzemplarzy - selekcja taka, że sam się sobie dziwię :tongue4::wink4:

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

Ja tak samo, bo tam obok pracuję.

Dzisiaj to było ostro.

Nie mów ,,ostro"- bo Cię zaraz Malik od wieśnaików zwyzywa

Wyjęłas mi to z ust. :)

Opublikowano

ale ŁukaszkuR masz racje ciachnął by coś :tongue4:

Hmmm, chciałbym powiedzieć, że ja nie, ale bym skłamał :D

Tylko mówię od razu - ja nie biorę byle czego - u mnie musi to być wyselekcjonowane z olbrzymiej ilości egzemplarzy - selekcja taka, że sam się sobie dziwię :tongue4::wink4:

ja tam taki nie bede :polew:
Opublikowano

ale ŁukaszkuR masz racje ciachnął by coś :tongue4:

Hmmm, chciałbym powiedzieć, że ja nie, ale bym skłamał :D

Tylko mówię od razu - ja nie biorę byle czego - u mnie musi to być wyselekcjonowane z olbrzymiej ilości egzemplarzy - selekcja taka, że sam się sobie dziwię :tongue4::wink4:

ja tam taki nie bede :polew:

Znaczy nie jesteś wybredny. bierzesz jak leci?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.