Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

(opowiem wam przy najbliższym sopcie o co lata, bo nie chce mi sie tego pisać) :tongue4

To mi napisz na PW bo mnie przez następne 2 tyg. nie bedzie na Spocie :doh1:

Panna sie reklamowałą w radiu ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe czy ten nr jest nadal aktualny.. :mysli

Sztestuj :polew: Może akurat Ci sie poszczęści :bag:

Wieczorkiem jak będzie mi się nudziło to na pewno sztestuje, a jak. Stówa na godzine z taką laską to jest prawdziwa okazja. A jak jeszcze za dwie stówy coś fajnego ma zrobić to nic tylko brać.

Tomciu jak chcesz to pogę podać Ci nr który z eski rock spisałem :naughty: (opowiem wam przy najbliższym sopcie o co lata, bo nie chce mi sie tego pisać) :tongue4:

No nie rób scen, pochwal się co za numer spisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo redy jak mało dziś nasmarowaliście :blink:, brak weny czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeś mnie tera zabił :shocked: :shocked: :shocked::slina: :slina: :slina: :drool: :drool: :drool:

chyba mam chcice :tongue4:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 15:17 _________________________________________________Ale bez dwóch zdań Turbo i blondi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy ....dylemat :>

Bez dylematu ... brac tą po prawo ..pakiet premium czerwień+blond :drool: :drool: :evil2: :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam dylematu - wybieram czarną. A samochód to i tak się sprzeda. :decayed:

EDIT: Albo najlpiej gdyby się dziewczyny zamieniły na samochody to wtedy czarna i lepszy samochód... :decayed:

EDIT2: Chociaż z drugiej strony to ja i tak wolę tę z marketu z tym koszykiem na zakupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT2: Chociaż z drugiej strony to ja i tak wolę tę z marketu z tym koszykiem na zakupy...

Masz racje , Ta blondi w czarnych rajstopkach stojąca koło porszaka wygląda paszczurowato przy tej extra d*pie z marketu :polew: :polew: :polew: :polew:

Rzecz gustu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Poza tym wiem co biore, bo już się zareklamowała, że bierze stówe za godzine. No i te oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiem co biore, bo już się zareklamowała, że bierze stówe za godzine.

Ciekawe czy w cene wliczyła wiadro wazeliny i worek na łeb :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ty mi lepiej powiedz jak tu najlpiej o tej porze (tzn. za jakąś godzinę) do Lublina wystartować z Janek. Weź pod uwage to, że jest piątek. Nie wiem czy jechać na Piaseczno, Górę Kalwarię i Garwolin czy może doczłapać się do Grójca i na Kozienice..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie a ja nie wiem , mnie prowadzi navi zawsze :tongue4::decayed: Ale omijaj rondo w Kołbieli bo postoisz sobie troche :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie a ja nie wiem , mnie prowadzi navi zawsze :tongue4::decayed: Ale omijaj rondo w Bołbieli bo postoisz sobie troche :thumbdown:

Chyba w Kołbieli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Kołbieli?

Heh sorki , przejęzyczyłem sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie a ja nie wiem , mnie prowadzi navi zawsze :tongue4::decayed: Ale omijaj rondo w Kołbieli bo postoisz sobie troche :thumbdown:

ale jak wpadniesz na obwodnice to sprawdzisz sobie ile Twoj eLPiGi power poleci :>

Angee a co z jutrem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem ile moj eLPiDzi PAŁER jeździ, bo co tydzien po drodze do Radomia mam obwodnice w Białobrzegach, więc takie atrakcje dziś mnie nie interesują, poza tym przez Kołbiel to na pewno nie będę jechał. :decayed:

Pojade chyba do Grójca i na Kozienice - podobno tak jest najszybciej w piątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angee a co z jutrem ???

krzyniu ja to nadal jestem na TAk......ale cos chetnych malo.......i jakos temat ucichl......

wiec.....jak cos to piszcie...kto by mial ochote....to mozna jutro wieczorkiem gdzies smignac.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupił A6 Quattro z Belgi i za moim pośrednictwem pyta się gdzie można zrobić przegląd techniczny w Warszawie? Przypominam że to Q więc nie wszędzie można zrobić aby nie zje... napędu. Ja prawdę mówiąc zrobiłem w najbliższej stacji i po tym troszkę głośniej chodzi mi napęd z tyłu bo diagnosta ze 3 razy próbował zmierzyć hamulce z tyłu (przód nie był na obracanych rolkach)

Ostatecznie mam pod miastem stację która jak widzi Q to podbija bez problemu dowód, tylko nie pamiętam czy można u nich robić pierwszy przegląd w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...