Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może pogadajmy o czymś innym ?

dobra - co lepsze choinka czy jodła ??

żartowałem :decayed: ... ale fakt nudno tu dzisiaj

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co lepsze Boże Narodzenie czy Wielkanoc? Playstation 3 czy Xbox 360? Diesel czy benzyna?

:)

Opublikowano

Co lepsze Boże Narodzenie czy Wielkanoc? Playstation 3 czy Xbox 360? Diesel czy benzyna?

:)

A4 czy A6? Malik, cos knujesz?

Opublikowano

Co lepsze Boże Narodzenie czy Wielkanoc? Playstation 3 czy Xbox 360? Diesel czy benzyna?

:)

banalne : podaje odpowiedzi

BN - lepsze ...na wielkanoc nie dostajesz prezentów

x- box

DIESEL ... naturlich :naughty:

:a4fan:

...... no to teraz już nie będzie nudno

Opublikowano

banalne : podaje odpowiedzi

BN - lepsze ...na wielkanoc nie dostajesz prezentów

Na wielkanoc jest znacznie cieplej, dzień dłuższy i juz się jeździ na letnich oponach i felgach :)

x- box

A to ciekawe czemu?

DIESEL ... natrulich :naughty:

:a4fan:

No nie wiem, brzmienie i osiągi 5l V10 z nowej RS6 chyba nie ma sobie równych :)

Opublikowano

Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...

Witamy biało, szatynko bądź rudą głowe :hi:
Opublikowano

Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...

O! Nowa koleżanka? :)

eeee oko jeszcze ostre :decayed:

Opublikowano

Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...

Witamy biało, szatynko bądź rudą głowe :hi:

ooooooooooo Norbiasty jak szybko się znalazł ..... ciekawe jakie ma powiadomienie ustawione... new women :D

Opublikowano

New Woman Alert! :polew:

Opublikowano

banalne : podaje odpowiedzi

BN - lepsze ...na wielkanoc nie dostajesz prezentów

Na wielkanoc jest znacznie cieplej, dzień dłuższy i juz się jeździ na letnich oponach i felgach :)

x- box

A to ciekawe czemu?

DIESEL ... natrulich :naughty:

:a4fan:

No nie wiem, brzmienie i osiągi 5l V10 z nowej RS6 chyba nie ma sobie równych :)

ad1. no i co ... prezentów i tak nie ma

ad2. strzelałem :decayed: nie ma to jak dobry PC

ad3. żadna jednostka napędowa nie ma sobie równych bo gdyby miała to byłby to ten sam silnik :>

DIESEL ... naturlich :naughty:

:a4fan:

...... no to teraz już nie będzie nudno

:bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

to za tego DIESLA

wiedziałem że to napiszesz :naughty:

BTW odpowiedz nie jest istotna - w każdytm razie taki topic zawsze ożywia forum :D

Opublikowano

New Woman Alert! :polew:

Dokładnie :kox:

Opublikowano

Tylko, że nowa koleżanka to naprawdę nowy kolega z małżonką :polew: :polew: :polew: :polew: Jak zwykle gawędziarze.

Opublikowano

Tylko, że nowa koleżanka to naprawdę nowy kolega z małżonką :polew: :polew: :polew: :polew: Jak zwykle gawędziarze.

Ja nigdy Norbiego nie dopytywałem jakie ma orientacje :wink4:

Opublikowano

Tylko, że nowa koleżanka to naprawdę nowy kolega z małżonką :polew: :polew: :polew: :polew: Jak zwykle gawędziarze.

To taka schizofrenia... czasmi dziewczyna czasami facet, w zależności od pogody :>

Opublikowano

Tylko, że nowa koleżanka to naprawdę nowy kolega z małżonką :polew: :polew: :polew: :polew: Jak zwykle gawędziarze.

To taka schizofrenia... czasmi dziewczyna czasami facet, w zależności od pogody :>

W takim razie musiscie uważać na spotach :polew:

Opublikowano

chciałes powiedzieć ,, żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek" :D

To Ty to powiedziałaś :)

Opublikowano

chciałes powiedzieć ,, żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek" :D

To Ty to powiedziałaś :)

Chciała Ci pomóc, wyjść z twarzą ;)

Opublikowano

O! Nowa koleżanka? :)

Witamy biało, szatynko bądź rudą głowe :hi:

Czy jesteście pewni, że to ONA, a nie ON ??? :D

Ja bym się upewnił jednak przed ślinieniem się do monitora :polew:

Opublikowano

W takim razie musiscie uważać na spotach

nie będziemy wysiadać .. tak na wszelki wypadek :D

Opublikowano

Chciała Ci pomóc, wyjść z twarzą ;)

On ma niewyjściową twarz, więc nie może wyjść :tongue4::polew:

nie będziemy wysiadać .. tak na wszelki wypadek :D

Zawsze można chodzić z d... przy ścianie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.