Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapomnialam,ze dzis wtorek.....

cholera tego to bym nie przewidział u ciebie :shocked:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zolwik no zapomnialam no.... :embarrassed:

A Ty lepiej sie przyznaj czy juz nowa fura zawitales na spota...? :naughty:

Opublikowano

byłem ...dajslem sport czarnym :wink4:

quatterko w domku zostało :)

Opublikowano

byłem ...dajslem sport czarnym :wink4:

quatterko w domku zostało :)

No kurde, ze mnie ominela taka impreza...... :wallbash:

Opublikowano

Poziek piekny dzwiek wydajesz slyszalem Cie jak bylem juz na Nowodworach do swego blaszaka zajezdzales chyba :kox:

dziękuję :notworthy::decayed:

Opublikowano

Zolwik no zapomnialam no.... :embarrassed:

Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki :drunk: itd. :wink4:

Opublikowano

siemanko

wczoraj jak wracałem z FW pięknie nadziałbym się na jedną z nowiutkich zabawek drogówki.

Wyleciałęm na Toruńską (ok 23:30 ) i zaraz za zakretami przy Powązkach lece tak 1,3 / 1,4 - widze xenon w lusterku ( mocno ciśnie ) zjechałem na środek, obok przeszedł Passat ( czarny WW xxxxx ) i metr za nim Vectra ... 500 m dalej w Passacie zrobiła się dyskoteka i Vectre na bok :evil2:

z tego co słyszałem te nowe Paski mają video przód/tył i dynamiczny pomiar - jakiś dobry sprzęt dostali a chcą strajkować :D

Opublikowano

z tego co słyszałem te nowe Paski mają video przód/tył i dynamiczny pomiar - jakiś dobry sprzęt dostali a chcą strajkować :D

dobrze słyszałeś :wink4:

Opublikowano

z tego co słyszałem te nowe Paski mają video przód/tył i dynamiczny pomiar - jakiś dobry sprzęt dostali a chcą strajkować :D

dobrze słyszałeś :wink4:

nawet ostatnio bylo w uwaga pirat jak skasowali dwa samochody na raz :disgust:

Opublikowano

nawet ostatnio bylo w uwaga pirat jak skasowali dwa samochody na raz :disgust:

Widziałem to - goście się lekko zdziwili, a szczególnie ten co im siadł na tyłek jak jechali za tamtym z przodu - a myślał, że znalazł dobrego "zająca" za którym sobie poleci :>

Opublikowano

Tosik jak Ty będziesz tak jeździł to :bicz: :doh1: :rant:

Znaczy jak :mysli::decayed:

Opublikowano

Tosik, ilekroc Cie widze na spocie to cos rozbierzasz w tym swoim dajzlu... :doh1:

Opublikowano

Tosik jak Ty będziesz tak jeździł to :bicz: :doh1: :rant:

Znaczy jak :mysli::decayed:

a ta pani co spierniczała z drogi to co??? pierwszy raz widziałem żeby ktoś tak szybko do tyłu chodził :shocked:

Opublikowano

Zolwik no zapomnialam no.... :embarrassed:

Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki :drunk: itd. :wink4:

krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... :decayed:

Opublikowano

Tosik, ilekroc Cie widze na spocie to cos rozbierzasz w tym swoim dajzlu... :doh1:

bo Tosik to złota rączka jest i szuka dziury w całym :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:31 _________________________________________________

Zolwik no zapomnialam no.... :embarrassed:

Angee a może poprostu zabalowałaś, wczoraj ostatki :drunk: itd. :wink4:

krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... :decayed:

Angee tego nie wiem :wink4: mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna :gwizdanie:

Opublikowano
Angee tego nie wiem wink4 mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna gwizdanie

tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala :tongue4:

Opublikowano

Tosik, ilekroc Cie widze na spocie to cos rozbierzasz w tym swoim dajzlu... :doh1:

No nie przesadzajcie wczoraj pierwszy raz coś rozbierałem w swoim czarnym :audi::)

PS jak na razie nie cieknie dalej ( będę obserwował i zobaczymy co bedzie :mysli: )

Na razie pomyka ładnie

Opublikowano
Angee tego nie wiem wink4 mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna gwizdanie

tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala :tongue4:

a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać :( żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu :wink4:

Opublikowano
Angee tego nie wiem wink4 mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna gwizdanie

tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala :tongue4:

a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać :( żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu :wink4:

oj krzyniu musisz mi to wybaczyc...... :) spieszylam sie...... :naughty:

Opublikowano
Angee tego nie wiem wink4 mam powody sądzić że nie jesteś grzeczna gwizdanie

tak.....a ja nic na ten temat nie wiem.......a z checia bym sie dowiedziala :tongue4:

a kto jechał niedaleko mnie i nie dał znać :( żeby umówić sie na kawę,herbatę czy coś w tym stylu :wink4:

oj krzyniu musisz mi to wybaczyc...... :) spieszylam sie...... :naughty:

już wybaczyłem :naughty: mam nadzieję że się nie powtórzy, znaczy ten pośpiech :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.