Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam nadzieję że nie bolało i obyło się bez mydła ? :mysli:

Cóż, mydło to ważna rzecz :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co się stało??

A nic ciekawego. Tak tylko musiałem się wyżalić.

Mam nadzieję że nie bolało i obyło się bez mydła ? :mysli:

widzę że stolica się bawi :D

Opublikowano

Mam nadzieję że nie bolało i obyło się bez mydła ? :mysli:

Cóż, mydło to ważna rzecz :tongue4:

taaaaaaa ale Lukasa nie było ?? :polew:

Opublikowano

hronet Ty masz znajomości..załatw żeby punktów nie było..bo dostałem znowu..

Opublikowano

widzę że stolica się bawi :D

Zazdrość przez ciebie przemawia .... przyjedź to i Ty się pobawisz albo Tobą się pobawią :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 00:18 _________________________________________________

hronet Ty masz znajomości..załatw żeby punktów nie było..bo dostałem znowu..

Człowieku jeszcze te od Żółwia z lodów mi się nie skasowały :angry:

Wittek ma instrukcję postępowania .... ale z tego zo pamiętam to już pękło 24 :shocked: więc pozamiatałeś

Opublikowano

widzę że stolica się bawi :D

Zazdrość przez ciebie przemawia .... przyjedź to i Ty się pobawisz albo Tobą się pobawią :polew: :polew:[br]

czekaj, czekaj... kiedyś będziesz musiał przyjechać z dziećmi do kraka pokazać im Wawel a wtedy ... :D:polew:

Opublikowano

czekaj, czekaj... kiedyś będziesz musiał przyjechać z dziećmi do kraka pokazać im Wawel a wtedy ... :D:polew:

Dziękuję ale z porpozycji nie skorzystam :hi:

Opublikowano

czekaj, czekaj... kiedyś będziesz musiał przyjechać z dziećmi do kraka pokazać im Wawel a wtedy ... :D:polew:

Dziękuję ale z porpozycji nie skorzystam :hi:

Hornet przecie Ty znasz wszystkich policjantów..załatw coś..bo mam 38 pkt

Opublikowano

czekaj, czekaj... kiedyś będziesz musiał przyjechać z dziećmi do kraka pokazać im Wawel a wtedy ... :D:polew:

Dziękuję ale z porpozycji nie skorzystam :hi:

Hornet przecie Ty znasz wszystkich policjantów..załatw coś..bo mam 38 pkt

wal do Kichola, zapewne zna większą ilość. Jak możesz mieć 38 :chytry:

Opublikowano

wal do Kichola, zapewne zna większą ilość. Jak możesz mieć 38 :chytry:

Cuda się zdarzają :D

Opublikowano

A fotoradarek złapał? Jak tak, to powiedz że zona czy ktoś prowadził i niech na niego pójdą punkty.

Opublikowano

wal do Kichola, zapewne zna większą ilość. Jak możesz mieć 38 :chytry:

Cuda się zdarzają :D

Przecież jak przekroczy 24 to wskakuje do systemu :mysli: czyżby mieli taki bur....l ?

Opublikowano

oni nie mają systemu..nie mieli kompa..oni tylko rejestrują przebieg wydarzeń..

Opublikowano

oni nie mają systemu..nie mieli kompa..oni tylko rejestrują przebieg wydarzeń..

Nie sprawdzali Cię ? Dziwne..... a gdzie Cię złapali i w jaki sposób ? Suszarka,etc.

Opublikowano

Nie sprawdzali Cię ? Dziwne..... a gdzie Cię złapali i w jaki sposób ? Suszarka,etc.

Nakręcili film z Adasiem (i nie tylko nim z tego co wiem) w roli głównej :D

Opublikowano

Nie sprawdzali Cię ? Dziwne..... a gdzie Cię złapali i w jaki sposób ? Suszarka,etc.

Nakręcili film z Adasiem (i nie tylko nim z tego co wiem) w roli głównej :D

Dobra kończymy temat ........

Opublikowano

Dobra kończymy temat ........

Dokładnie. Tematu nie było :th:

Opublikowano

ja bym to wykasował wszystko na Waszym miejscu :th:

Opublikowano

ja bym to wykasował wszystko na Waszym miejscu :th:

To podpowiedz Adasiowi jak ma to zrobić.

On na pewno z chęcią się dowie.

Opublikowano

Adas -mowilem, nie rob programu - po co Ci to... a teraz bida ze punkty.... ja po wawce jezdzilem prawie przepisowo - spytaj Pozia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.