Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj to chyba tylko Pizza Hut ma miejsca.

Kręgle :polew: :polew: :polew:

To chyba źle szukam, bo prawie od tygodnia wszystko porezerwowane :D

Hehe.. wiedziałem, że tak będzie. Adam, może zadzwoń do tej pizzerii, którą proponowałeś i sprawdź czy będą miejsca.

Ewentualnie możemy jechać do Twojej knajpy.

Ja mam fajną pizzerie, ale na Łukowskiej na Grochowie, mogę zadzwonić jak by co.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na Pl.zbawiciela jest git chinol :) zmieścimy się caaaaaaałym klubem..

Opublikowano

na Pl.zbawiciela jest git chinol :) zmieścimy się caaaaaaałym klubem..

a chinki tez sa ..... [bo jakos tak wole :naughty:]

Opublikowano

a chinki tez sa ..... [bo jakos tak wole :naughty:]

popieram :th: lepsze to nawet od 'ciasnego' chinola :D

Opublikowano

To o której?

Opublikowano

moze najpierw do fortu Wola a potem gdzies pojedziemy ni ekazdy bedzie siedziął przed kompem do 18:50

i potem pojedzie i nikogo nie bedzie

Opublikowano

Szybciej sie decydowac. Do 17:00 jestem przy kompie i ani chwili dluzej.

Opublikowano

a te spoty co byly przy ostrobramskiej to co innego, czy wy zmieniliscie nazwe watku i miejsce spotkan?

bo szczerze to jeszcze ani razu nie bylem, ale na dachu gm byłoby dobrze :P

Opublikowano

To dokladnie te same spoty.... ;)

Zmienilismy miejscowke na okres zimowy.....

Jesli jeszcze nie byles ani razu na spocie.....to masz okazje.......dzis spocik o godz 19 w Forcie Wola....

Opublikowano

angela

A gdzie dokładnie w FW sie spotykacie ? Gdzie co jak ? Bo ja jeszcze nie byłem a chce wkoncu sie wybrac :afro:

Opublikowano

Parking podziemny w Forcie Wola.....kolor zielony...zaraz przy komisie samochodowym.....

Zapraszamy.....jak juz przyjezdziesz...to zobaczysz co i jak....Nie ma co sie bac..... ;)

Opublikowano

Kiedyś musi być ten pierwszy raz :D

OK. Postaram sie dotrzeć na czas :rolleyes:

Opublikowano

Mam nadzieje,ze o 19 Fort Wola ;)....a dopiero pozniej bedziecie kominowac co i jak z ta Wieczerza Wigilijna.....

Opublikowano

angela porownaj lampki z raggamanem :naughty:

Opublikowano

Jak sie uda..... mam takie brudne auto,ze obawiam sie ze ich nie bedzie widac.... :D

Opublikowano

A myjka przy forcie jak zwykle zajęta przed 19

Opublikowano

Coś słabo dziś kilkacie w te myszki.

19-ta Fort Wola. :th:

Opublikowano

Jak sie uda..... mam takie brudne auto,ze obawiam sie ze ich nie bedzie widac.... :D

HA ja dopiero co umyłem na "słoniku" :D Narazeszcie idze cos przez tylną szybę :polew:

angela porownaj lampki z raggamanem :naughty:

Moje Sonary sa juz prawie na bilecie powrotnym do Chin . Jeszcze z tydzień :dance:

Opublikowano

Aha i jeszcze cos,... zauwazylem urodziny !!!!zielonego!!!! na horyzoncie....

Opublikowano

raggaman mialem na mysli te w zderzaku.. One sa Helli.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.