Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...że to ONA, a nie ON ??? :D

Olej Napędowy?

:polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:01 _________________________________________________

Chciała Ci pomóc, wyjść z twarzą ;)

On ma niewyjściową twarz, więc nie może wyjść :tongue4::polew:

Odezwał się "wyjściowy" :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Olej Napędowy?

Tobie to tylko jedno w głowie !!!

P.S. Ale napierdzielamy te posty.

Coś czuję, że te 1000 pęknie dość szybko.

Opublikowano

...że to ONA, a nie ON ??? :D

Olej Napędowy?

:polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:01 _________________________________________________

Chciała Ci pomóc, wyjść z twarzą ;)

On ma niewyjściową twarz, więc nie może wyjść :tongue4::polew:

Odezwał się "wyjściowy" :polew:

Spokój mi tu, bo :bicz: :bicz: :bicz:

Opublikowano

Spokój mi tu, bo :bicz: :bicz: :bicz:

mmmmmm.. obiecanki cacanki

Opublikowano

Trzeba ich krótko trzymać, bo się rozbestwiają ostatnio :) Prawda Bryniu?

Opublikowano

mmmmmm.. obiecanki cacanki

Malik Ty brutalu - lubisz takie udziwnienia ??? :D

Spokój mi tu, bo :bicz:

Ale my jesteśmy spokojni - tak tylko się przedrzeźniamy :> :tongue4:

Dokładnie :D

I Ty Brutusie przeciwko mnie ??????????????? :bicz3:

Czekaj no, przyjedziesz Ty jeszcze do W-wy i będziesz chciała żeby Tobie podłączyć ... czekaj ja sobie to zapamiętam :bicz2:

Opublikowano

Malik Ty brutalu - lubisz takie udziwnienia ??? :D

Jaki brutalu? Jakie udziwnienia???? :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:12 _________________________________________________

Dokładnie :D

będziesz chciała żeby Tobie podłączyć ... czekaj ja sobie to zapamiętam :bicz2:

???? :naughty:

Opublikowano

Jaki brutalu? Jakie udziwnienia???? :polew:

No wiesz, baciki, pejczyki, czarne skóry itp :D

A brutalu to napisałem, bo ostatnio mówiłeś, że zacząłeś używać zajebistej wody po goleniu o takiej nazwie :polew:

Opublikowano

Jaki brutalu? Jakie udziwnienia???? :polew:

No wiesz, baciki, pejczyki, czarne skóry itp :D

Zapomniałeś o maskach z suwakiem :polew:

Opublikowano

Zapomniałeś o maskach z suwakiem :polew:

Widzę, że jesteś obeznany z tematem ... Ty brutalu :D

Opublikowano

Wreszcie cisza......

Opublikowano

Wreszcie cisza......

Jaka cisza? Piszemy! Piszemy!!!! 958?

Opublikowano

Wreszcie cisza......

Jaka cisza? Piszemy! Piszemy!!!! 958?

On zawsze był inny :wink4:

Opublikowano

Wreszcie cisza......

Jaka cisza? Piszemy! Piszemy!!!! 958?

On zawsze był inny :wink4:

W sensie wyróżniający się na plus? Pewnie, bo są i tacy co się na minus wyróżniają :)

Dobra, mamy 958 :) 42 to go!

Opublikowano

On zawsze był inny :wink4:

To były tylko pozory :th:

W sensie wyróżniający się na plus? Pewnie, bo są i tacy co się na minus wyróżniają :)

Jakieś konkrety ??? :D

Opublikowano

O ile mnie pamiec nie myli to "gosia" BYŁ kiedys na spocie w promenadzie:) Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a.

Opublikowano

On zawsze był inny :wink4:

To były tylko pozory :th:

Taaaa... Łukasz wie coś o tym :D

Opublikowano

Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a.

Jaki pies znowu ??? Gdzie on to napisał ???

Taaaa... Łukasz wie coś o tym :D

Taaaaaaaak oczywiście, że wiem :D

Opublikowano

Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a.

Jaki pies znowu ??? Gdzie on to napisał ???

Nie musial pisac. Kazdy kto byl w Bierhalle to widzial :polew:

Opublikowano

Siema ludzie

wiem ze bardzo za mna tesknicie, co poniektorym snie sie w snach (erotycznych) ale juz niedlugo wracam :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.