Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze gadasz Łukaszku, poucz się benzynek please!!!

Weź się tu poucz, jak jeden pojechał za ocean i nie zostawił mi auta.

Tak już bym coś wiedział pewnie.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Skarbie, masz na myśli Bryniowóz czy Pożkowóz- tylko nie udzielaj nieprzemyslanej odpowiedzi :mysli:

Skarbie, ....................... (tu jest ta nieprzemyślana odpowiedź).

Chodzi mi o Poźkowóz ... niestety.

Opublikowano

e tam jezdzi lata jak dal rade wskoczyc na latarnie

Nie no, bo nie wiem czy pożyczać ją od niego czy nie.

Chciałbym sobie potrenować i pouczyć się VAGowania benzyniaków (zebrałem trochę materiałów na ich temat), a jego było by dobrym okazem, bo jest przy okazji sporo błędów :polew:

Skarbie, masz na myśli Bryniowóz czy Pożkowóz- tylko nie udzielaj nieprzemyslanej odpowiedzi :mysli:

Gratuluje trzech ósemeczek!!! :tongue4: Kto by pomyślał... z Warszawiakami straciła dziewictwo :thumbup::kox:
Opublikowano

Gratuluje trzech ósemeczek!!! :tongue4:

Całkiem ciekawie wyglądają, nieprawdaż ???

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: tak bywa

Jak to: tak bywa ???????????????????????????

Takie coś przeżywa się tylko raz - a Ty miałaś okazję przeżyć to w tak ekscytujący sposób :polew::tongue4:

Opublikowano

No i ładnie idzie :D

Opublikowano

Witek przyznaj sie :) czy J. za mna teskni ?? :D:naughty::kox:

Opublikowano

Witek przyznaj sie :) czy J. za mna teskni ?? :D:naughty::kox:

No nie kur..... mać. Teraz to mnie rozwaliłeś Poziek na łopatki.

Buahahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahah

aahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahah

ahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahah

ahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahah

ahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahah

ahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhah

ahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaahahh

ahahahahahahaahahhahahahahahahaahahhahahahahahahaaha

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witek przyznaj sie :) czy J. za mna teskni ?? :D:naughty::kox:

No nie kur..... mać. Teraz to mnie rozwaliłeś Poziek na łopatki.:

chyba sie biedny wielebny z wrażenia ..wylogował :mysli:

:polew:

Opublikowano

J. zawsze jest obecna w moich myslach :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
czy J. za mna teskni

Poziowy co ty jej dałes czego by nie mogl dac Witek (ktory ponoc jako stary kot ogon ma twardy) :D

Opublikowano

Witek przyznaj sie :) czy J. za mna teskni ?? :D:naughty::kox:

A chcesz wersję hard czy soft?

Opublikowano
A chcesz wersję hard czy soft

teraz to pewnie soft jak wroci to bedzie hard :D

Opublikowano

A chcesz wersję hard czy soft?

Dawaj i tą i tą.

Opublikowano
czy J. za mna teskni

(ktory ponoc jako stary kot ogon ma twardy) :D

W przypadku niektorych kotow twardosc ogona nie jest zwiazane z wiekiem :polew:

Vista to gowno

Opublikowano

hmmm..a ja myślałem, że jak jest fajnie....to nie mięknie ...tylko wprost przeciwnie sie dzieje :decayed:

:P

Opublikowano

Witek ale mi J. nie potwierdzila twojej teorii o kotach :) Jedynue powiedziala, ze fakt spac lubisz :polew::P:naughty:

Opublikowano

No nie, Łukaszkur a z Tobą co :shocked: :shocked:

Jak to co ??? Chciałem usłyszeć obydwie wersje :D

Opublikowano

hmmm..a ja myślałem, że jak jest fajnie....to nie mięknie ...tylko wprost przeciwnie sie dzieje :decayed:

:P

Dokladnie to chcialem powiedziec :decayed:

Opublikowano

Dokladnie to chcialem powiedziec :decayed:

Dobra Wiciu do rzeczy - co powiedziała J. ??? - sam jestem ciekawy !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.