Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzyniu, wszyscy chcieliby się umówić z Angelą na kawę. Może po prostu ktoś przywiezie czajnik na następnego spota. :decayed: Tosik, Ty wszystko masz w bagażniku, czajnik i prądnice też powinieneś mieć.. Masz? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... :decayed:

Nooo...

Zakochani łagodnieją :decayed:

Opublikowano

Krzyniu, wszyscy chcieliby się umówić z Angelą na kawę. Może po prostu ktoś przywiezie czajnik na następnego spota. :decayed: Tosik, Ty wszystko masz w bagażniku, czajnik i prądnice też powinieneś mieć.. Masz? :naughty:

Przetwornice mam ale czajnika jeszcze nie mam ale kto wie może w przyszłości :decayed:

Opublikowano

Zapewne kazdy wie, ze niebawem do Kin wejdzie nowa edycja klasyka... Rambo IV :kox:

080128ramboqv5.jpg

Opublikowano

Ja własnie jestem po przeglądzie . Wszystko jest ok :naughty:

Tylko wymagali samopoziomowania do xenonów :cwaniak1:

Opublikowano

Ja własnie jestem po przeglądzie . Wszystko jest ok :naughty:

Tylko wymagali samopoziomowania do xenonów :cwaniak1:

no a Ty masz wersję z korbą... :polew: ale przeszło nie? :)

Opublikowano

no a Ty masz wersję z korbą... :polew: ale przeszło nie? :)

Sam jesteś korba :polew: Ja mam przełącznik na kokpicie :decayed: Ale auto.. nie mam :>

Opublikowano

krzyniek nieeee... ......ja grzeczna dziewczynka jestem...... :decayed:

Nooo...

Zakochani łagodnieją :decayed:

Wiciu podobno tak...... :naughty:

Krzyniu, wszyscy chcieliby się umówić z Angelą na kawę. Może po prostu ktoś przywiezie czajnik na następnego spota. :decayed: Tosik, Ty wszystko masz w bagażniku, czajnik i prądnice też powinieneś mieć.. Masz? :naughty:

hehe...w sumie pomysl nie glupi....ciepla kawusia na tymn zimnym parkingu w FW :naughty:

Tosik ja proponuje taki czajnik na wtyczke pod zapalinczke.......wtedy pradnica nie byla by Ci potrzebna :D

Opublikowano

Ja mam mały express do kawy to moge na spota przytargać + kilo Lavazzy :evil2:

Ma ktoś piekarnik to by sie jeszcze zrobiło ciasteczka do kawy :polew:

Opublikowano

Nie no, zawsze jakis piekarnik mozna zorganizowac...... :polew:

Jak sie bawic to na calego.... :kox:

[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 14:47 _________________________________________________Sluchajcie......moze by tak zorganizowac cos w sobote wieczorem....gdzies wyjsc ...posiedziec..... :drunk: :drunk:

Co o tym myslicie? Ktos chetny?

Opublikowano

ja moge piekarnik załatwic tylko kto ciasto "zagniecie"? :mysli:

Angee jakieś pomysły konkretne co do tej soboty? bo myślę że chętni się znajdą :wink4:

Opublikowano

Ja narazie rzucilam taki pomysl......

Mysle ze jakby ktos byl chetny...to mozna wszystko ustalic......

Opublikowano

Spokojnie, piekarnik już nie wejdzie do Tosika Audi, poza tym ciastka zawsze można kupić, a ciepłej kawy w FW się nie kupi.. Zara zara, to jest dobry pomysł na handelek. Myśle, że jakby Tosik przywiozł prądnice, Krzyniek czajnik, ja kawe i jeszcze ktoś ciasteczka to możnaby rozkręcić biznesa. Myśle, że chętni by się znaleźli. Jak nie to może ci od mazdy przyjdą.. :decayed:

Opublikowano

Zaklepuję biznes z płatnymi paniami i panami do towarzystwa :evil2:

Koks jest póki co wolny

:polew:

Opublikowano

siemanko

wczoraj jak wracałem z FW pięknie nadziałbym się na jedną z nowiutkich zabawek drogówki.

Wyleciałęm na Toruńską (ok 23:30 ) i zaraz za zakretami przy Powązkach lece tak 1,3 / 1,4 - widze xenon w lusterku ( mocno ciśnie ) zjechałem na środek, obok przeszedł Passat ( czarny WW xxxxx ) i metr za nim Vectra ... 500 m dalej w Passacie zrobiła się dyskoteka i Vectre na bok :evil2:

z tego co słyszałem te nowe Paski mają video przód/tył i dynamiczny pomiar - jakiś dobry sprzęt dostali a chcą strajkować :D

Co Ty nie powiesz...
Opublikowano

Wiem, wiem - powinno iść do strefy śmiechu ...

Ale nie mogłem się powstrzymać.

Cytat z Bash'a:

<szkodnik> Kurna, stary... Ściągnąłem sobie 3d sex Villa, gra taka...

<Meth> no i..?

<szkodnik> Chciałem ją wrzucić tam, gdzie nikt nie zajrzy.. Pomyślałem sobie.. "kto zagląda do folderów z programami?"

<szkodnik> Wchodzę do katalogu WinRARa, patrzę, a tam 3,5 GB pornoli :/

<Meth> o.O

Spetsnaz - rozchmurz się. Dzwoń i umawiaj nas na kurs kasacji punkciaków :D

Opublikowano

spetsnaz, widze, ze jeszcze trauma nie minela po spotkaniu z paskiem :cwaniak1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 14:47 _________________________________________________Sluchajcie......moze by tak zorganizowac cos w sobote wieczorem....gdzies wyjsc ...posiedziec..... :drunk: :drunk:

Co o tym myslicie? Ktos chetny?

Angel ale Ty nie bedziesz drinkowała :drunk: :drunk: przeciez bedziesz kierowniczką :tongue4:

Opublikowano

spetsnaz, widze, ze jeszcze trauma nie minela po spotkaniu z paskiem :cwaniak1:

i szybko nie minie :gwizdanie:

Opublikowano

hmmmm.......cos chetnych brak na.... :drunk: :drunk:

Co jest z wami dziki...to do was nie podobne :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.