Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

... ale juz niedlugo wracam :P

No nie, to znowu on :disgust: Prezenty jakieś przywieziesz chociaż?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a.

Jaki pies znowu ??? Gdzie on to napisał ???

Nie musial pisac. Kazdy kto byl w Bierhalle to widzial :polew:

oj dawal chlopak popis :P[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 14:51 _________________________________________________

... ale juz niedlugo wracam :P

No nie, to znowu on :disgust: Prezenty jakieś przywieziesz chociaż?

Malik tego prezentu co bys chcial do nie dam rady przewiezc w bagazu...no chyba ze ta latynoska sie zgodzi :P

Opublikowano

wiem ze bardzo za mna tesknicie, co poniektorym snie sie w snach (erotycznych)

Tak, szczególnie ta jedna osoba na literkę J. :polew:

ale juz niedlugo wracam :P

Trudno, co zrobić, jakoś to przeżyjemy :tongue4::wink4:

Opublikowano

No nie, to znowu on :disgust: Prezenty jakieś przywieziesz chociaż?

Malik tego prezentu co bys chcial do nie dam rady przewiezc w bagazu...no chyba ze ta latynoska sie zgodzi :P

DAMN! :disgust: Obiecałeś!

Opublikowano

Malik tego prezentu co bys chcial do nie dam rady przewiezc w bagazu...no chyba ze ta latynoska sie zgodzi :P

A prezencie dla mnie to zapomniałeś co ???

Opublikowano

A dla mnie???? Nie zapomnij ;)

Nie masz co liczyć na tego samoluba - ostatnio też miał Tobie coś przywieźć i obeszło się na obiecankach :D

Opublikowano

hehehe prezenty...tylko na tym wam zalezy...a ja? jako istota ludzka??

Opublikowano

hehehe prezenty...tylko na tym wam zalezy...a ja? jako istota ludzka??

Powinieneś wiedzieć, że jesteśmy materialiści :wink4:

Znam jedną osobę, która na pewno się ucieszy z Twojego powrotu i co najmniej jedną, która z takiej radości nie będzie zadowolona (nie powiem, że to Wiciu) :polew:

Opublikowano

hehehe prezenty...tylko na tym wam zalezy...a ja? jako istota ludzka??

Juz nie udawaj, że taki wrażliwy jesteś :)

Opublikowano

hehehe prezenty...tylko na tym wam zalezy...a ja? jako istota ludzka??

Taaaaaaaaaaak, :audi::a4fan: teskni na pewno, i nie moze sie doczekac na nowe pluca, nerki i watrobe. :D :D :D

Opublikowano

oj siwy pojezdzi pelna piz*a jak mu serce wstawie nowe, oj pojezdzi :>

Opublikowano

oj siwy pojezdzi pelna pipka jak mu serce wstawie nowe, oj pojezdzi :>

Kiedyż to nastąpi lepiej powiedz ?

Opublikowano

Jak to kiedy- po Nowym Roku

..... tylko nie wiadomo po którym :polew: :polew: :polew:

Pewnie już nie w tym stuleciu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jaki brutalu? Jakie udziwnienia???? :polew:

No wiesz, baciki, pejczyki, czarne skóry itp :D

Zapomniałeś o maskach z suwakiem :polew:

tak sie bawicie ... :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=4HlZalchIkk

Opublikowano

Cale serducho wieziesz,...o w morde :shocked:

Opublikowano

hehehe prezenty...tylko na tym wam zalezy...a ja? jako istota ludzka??

Powinieneś wiedzieć, że jesteśmy materialiści :wink4:

Znam jedną osobę, która na pewno się ucieszy z Twojego powrotu i co najmniej jedną, która z takiej radości nie będzie zadowolona (nie powiem, że to Wiciu) :polew:

Ja to widzę, że Ty cały czas się lansujesz cudzym kosznem i to przy ieustannym, niewerbalnym sprzeciwie lansowanego.

Jak nic trzeba Cię przytulić...

Opublikowano

Cale serducho wieziesz,...o w morde :shocked:

Mial chyba na mysli pompe... albo czegos nie wiem

Opublikowano

no pompe pompe :>

Witek pamietaj ze ja nic twoim kosztem nie chce miec :P:polew:

Opublikowano

No będzie te 960 czy nie?

Opublikowano

Jak nie jak tak !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.