Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kileeer :notworthy: , dopiero przeczytałem - doPił bym się :naughty: ( szkoda że wcześniej nie wiedziałem ) :naughty:

Kamyk :polew: :polew: :polew: , mordko ty moja :kox: była na imprezie podobna blondi ..... która chciała majtki przez głowę zdejmować :gwizdanie: ( niewiele mi brakowało ) ale nie zdązyłem zerknać do " brązowego salonu " czy chodniczek ogolony :embarrassed:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 00:40_________________________________________________

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Młodzież tempa nie wytrzymała ..... czy jak :mysli: , :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 00:48_________________________________________________Ciekawi mnie czy Śmietanka Klubu upodliła się mocno w Bierhalle :mysli: ( obiecane Wasze zdrowie wypite :good: )

Dobra wale się na cycki ............. :hi:

Opublikowano

( obiecane Wasze zdrowie wypite :good: )

A ja tam dalej pije.. :drunk:

Opublikowano

Do roboty ! Na wagony , a nie chlanie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Długo jeszcze siedzieliście? :polew:

Opublikowano

Troche , wracalismy z kebaba , najprawdopodobniej szef knajpy zadzwonił na psy ze kierowca Audi A4 nietrezeźwy , zatrzymali nas na środku krzyzowek na bombach , w pewnym momencie były trzy radiowozy , a my up***doleni w środku jak świnie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dacie wiarę, że nic nie pamiętam bo spałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Troche , wracalismy z kebaba , najprawdopodobniej szef knajpy zadzwonił na psy ze kierowca Audi A4 nietrezeźwy , zatrzymali nas na środku krzyzowek na bombach , w pewnym momencie były trzy radiowozy , a my up***doleni w środku jak świnie :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew:

przewróciliście radiowóz na dach?? :decayed:

Opublikowano

dacie wiarę, że nic nie pamiętam bo spałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

było widać :decayed: nic nie pamietasz ???? a to jak kolkov powiedzial gliniarzowi ze ma pęknięta szybe ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

o której bedziesz u mnie ???

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi::sick3:

DSC_0154.jpg

:buziak:

Opublikowano

:hi::sick3:

co ???? żołądkowa z gwinta wychodzi ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

dawaj foty z policyjnej akcjiiii :kox:

pamietasz dokładnie jak grzechu zagaił z tą szyba do gliniarza ????

Opublikowano

:hi::sick3:

co ???? żołądkowa z gwinta wychodzi ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

dawaj foty z policyjnej akcjiiii :kox:

pamietasz dokładnie jak grzechu zagaił z tą szyba do gliniarza ????

Policja: Dlaczego Pan nie ma naklejki na szybie ?

Mundry Grześ: Nie ma sensu, szyba i tak się nie nadaje.. :thumbdown:

Policja: (po chwili znalazła pęknięcie) To poproszę dowód rejestracyjny :hi:

DSC_0158.jpg DSC_0169.jpg DSC_0163.jpg

:polew: :polew:

Żołądkowa z gwinta :blink:

A Ja się rano zastanawiałem, czemu mnie tak trzyma to piwsko :polew:

Opublikowano

:hi::sick3:

DSC_0154.jpg

:buziak:

a co on ma na włosach?? jakies rude :mysli:

Opublikowano

Obstawili nas ze wszystkich stron :polew: :polew: :polew:

3 radiowozy na czterech średnio agresywnych najebanych gości :polew: :polew: Żenada - naprawdę - niesmaczne :polew: :polew:

Opublikowano

:hi::sick3:

DSC_0154.jpg

:buziak:

:decayed:

Opublikowano

Zasłabłeś :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.