Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ŁukaszkuR masz racje ciachnął by coś :tongue4:

Hmmm, chciałbym powiedzieć, że ja nie, ale bym skłamał :D

Tylko mówię od razu - ja nie biorę byle czego - u mnie musi to być wyselekcjonowane z olbrzymiej ilości egzemplarzy - selekcja taka, że sam się sobie dziwię :tongue4::wink4:

ja tam taki nie bede :polew:

Znaczy nie jesteś wybredny. bierzesz jak leci?

Jasne, ja nie Poziek :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam taki nie bede :polew:

Znaczy nie jesteś wybredny. bierzesz jak leci?

Norbi kurde, trzeba szanować siebie i swojego "przyjaciela" ... wiecznie młody i jurny nie będzie więc nie ma co brać wszystkiego co się rusza, a na drzewo nie ucieka :D

Opublikowano

963?

Opublikowano

no ja dzisiaj juz po robocie oby do Piatku :wallbash:

szkoda ze tych filmow nie mozna zgrac sobie bylby dowod ktory byl pierwszy :mysli:

Opublikowano

no ja dzisiaj juz po robocie oby do Piatku :wallbash:

szkoda ze tych filmow nie mozna zgrac sobie bylby dowod ktory byl pierwszy :mysli:

A czy moglibyśmy już o tym nie rozmawiać ??? :bicz:

P.S. Z chęcią bym to zgrał na "pentka" na pamiątkę :D

Opublikowano

no ja dzisiaj juz po robocie oby do Piatku :wallbash:

szkoda ze tych filmow nie mozna zgrac sobie bylby dowod ktory byl pierwszy :mysli:

a jak to tak naprawde wygladało, opowiedz swoimi słowami jak w szkole :>
Opublikowano
P.S. Z chęcią bym to zgrał na "pentka" na pamiątkę

lepiej moze nie bo jeszcze dostaloby sie w obce rece :przebiegly:

Opublikowano

a jak to tak naprawde wygladało, opowiedz swoimi słowami jak w szkole :>

Się spotkamy, sobie pogadamy - albo na GG :D.

KONIEC TEGO TEMATU !!!

Opublikowano
P.S. Z chęcią bym to zgrał na "pentka" na pamiątkę

lepiej moze nie bo jeszcze dostaloby sie w obce rece :przebiegly:

Zabrali Ci grę, że tu siedzisz? :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:08 _________________________________________________

a jak to tak naprawde wygladało, opowiedz swoimi słowami jak w szkole :>

Się spotkamy, sobie pogadamy - albo na GG :D.

KONIEC TEGO TEMATU !!!

Nie wstydź sie Łukasz, nie zawsze mozna wygrywać. :polew:

Opublikowano
Zabrali Ci grę, że tu siedzisz?

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

... było ostro.

Ty wieśniaku![br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:24 _________________________________________________

P.S. Z chęcią bym to zgrał na "pentka" na pamiątkę :D

Masz dobra kamerkę w tym Z8, trzeba było nagrać na pamiątkę i wrzucić na forum.

Opublikowano

godzina z galerii mokotów = myslalem, ze mnie szlag trafi :wallbash:

... było ostro.

Ty wieśniaku!

Kto jak nie Ty mógł tak napisać :polew:

Opublikowano

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Opublikowano

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Opublikowano

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego :)

Opublikowano

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego :)

Ale sie nadźwigałes na pewno :D[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:33 _________________________________________________No i powinna wskoczyć następna stronka przy następnym poście :)

Opublikowano

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego :)

Ale sie nadźwigałes na pewno :D

Aż mam zakwasy

Opublikowano

Malik ty jedz lepiej do szkoly to sie dogadamy bo o 18 to ja jestem w połowie mojej roboty (zaczynam o 9 ) :wallbash:

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez

:notworthy: ( mam jeszcze 2 inne gierce :naughty: )

Opublikowano

Dobra ludziska ja spadam. Do jutra. A Wy piszcie!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:36 _________________________________________________

Malik ty jedz lepiej do szkoly to sie dogadamy bo o 18 to ja jestem w połowie mojej roboty (zaczynam o 9 ) :wallbash:

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez

:notworthy: ( mam jeszcze 2 inne gierce :naughty: )

no nie a ja sie nad toba użalam. :)

Opublikowano

Malik ty jedz lepiej do szkoly to sie dogadamy bo o 18 to ja jestem w połowie mojej roboty (zaczynam o 9 ) :wallbash:

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez

:notworthy: ( mam jeszcze 2 inne gierce :naughty: )

Lukas, ale ja juz na urlopie. A do Koźmińskiego wracam po 15 stycznia :)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:38 _________________________________________________

PS3 od niedzieli stoi zimny brak czasu na wszystko no i Malik mi GRE zabrał ;(

Jutro o 18:30 pod centrum olimpijskim.

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Ale to jego wina, że się nie pojawia na spotach. Już drugi wtorek tą grę tacham dla niego :)

Ale sie nadźwigałes na pewno :D[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 21:33 _________________________________________________No i powinna wskoczyć następna stronka przy następnym poście :)

To dlatego przyszedł pieszo, żeby się zdzwigać i nagadać :D

A skąd Ty to wszystko wiesz? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.