Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Do łez to mnie akurat on nie doprowadzi :>

Aż mam zakwasy

To zmień rękę :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Doprowadziłes biednego Łukasza do łez. Nieładnie z twojej strony.

Do łez to mnie akurat on nie doprowadzi :>

Trochę mocnego gazu łzawiącego i będziesz płakał jak dziecko :decayed:

Opublikowano

Trochę mocnego gazu łzawiącego i będziesz płakał jak dziecko :decayed:

A przyjdziesz mi wytrzeć łzy jak będą lecieć ??? :tongue4:

P.S. Od czego masz te zakwasy ???

Opublikowano
Sorry ale mnie się dzisiaj wszystko jednoznacznie kojarzy, taki dzień

a co to Twoj Łukasz w delegacji czy jak :D

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Sorry ale mnie się dzisiaj wszystko jednoznacznie kojarzy, taki dzień :polew: :polew: :polew:

Ale to o to chodziło co pomyślałaś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No niby nie,ale ma dużo pracy i ciągle go w domu nie ma :dance:

Powód do radości jest widzę :D

Opublikowano

No płakać z tego powodu raczej nie ma zamiaru ;)

Zdrowa reakcja Aneczko ... bardzo zdrowa ... :oklaski:

P.S. Ale nagle ucichło.

A przy okazji zobaczcie jaką fotę dzisiaj zrobiłem wracając do domu.

WZÓR PRAWIDŁOWEGO PARKOWANIA

Photo00012.jpg

Opublikowano

ale żescie nawalili postów, ponad 10 stron :shocked:...nienormalni...nawet oniak coś napisał..swięto w gminie :>

Opublikowano

Widac,ze sie staraja...... :naughty: jeszcze 35 stron do konca..... :th:

Opublikowano

Juz widze jakie bedziecie woje toczyc o to, kto rozpocznie 1000-czna strone.. :polew:

Opublikowano

na 100% baba zaparkowała, jak ja niecierpie bab za kierownią :evil:

Nie wiem, jak robiłem fotę, to z 2 telefonu dzwoniłem na 997 i do Straży Miejskiej.

Przyjechali w moment. Nie wiem co było dalej, bo pojechałem.

Takich kierowców powinno się tępić jak się da.

A co do bab to nie byłbym pewien - niektórzy faceci są jeszcze gorsi ...

Opublikowano

dobrywieczór :hi:

Opublikowano

oraz ogromu szczęścia i spełnienia WSZYSTKICH marzeń życzy....,

a niech Ci tam- urodziny są raz w roku Aneczka

Aleś wyskoczyła Aneczka ... a myślałem, że się nie wyda jaki już jestem strasznie stary :embarrassed:.

Dziękuję bardzo za życzonka :th:

Opublikowano

Lukaszr wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin.....

Spelniania najskrytszych marzen..... :)

Opublikowano

Lukaszr wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin.....

Spelniania najskrytszych marzen..... :)

Dziękuję bardzo Angela :th:.

Życzonka przyjmuję od za 35 minut, ale niech będzie :D:tongue4::wink4:

Jeżeli chodzi o prezenty to jutro podam numer konta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobranoc

Opublikowano

siema

to i ja sie do zyczen dołacze

a przy okazji pomoge wam z motywem 1000 stron do konca roku

pozdro

Opublikowano

Łukaszkur

wszystkiego najlepszego :drunk::dance:

materializacji marzeń i fanatzji seksulanych oraz innych perwersji :decayed:

mało vagowania na spotach ale duzo....waginowania gdziekolwiek :P...cokolwiek to znaczy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.