Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj trochę napadało :kox:

no lekko biało jest ale przecież żeby dojść do samochodu nie trzeba szuflować godzinę.

jeszcze niech sypnie z 40 cm to bedzie fajnie będę się czół jak w górach :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no troche... o 10:00 bylo tu w miare pusto

zimaw.jpg

Opublikowano
  • Autor

jeb... śniegiem jak siemasz :thumbdown:

Opublikowano

jeb... śniegiem jak siemasz :thumbdown:

nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot :good:

Opublikowano
  • Autor

jeb... śniegiem jak siemasz :thumbdown:

nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot :good:

chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem :disgust: na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód...

Opublikowano

jeb... śniegiem jak siemasz :thumbdown:

nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot :good:

chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem :disgust: na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód...

To nie wracaj :decayed:

Opublikowano

jeb... śniegiem jak siemasz :thumbdown:

nie bajaj się jakoś przezimujesz benzynka się szybciej grzeje niż turbo grzmot :good:

chodzi mi o te cioty na drogach, które snują się jak kicha za cwelem :disgust: na samą myśl o powrocie do domu mi słabo. Jeszcze trzeba odkopać samochód...

to dawaj do mnie zapijemy i jakos cię przezimuje

Opublikowano

jezdzil ktos po miescie teraz ?

bo nie wiem, o ktorej wyjezdzac z pracy... czy przypadkiem 19 to nie bedzie za wczesnie :polew:

Opublikowano

jezdzil ktos po miescie teraz ?

bo nie wiem, o ktorej wyjezdzac z pracy... czy przypadkiem 19 to nie bedzie za wczesnie :polew:

jest kataklizm dosłowny

22-23 będzie w sam raz, info z kilku źródeł od kierowców firmowych

Opublikowano

jezdzil ktos po miescie teraz ?

bo nie wiem, o ktorej wyjezdzac z pracy... czy przypadkiem 19 to nie bedzie za wczesnie :polew:

Modlińska biała, ale jedzie w miarę normalnie, z tego co widzę przez okienko.

Opublikowano

Napadało śniegu kupe :D trzeba wykorzystac :evil:

Opublikowano

dzial handlowy naszego klienta zrobil dzis 30km [na pracownika] po wawie,

normalnie robia po 150-180.

Opublikowano
  • Autor

Puławska stoi w obie strony. Zostaję na Gran Derbi w robocie :kox:

Opublikowano

Puławska stoi w obie strony. Zostaję na Gran Derbi w robocie :kox:

hehehe jak by mi nie zasypało drzwi to bym cię odwiedził

Opublikowano

jezdzil ktos po miescie teraz ?

bo nie wiem, o ktorej wyjezdzac z pracy... czy przypadkiem 19 to nie bedzie za wczesnie :polew:

Modlińska biała, ale jedzie w miarę normalnie, z tego co widzę przez okienko.

Poprawka - właśnie się zagęściło :decayed:

Opublikowano

jezdzil ktos po miescie teraz ?

bo nie wiem, o ktorej wyjezdzac z pracy... czy przypadkiem 19 to nie bedzie za wczesnie :polew:

jest kataklizm dosłowny

22-23 będzie w sam raz, info z kilku źródeł od kierowców firmowych

Dzisiaj byłem w Pruszkowie - wszystko stoi..

Pojechałem do Janek - trochę pokręciłem po parkingu i przez Nadarzyn :decayed: Śniegu 30cm i wszyscy 20km/h = męcząco.. Miałem nawet przez Urzut wracać, a tam może jakiejś kawy się napić.. :) - ale odbiłem przez lasy.. :kox:

Opublikowano

3 godzinki z wawy do wioski podwarsiawskiej, całe 30 kilometry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Buba przed chwilą dzwonił z Janek, a o 15 wystartował z Grodziskowa :blink:

Opublikowano

tragedia totalna, kolo Błonia masakra byla ok 15-16. 3km jechalem 25min

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.