Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz no dobra bo jak juz tak strzelają, to daj jakąś podpowiedź co byś chciał.

Powiem dopiero jak będzie 999 strona SPOCIKÓW WARSZAWSKICH.

Myślisz czemu tak wymijająco odpowiadam :tongue4:

BTW Avatar mi się bardzo podoba :kox:

Mi też :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiem dopiero jak będzie 999 strona SPOCIKÓW WARSZAWSKICH.

tak myślałem - to ja juz zaczynam chrupać KiteKat'a :D

Opublikowano

No nie zero pomocy. :bicz3:

Może Navi to poprawna odpowiedź?

Opublikowano

No to podaj chociaż pierwszą literę :)

Opublikowano

No nie zero pomocy. :bicz3:

Może Navi to poprawna odpowiedź?

Mam navi - RNS-E i jeszcze palmtopową Automapę.

Taki zestaw chyba wystarczy :D

Opublikowano

dobra wiem .... Łukaszr Dacia z parkingu FW jest Twoja :decayed:

chyba mi się sypnął licznik postów - mam cały czas 78 :kwasny:

Opublikowano

dobra wiem .... Łukaszr Dacia z parkingu FW jest Twoja :decayed:

Nie no, to jest przeznaczone dla innego klubowicza - nie będę mu zabierał :polew:

chyba mi się sypnął licznik postów - mam cały czas 78 :kwasny:

Nie sypnął.

Napiszę to po raz kolejny: W SPOCIKACH JEST WYŁĄCZONE ZLICZANIE POSTÓW !!!

P.S.

Coś dla kobiet, szczególnie do przejrzenia przed zlotem zimowym.

Dzisiaj w TVN pokazywali takie coś (jakoś mi się w to wierzyć nie chce):

Image1219-0846_TVN_.jpg

Opublikowano

dobra wiem .... Łukaszr Dacia z parkingu FW jest Twoja :decayed:

chyba mi się sypnął licznik postów - mam cały czas 78 :kwasny:

Nic Ci sie nie sypnęło. Za zloty i spoty nie "nabija sie" licznika wiadomości :P

Opublikowano

dobra wiem .... Łukaszr Dacia z parkingu FW jest Twoja :decayed:

chyba mi się sypnął licznik postów - mam cały czas 78 :kwasny:

Nic Ci sie nie sypnęło. Za zloty i spoty nie "nabija sie" licznika wiadomości :P

:kwasny: ale lipa

Opublikowano

Nie no, to jest przeznaczone dla innego klubowicza - nie będę mu zabierał :polew:

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Opublikowano

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Jak widać nie muszę nawet mówić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Jak widać nie muszę nawet mówić :polew: :polew: :polew:

Żart już dzisiaj było :polew: może coś więcej z Siebie wykrzesasz ?

Opublikowano

otwieram 955 :dance:

Opublikowano

Nie no, to jest przeznaczone dla innego klubowicza - nie będę mu zabierał :polew:

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Uderz w stół...

Opublikowano

otwieram 955 :dance:

To ściema , nabiera Was jak chce ....żeby się nie okazało jak z Miriam :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 13:04 _________________________________________________

Nie no, to jest przeznaczone dla innego klubowicza - nie będę mu zabierał :polew:

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Uderz w stół...

Robicie się monotematyczni :P co za tym idzie staje się to nudne

Opublikowano

Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...

Opublikowano

_________________________________________________

Nie no, to jest przeznaczone dla innego klubowicza - nie będę mu zabierał :polew:

Powiedz dla kogo ............ :bicz:

Uderz w stół...

Robicie się monotematyczni :P co za tym idzie staje się to nudne

Mnie to nadal bawi :D

Opublikowano

otwieram 955 :dance:

Dajemy dajemy! 45 stron i 12 dni! 3.75 strony na dzień.

Opublikowano

Robicie się monotematyczni :P co za tym idzie staje się to nudne

Niestety, z wielkim bólem, ale muszę przyznać Tobie rację :polew:

Może pogadajmy o czymś innym ?

Poza tym coś Poziek zamilkł - Wicia J. też jakoś już nie pisze nic - a zapowiadał się taki gorący forumowy romans :D

Opublikowano

Chyba nie dacie rady z tym tysiączkiem do końca roku...chociaż idą święta i wolne dni do pisania...

O! Nowa koleżanka? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.