Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowną stolicę :notworthy:

Taką małą sprawkę mam, bo ten teges.... Częstochowa organizuje spot 29 grudnia i mamy zaszczyt Was na niego zaprosić:

Noworoczny Spot w Częstochowie 29 XII 2007r.

pod hasłem:

„W Nowy Rok z czterema kółkami,

obdarujmy się A4-wicze noworocznymi życzeniami”

rozpocznie się o godzinie 16:00 na parkingu OBI w Częstochowie!

lista osób chętnych do wglądu w naszym wątku. Zapraszamy i proszę o kontakt....

pozdro Osa

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja czekam na jakies dobranoc, a Wy spać poszliście??? :shocked:

Opublikowano

poprosze na PW info o tych wydarzeniach dziesiejszych filmowych...

Opublikowano

Flyer

Jestem za tym aby darować "ostrzeżenie" :polew: Łukaszowi.

Nie zachowujmy się jak co nie którzy moderatarzy i nie dawajmy ostrzeżeń za byle bzdet.

Zachowujmy się godnie i szanujmy wszystkich użytkowników.

A tak na marginesie to czekam na info od Ciebie w sprawie RNS-E - a.

Opublikowano

Oprocz tego kara bedzie konfiskata PS3 oraz wszelkich gier na okres 3 miesiecy. Oddamy po zlocie zimowym.[/i]

:decayed:

No juz jedną mu skonfiskowałem :)

Opublikowano

To ja czekam na jakies dobranoc, a Wy spać poszliście??? :shocked:

A Ty nie jesteś zbyt wymagający ??? Może jeszcze buziaka chcesz co ???

Wiem, że J. niestety Ciebie olewa, bo woli innego, ale nie załamuj się tak od razu :polew:

Flyer

Jestem za tym aby darować "ostrzeżenie" :polew: Łukaszowi.

Oczywiście chodzi o Lukasa, a nie o mnie - tak ku wyjaśnieniu.

Opublikowano

Panowie no bez takiej sraki , bez prawka da sie żyć .... ale halo .

Opublikowano

Panowie no bez takiej sraki , bez prawka da sie żyć .... ale halo .

Powiedz to Adasiowi - on chyba potrzebuje pocieszenia w tym momencie - podjedź do niego i go przytul :tongue4::D

Opublikowano

Dzien dobry :>

PS. Zielony zapomnial o urodzinach i nikt na spocie nie pamietal.

Ale oczywiscie wszystkiego najlepszego LukaszuR. Czego może chciec wlasciciel :audi: , skoro juz wszystko ma? Tego Ci życze, he, he.

Opublikowano

No to Łukasz fajny prezent dostałeś na urodzinki :polew:

Mimo wszystko all the best :) Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!

Opublikowano

sto lat ........ :drunk:

Opublikowano

No to Łukasz fajny prezent dostałeś na urodzinki :polew:

Mimo wszystko all the best :) Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!

Jakie urodzinki ??? Ja wczoraj nie miałem.

Mam dopiero jutro :)

Ale dziękuję bardzo :hi:

Opublikowano

No to blisko :) Rozumiem, że pijemy! :th:

Opublikowano

No to blisko :) Rozumiem, że pijemy! :th:

:th:

Opublikowano

najlepszego Łukaszu :drunk:

Opublikowano

„W Nowy Rok z czterema kółkami,

obdarujmy się A4-wicze noworocznymi życzeniami”

rozpocznie się o godzinie 16:00 na parkingu OBI w Częstochowie![/b][/center]

lista osób chętnych do wglądu w naszym wątku. Zapraszamy i proszę o kontakt....

Ja pitole, i co mamy zrobic? Pojechac z wawy do czestochowy zeby marznac na jakims parkingu? LOL :)

Opublikowano

Panowie no bez takiej sraki , bez prawka da sie żyć .... ale halo .

Powiedz to Adasiowi - on chyba potrzebuje pocieszenia w tym momencie - podjedź do niego i go przytul :tongue4::D

Ty to jakiś niedopieszczony widzę jesteś :D

Opublikowano

Ja wam dam ostrzezenia wszystkim powiedzilem ze bede i bylem to nie moja wina ze tak szybko pojechaliscie niestety mam teraz taki zapiernicz ze pracuje od 8 do 23 takze nie dalo rady inaczej :wallbash:

Łukaszr ale powiem ci ze powinienes miec satysfakcje bo ze slizgajacym sie sprzegłem prawie go zrobiles :rolleyes:

Malik my to mamy interes i musimy go zrobic w tym tyg bo mnie siostra z domu wywali

Opublikowano

No to Łukasz fajny prezent dostałeś na urodzinki :polew:

Mimo wszystko all the best :) Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy!

Jakie urodzinki ??? Ja wczoraj nie miałem.

Mam dopiero jutro :)

Ale dziękuję bardzo :hi:

Stary. Ja mam niedaleko megaimprezę Firmową - spodziewaj się po północy, ze wpadnę z życzeniami

Opublikowano

Ty to jakiś niedopieszczony widzę jesteś :D

Nieeeee, skądże znowu :tongue4:

Łukaszr ale powiem ci ze powinienes miec satysfakcje bo ze slizgajacym sie sprzegłem prawie go zrobiles :rolleyes:

To chyba jedyne pocieszenie oprócz dobrego bata nad głową na przyszłość i to mnie nie powiem, ale cieszy.

Może się kurfa zacznę opanowywać, bo przeginam ostatnio.

Poza tym zmieniłem jeden z biegów za późno i wtedy Adaś odszedł - to był ten moment, a potem już tylko niebieskie światła widziałem za Adasiem w lusterku.

P.S. Chłopaki nam powiedzieli, że żebyśmy jak będziemy już tak robić następnym razem :D to żebyśmy uważali, bo jutro na Warszawę wyjeżdżają trzy nowe VW PASSATY (2 srebrne i jeden ciemno zielony), bo dostali nowe przedwczoraj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.