Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim i najlepsze życzenia dla ŁukaszaR[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 08:11 _________________________________________________zostaly 34 strony, 11 dni, 3.09 strony na dzień!

Malik zostajesz powołany na stanowisko starszego klubowego analityka :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Noooo... to rozumiem, że zapraszasz dzisiaj wszystkich na wódkę?

Taaaaaa, Ty to tylko byś chlał i grał na PS3 - nic więcej :tongue4:

Opublikowano

Noooo... to rozumiem, że zapraszasz dzisiaj wszystkich na wódkę?

Taaaaaa, Ty to tylko byś chlał i grał na PS3 - nic więcej :tongue4:

No Święta w końcu i mam urlop :) To co mam niby robić? :)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 09:09 _________________________________________________

Dzień dobry wszystkim i najlepsze życzenia dla ŁukaszaR[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 08:11 _________________________________________________zostaly 34 strony, 11 dni, 3.09 strony na dzień!

Malik zostajesz powołany na stanowisko starszego klubowego analityka :naughty:

Spoko, mogę nawet od czasu do czasu pierdzielnąć jakiś wykresik :)

Opublikowano

chłopaki gdzie jest post poźka (czy tam Huga bo już nie pamiętam) o grupowym zakupie spojlerów z USA ??

Opublikowano

chłopaki gdzie jest post poźka (czy tam Huga bo już nie pamiętam) o grupowym zakupie spojlerów z USA ??

Paaaanie, toż to całe wieki temu było.

Opublikowano

O ile mnie pamiec nie myli to "gosia" BYŁ kiedys na spocie w promenadzie:) Fajnie sie czyta te wasze komantarze, szczegolnie "psa na baby" hornet'a

To prawda, byłem raz na spocie.

Odnośnie forum to żona zaczęła, a teraz to ja więcej się udzielam, no i czarnulka jest tylko moja!!!!!!

Chodzi mi o żonę i oczywiście A4!!!

Opublikowano

Bry ... :hi:

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Opublikowano

LukaszR - wszystkiego najlepszego stary zbok... eee...Chłopie*

jeszcze do Wicia i Malika mi duuuuuuuuuuuuużo brakuje

Noooooooo, ale jako prezent urodzinowy - damy Ci kilka bezpłatnych lekcji, jak być za***istym :D

Copyright na stwierdzenie "stary zbok... by Lukas :decayed:

Opublikowano

Noooooooo, ale jako prezent urodzinowy - damy Ci kilka bezpłatnych lekcji, jak być za***istym

co za rozpusta :polew:

najlepszego Lukasz :drunk:

Opublikowano

Terror horror marmelada.

Nigdy więcej wina w takiej ilości

Nigdy więcej fajek w takiej ilości

Nigdy więcej ...

Co ja pieprzę - wieczorem i tak zmienie zdanie. A narazie boję sie wstać z krzesła

Opublikowano

Terror horror marmelada.

Nigdy więcej wina w takiej ilości

Nigdy więcej fajek w takiej ilości

Nigdy więcej ...

Co ja pieprzę - wieczorem i tak zmienie zdanie. A narazie boję sie wstać z krzesła

To "ostra" (malik specjalnie dla Ciebie :)) imprezka była?

Opublikowano

Terror horror marmelada.

Nigdy więcej wina w takiej ilości

Nigdy więcej fajek w takiej ilości

Nigdy więcej ...

Co ja pieprzę - wieczorem i tak zmienie zdanie. A narazie boję sie wstać z krzesła

To "ostra" (malik specjalnie dla Ciebie :)) imprezka była?

Ty wieśniaro

Opublikowano

Terror horror marmelada.

Nigdy więcej wina w takiej ilości

Nigdy więcej fajek w takiej ilości

Nigdy więcej ...

Co ja pieprzę - wieczorem i tak zmienie zdanie. A narazie boję sie wstać z krzesła

Wiciu ale tak mówisz po każdej imprezie :gwizdanie:

Opublikowano

To "ostra" (malik specjalnie dla Ciebie :)) imprezka była?

Oj, była, była...

Wiciu ale tak mówisz po każdej imprezie :gwizdanie:

Oj, mówię, mówię

Opublikowano

Łukaszur

Wszystkiego najlepszego i oczywiście zyczę Ci aby spotowicze przyjeżdżali na spoty bez komputerów, a Ty bez telefonu komórkowego :polew: :polew: :polew:

Ale jeszcze raz wszystkiego naj!!!

Opublikowano

Wyjątkowo szeroka była ta impreza.

Opublikowano

Wyjątkowo szeroka była ta impreza.

Szeroka ??? :sick3:??

Opublikowano

Wyjątkowo szeroka była ta impreza.

Zioooom! :oklaski:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 11:04 _________________________________________________

Wyjątkowo szeroka była ta impreza.

Szeroka ??? :sick3:??

Hornet pewnie nadal mówi "ostra" lub "dżezi"... nie nadąża chłopak :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.