Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skończyliśmy w pizzerii na Barskiej. Dojechał jeszcze Witek. Ale szybko się zmyliśmy bo o 22:00 zamykali.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na Twoje linki to strach klikać :evil:

Opublikowano

długo sie ładuje i nic:(

Opublikowano

No spot byl dzis troche nudny, w sumie to zaluje, ze nie zostalem na wigilii firmowej, podobno jeszcze baluja :decayed:

raggaman, a to Ty byles tym niebiewskim...

Opublikowano

a jak się załaduje to :decayed:

Opublikowano

No spot byl dzis troche nudny, w sumie to zaluje, ze nie zostalem na wigilii firmowej, podobno jeszcze baluja :decayed:

raggaman, a to Ty byles tym niebiewskim...

Tak .

Przy okazji chciałem podziekowac kolegom szukającym błędów w moim "gracie" :decayed:

Opublikowano

raggaman i jak wrażenia? Było :bicz3: od Angeli? :D

Opublikowano

Wnoszę o ostrzeżenie dla Lukasa za nieobecnosc na spotach! Obiecywal, obiecywal i o!

Oprocz tego kara bedzie konfiskata PS3 oraz wszelkich gier na okres 3 miesiecy. Oddamy po zlocie zimowym.

:decayed:

Opublikowano

FABSON

Dzięki tak przy okazji za płyn :th: Oddam :>

raggaman i jak wrażenia? Było :bicz3: od Angeli? :D

EEEeeee tam .... nie było tak tragicznie , a la lampki mam juz chętnego :decayed:

Opublikowano

raggaman a kogo? :mysli:

Yyy kolega [zapomniałem imienia :embarrassed:] Tosik chyba :decayed:

Opublikowano

Nie przejmuj sie ja tez nie pamietam imienia.... :D

Ale Tosik to (chyba) Darek ma na imie......

Opublikowano

Wnoszę o ostrzeżenie dla Lukasa za nieobecnosc na spotach! Obiecywal, obiecywal i o!

Oprocz tego kara bedzie konfiskata PS3 oraz wszelkich gier na okres 3 miesiecy. Oddamy po zlocie zimowym.

:decayed:

znowu nie było Lukasa :shocked: no to należy się :bicz:

Opublikowano

ple ple ple.

O czym Wy wogole gadacie :rolleyes:

Opublikowano

ple ple ple.

O czym Wy wogole gadacie :rolleyes:

ohh widze że już wróciłeś z zajebistego baleciku?

Opublikowano

Wnoszę o ostrzeżenie dla Lukasa za nieobecnosc na spotach! Obiecywal, obiecywal i o!

Oprocz tego kara bedzie konfiskata PS3 oraz wszelkich gier na okres 3 miesiecy. Oddamy po zlocie zimowym.

Kurfaaaaaaaaa ... :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Lukas dodatkowo za to, że namówił mnie na podjechanie do Adasia to powinien dostać po stokroć :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Adaś, a Ty za za to, że mnie namówiłeś do ... to również :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Ja pierd ... pierwszy raz w życiu ... zostałem rozdziewiczony i to w tak perfidny sposób - o 23:00 w środku miasta :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

Co się stało??

Opublikowano

Co się stało??

A nic ciekawego. Tak tylko musiałem się wyżalić.

Opublikowano

Co się stało??

A nic ciekawego. Tak tylko musiałem się wyżalić.

Mam nadzieję że nie bolało i obyło się bez mydła ? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.